Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Glycine Soja Sterols | Soybean Sterols | Sojų glikino steroliai

Kategorija

Minkštikliai

Šaltinis

Glicino sojos sterolių šaltinis yra sojų pupelės. Pradžioje, sojų pupelės yra susmulkintos ir išspaudžiamos, kad būtų išgautas aliejus. Toliau, aliejus yra rafinuojamas, kad būtų pašalintos nešvarumai. Po to, aliejus yra hidrogenuojamas, kad būtų gauti sojos sterolių. Hidrogenavimo procese, aliejus yra šildomas ir apdorojamas vandenilio dujomis, kurios reaguoja su aliejumi ir keičia jo cheminę struktūrą, sukurdamos glicino sojos sterolius. Šis procesas yra būtinas norint gauti šį kosmetikos ingredientą aukštos kokybės ir veiksmingumui užtikrinti.

Paskirtis ir nauda

Glycine Soja Sterolai, gaunami iš sojų aliejaus, yra fitosteroliai, kurie struktūriškai panašūs į cholesterolį ir dėl to yra ypač vertingi odos priežiūros produktuose. Jie efektyviai stiprina odos barjerą, sumažina transepiderminį vandens praradimą, padeda išlaikyti odos drėgmės balansą ir yra svarbūs užtikrinant odos elastingumą bei glotnumą. Taip pat turi antioksidacinių savybių, kurios padeda apsaugoti odos ląsteles nuo laisvųjų radikalų sukeltos žalos, lėtinant senėjimo procesus. Be to, gali padėti sumažinti uždegiminius procesus odoje, ypač aktualu jautriai ar uždegimų linkusiai odai.

Saugumo informacija

Glicino sojos sterolai (Glycine Soja Sterols) yra augalinės kilmės medžiagos, gaunamos iš sojų aliejaus, ir plačiai naudojamos kosmetikos pramonėje dėl jų savybės stiprinti odos barjerą. Šie sterolai yra sudėtinė odos lipidų dalis, todėl jų naudojimas kosmetikoje yra laikomas saugiu ir netgi naudingu odos būklei. Tyrimai rodo, kad glicino sojos sterolai padeda atkurti lipidų sluoksnį, taip mažindami transepiderminį vandens netekimą ir pagerindami odos hidrataciją. Nors alerginės reakcijos į sojos produktus yra žinomos, atvejai, kai glicino sojos sterolai sukeltų odos dirginimą ar alergijas, yra reti, nes jie yra rafinuoti ir nėra baltymų, kurie dažniausiai sukelia alergijas. Dėl šių priežasčių glicino sojos sterolai vertinami kaip saugūs kosmetikos ingredientai, skirti odos priežiūrai.

Moksliniai tyrimai

Glicinas soja steroliai, išgaunami iš sojų pupelių, yra vertinami moksliniuose tyrimuose kaip natūralūs komponentai, kurie padeda atkurti odos barjerinę funkciją, sumažinti transepiderminį vandens netekimą ir pagerinti odos hidrataciją. Jų struktūra panaši į odos gamybos cholesterolį, kuris yra svarbus epidermio lipidų sluoksniui, todėl glicinas soja steroliai naudojami siekiant imituoti ir papildyti odos lipdų sudėtį. Parodė, kad šie steroliai gali padėti sustiprinti odos barjerą, taip apsaugant nuo išorinių veiksnių poveikio ir prisidėti prie odos elastingumo bei jaunatviškumo išsaugojimo. Taip pat turi antioksidacinių savybių, kurios svarbios kovojant su laisvųjų radikalų sukelta oda žala. Dėl šių priežasčių glicinas soja steroliai yra vertingi ingredientai, naudojami įvairiose kosmetikos formulėse, skirtose odos priežiūrai.

Tvarumas

Glycine Soja Sterolai, gaunami iš sojų aliejaus, pasižymi palankiomis tvarumo savybėmis, kadangi sojų augalai yra atsinaujinantys ir gali būti auginami ekologiškai, mažinant pesticidų ir chemikalų naudojimą. Svarbu atkreipti dėmesį į sojų auginimo praktikas, nes netinkamas žemės ūkio valdymas gali sukelti miškų nykimą ir dirvožemio eroziją. Apdorojant sojų aliejų iki glicino soja sterolų, reikia užtikrinti, kad būtų naudojamos atsakingos gamybos technologijos, siekiant sumažinti energijos suvartojimą ir išmetamų teršalų kiekį. Be to, šių sterolų išgavimas turėtų būti atliekamas taip, kad būtų išvengta didelių atliekų kiekių, kurie gali turėti neigiamą poveikį aplinkai, o atliekos turėtų būti perdirbamos arba panaudojamos kitose pramonės šakose.

Reguliavimas

Glycine Soja Sterolai, išgaunami iš sojų aliejaus, Europos Sąjungoje naudojami kaip odos kondicionuojančios medžiagos kosmetikos produktuose, vadovaujantis ES reglamentu Nr. 1223/2009 dėl kosmetikos produktų. Šiame reglamente nustatyti griežti saugos reikalavimai, įskaitant ingredientų vertinimą, ženklinimą ir draudimą naudoti kenksmingus komponentus. Nors konkrečių Glycine Soja Sterolų ribinių koncentracijų kosmetikos produktuose ES reglamentas tiesiogiai nenustato, bet kiekvienas produktas, kuriame jie yra panaudoti, turi atitikti bendrus saugos kriterijus ir būti įvertintas saugumo ataskaitoje. Už Europos Sąjungos ribų, skirtingose šalyse gali būti skirtingi reglamentavimo reikalavimai, tačiau daugelyje rinkų, įskaitant JAV, reguliavimas taip pat grindžiamas produkto saugumu, nekoncentruojantis į konkrečias medžiagų koncentracijas, o vertinant bendrą formulės ir naudojimo saugumą.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa