Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Hexapeptide-9 | Hexapeptide-9 | Heksapeptidas-9

Kategorija

Aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingrediento Hexapeptido-9 šaltinis yra gaminamas iš aminorūgščių, kurios yra esminės baltymų sudedamosios dalys. Šis ingredientas gaunamas iš cheminio sintezės proceso, kuriame naudojamos specialios laboratorinės sąlygos ir įvairios chemijos medžiagos. Pirminis žingsnis yra aminorūgščių išgavimas iš natūralių šaltinių, tokių kaip sojos pupelės arba kviečių grūdai. Toliau šios aminorūgštys yra modifikuojamos ir jungiamos į Hexapeptido-9 molekulę, naudojant sudėtingus cheminius procesus, tokius kaip kondensacijos reakcijos ir hidrolizė. Galutinis produktas yra griežtai valdomas, siekiant užtikrinti jo efektyvumą ir saugumą kosmetikos gaminiuose.

Paskirtis ir nauda

Hexapeptide-9 yra sintetinis peptidas, kuris kosmetikos pramonėje dažniausiai naudojamas dėl jo gebėjimo skatinti kolageno sintezę ir odos atsinaujinimo procesus. Šis peptidas padeda sumažinti smulkių raukšlių ir linijų išraišką, taip pat pagerinti odos elastingumą ir tvirtumą. Dėl savo molekulinės struktūros Hexapeptide-9 efektyviai prasiskverbia į odos sluoksnius ir imituoja kolageno gamybą skatinančių signalų peptidus, todėl yra vertinamas kaip anti-aging ingredientas. Naudojimas formulėse, kuriose yra šis hexapeptidas, gali padėti atkurti odos jaunatviškumą ir pagerinti bendrą odos būklę.

Saugumo informacija

Hexapeptide-9 yra sintetinis peptidas, kuris kosmetikos pramonėje įprastai naudojamas dėl jo gebėjimo skatinti kolageno sintezę ir pagerinti odos elastingumą. Atlikti saugumo tyrimai rodo, kad Hexapeptide-9 yra pakankamai saugus odos priežiūros produktuose esantis ingredientas, nesukeliantis žinomų alerginių reakcijų ar dirginimo net ir jautriai odai. Išsamūs dermatologiniai testai patvirtina, jog jis yra neirrituojantis ir netoksiškas, todėl gali būti naudojamas įvairiose kosmetikos formulėse, skirtose kasdieniam naudojimui. Svarbu atkreipti dėmesį į individualų odos atsaką ir vengti produkto, jeigu pasireiškia neigiamos reakcijos.

Moksliniai tyrimai

Hexapeptide-9 yra sintetinis peptidas, kuris dėl savo struktūros ir funkcijų sulaukė mokslininkų dėmesio kosmetikos srityje. Šios molekulės tyrimai, atliekami siekiant išsiaiškinti jos poveikį odos senėjimo procesams, rodo, kad Hexapeptide-9 gali skatinti kolageno sintezę odos fibroblastuose, dėl ko oda gali atrodyti tvirtesnė ir jaunesnė. Vienas iš tyrimų paskelbtas žurnale ‘International Journal of Cosmetic Science’, atskleidė, kad ilgalaikis Hexapeptide-9 naudojimas padėjo sumažinti raukšlių gylį ir pagerinti odos tekstūrą. Moksliniai duomenys apie Hexapeptide-9 dar nėra išsamūs ir tolesni tyrimai yra reikalingi, kad galėtume visapusiškai įvertinti šio ingrediento efektyvumą ir saugumą kosmetikos produktuose.

Tvarumas

Hexapeptide-9 yra sintetinis peptidas, kuris dėl savo kolageno gamybą skatinančių savybių dažnai naudojamas kosmetikos pramonėje, tačiau jo tvarumo aspektai yra ne mažiau svarbūs. Šio ingrediento gamybos procese svarbiausia yra efektyvus išteklių panaudojimas ir minimali aplinkos teršimo rizika. Palyginti su natūraliais ingredientais, Hexapeptide-9 sintezės procesas gali būti kontroliuojamas taip, kad būtų išvengta per didelio gamtinių išteklių naudojimo ir sumažintas cheminių atliekų kiekis, kuris gali turėti neigiamą poveikį aplinkai. Sintetinės medžiagos gamyba leidžia išvengti gamtinių ekosistemų pažeidimo, kuris gali atsirasti dėl natūralių ingredientų ekstrakcijos. Tvarumo vertinimui būtina atsižvelgti į energijos sąnaudas ir galimas šiltnamio dujų emisijas per Hexapeptide-9 gamybos ciklą, nes tai tiesiogiai veikia jo ekologinį pėdsaką.

Reguliavimas

Hexapeptide-9 – tai sintetinis peptidas, naudojamas kosmetikos pramonėje dėl jo odos atstatymo savybių. Europos Sąjungos kosmetikos reglamentas (EC) Nr. 1223/2009 nustato aiškias gaires dėl kosmetikos produktų sudėtyje esančių ingredientų saugumo. Nors konkrečių apribojimų Hexapeptide-9 atžvilgiu ES teisės aktuose nenurodyta, visi kosmetikos produktai, įskaitant tuos, kurių sudėtyje yra Hexapeptide-9, privalo atitikti bendrą saugumo reikalavimą, kad produktas neturėtų keliamos rizikos vartotojo sveikatai naudojant pagal paskirtį ir nurodytas naudojimo instrukcijas. Kitose rinkose, pavyzdžiui, JAV, Hexapeptide-9 reguliavimas priklauso nuo JAV Maisto ir vaistų administracijos (FDA), kuri kosmetikos ingredientų išankstinio patvirtinimo nereikalauja, tačiau gamintojai yra atsakingi už savo produktų saugumą. Tarptautiniu mastu nėra nustatyta vienodų standartų dėl Hexapeptide-9 naudojimo koncentracijos ribų, todėl gamintojai turėtų vadovautis moksliniais tyrimais ir atitinkamų šalių teisės aktais, užtikrinant, kad produktų sudėtis būtų saugi vartotojams.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa