Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Glycine Soja Oil | Soybean Oil | Sojų aliejus

Kategorija

Minkštikliai

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas Glycine Soja Oil gaunamas iš sojos pupelių. Proceso pradžioje sojos pupelės yra išspaustomos, kad būtų išgautas aliejus. Toliau aliejus yra rafinuojamas, kad būtų pašalintos nešvarumai ir suteiktas ilgesnis galiojimo laikas. Rafinavimo procesas apima degumą, neutralizaciją, blanšavimą ir deodorizaciją. Po šių žingsnių aliejus yra paruoštas naudojimui kosmetikos gamyboje. Glycine Soja Oil yra turtingas omega-6 riebalų rūgščių šaltinis, kuris suteikia odai drėgmės ir maitinimo.

Paskirtis ir nauda

Glycine Soja Oil, dar žinomas kaip sojų aliejus, yra iš sojų pupelių gaunamas aliejus, turtingas esminiais riebalų rūgštimis, tokiais kaip linoleno ir oleino riebalų rūgštys, kurios yra būtinos sveikatai palaikyti, taip pat vitaminu E, kuris yra galingas antioksidantas. Šis aliejus odos priežiūros produktuose naudojamas dėl jo maitinamųjų savybių, padedančių atstatyti odos barjerą ir užtikrinti jos hidrataciją. Be to, jis padeda apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų, kurie gali sukelti ankstyvą senėjimą, ir yra naudojamas kaip natūralus UV filtras, suteikiantis tam tikrą apsaugą nuo saulės spindulių. Glycine Soja Oil taip pat gali turėti uždegimą mažinančių savybių, kurios yra naudingos odos būklėms, tokias kaip egzema ar psoriazė, gydyti.

Saugumo informacija

Glycine Soja Oil, gaunamas iš sojų pupelių, yra vertinamas dėl savo odą maitinančių ir kondicionuojančių savybių, tačiau jo saugumas odai vis dar yra svarbus vartotojų ir mokslininkų dėmesio objektas. Tyrimai rodo, kad šis aliejus yra mažai alergizuojantis ir paprastai laikomas saugiu net jautriai odai, nes jame yra natūralių antioksidantų, tokių kaip vitaminas E, kurie padeda apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų žalos. Be to, Glycine Soja Oil yra geras esminių riebiųjų rūgščių šaltinis, kurios yra būtinos odos barjerinės funkcijos palaikymui. Nepaisant to, yra rekomenduojama atidžiai stebėti ingredientų kilmę, nes genetiškai modifikuoti sojų ūkininkavimo metodai gali sukelti papildomų saugumo klausimų. Remiantis dabartiniais moksliniais duomenimis, Glycine Soja Oil yra laikomas saugiu kosmetikos ingredientu, nesukeliančiu žinomų odos pažeidimų ar dirginimo, kai naudojamas rekomenduojamose koncentracijose.

Moksliniai tyrimai

Glycine Soja Oil, gaunamas iš sojų pupelių (Glycine soja), moksliniuose tyrimuose yra vertinamas kaip turtingas vitaminų E ir K šaltinis, kurie svarbūs odos sveikatai dėl jų antioksidacinių savybių ir gebėjimo skatinti odos atsinaujinimą. Moksliniai straipsniai pabrėžia, kad šis aliejus yra naudingas dėl savo esminių riebalų rūgščių, įskaitant linoleno ir oleino riebalų rūgštis, kurios padeda palaikyti odos barjerą ir mažina transepiderminį vandens netekimą. Be to, Glycine Soja Oil tyrimai atskleidžia jo poveikį uždegimų mažinimui ir kolageno sintezės skatinimui, kas gali prisidėti prie raukšlių mažinimo ir odos elastingumo gerinimo. Tačiau, nepaisant teigiamų savybių, svarbu atsižvelgti į individualų alergenų jautrumą, kadangi sojų produktai gali sukelti alergines reakcijas kai kuriems žmonėms.

Tvarumas

Glycine Soja Oil, išgaunamas iš sojos pupelių, yra vertinamas dėl savo tvarumo, nes soja yra atsinaujinantis augalinis šaltinis, kuris, auginamas atsakingai, gali būti derlingas ir mažiau teršiantis nei kai kurie sintetiniai kosmetikos ingredientai. Sojos auginimo neigiamos pasekmės aplinkai gali būti sumažintos taikant tvarias žemės ūkio praktikas. Tačiau sojų perdirbimo procesas gali reikalauti daug energijos ir išteklių, didinant anglies dioksido emisijas ir vartojant didelius vandens kiekius. Todėl Glycine Soja Oil tvarumas priklauso nuo auginimo ir apdirbimo metodų, todėl ekologiškai sąmoningi gamintojai dažnai renkasi sertifikuotas sojų auginimo sistemas.

Reguliavimas

Glycine Soja Oil, dar žinomas kaip sojų aliejus, yra dažnai naudojamas kosmetikos ingredientas, turintis drėkinamųjų ir minkštinamųjų savybių, jo naudojimą reglamentuoja Europos Sąjunga pagal ES kosmetikos reglamentą (EC) Nr. 1223/2009. Reglamentas nustato saugos reikalavimus visiems kosmetikos produktų ingredientams. Glycine Soja Oil taip pat nėra specifiškai ribojamas Jungtinėse Amerikos Valstijose, tačiau gamintojai privalo užtikrinti, kad jų produktai atitiktų Federalinės maisto, vaistų ir kosmetikos įstatymo (FD&C Act) reikalavimus. Visi kosmetikos produktai, įskaitant tuos, kurie naudoja šį ingredientą, turi atitikti bendrus saugumo standartus, užtikrinančius vartotojų apsaugą.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa