Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Hydrolyzed Rice Protein | Hydrolyzed Rice Protein | Hidrolizuotas ryžių baltymas

Kategorija

Aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas hidrolizuotas ryžių baltymas gaminamas iš ryžių miltų, kurie yra pagrindinis šio proceso komponentas. Ekstrakcijos metu ryžių miltai sumaišomi su vandeniu ir šildomi, kad būtų išskirtos baltymų molekulės. Toliau šios molekulės yra hidrolizuojamos, t.y. skaidomos į mažesnes dalis, naudojant fermentacijos arba chemines reakcijas. Proceso metu baltymai yra suskaidomi į aminorūgštis, kurios yra lengviau absorbuojamos odos. Galutinis produktas yra hidrolizuotas ryžių baltymas, turintis mažesnes molekules, kurios gali lengviau prasiskverbti į odą ir suteikti jai reikalingą drėgmę ir maitinimą.

Paskirtis ir nauda

Hidrolizuotas ryžių baltymas yra kosmetikos pramonėje vertinamas dėl savo gebėjimo gerinti odos ir plaukų drėkinimą bei elastingumą. Šis ingredientas, gautas ryžių baltymų fermentacijos būdu, turi molekulinę struktūrą, leidžiančią lengvai prasiskverbti į odos ir plaukų struktūras, kur jis padeda išlaikyti drėgmę ir stiprina keratino sluoksnį. Dėl šių savybių hidrolizuotas ryžių baltymas yra ypač efektyvus sausų, pažeistų ar trapių plaukų priežiūros produktuose, taip pat naudojamas odos priežiūros formulėse siekiant pagerinti odos išvaizdą ir tekstūrą. Be to, šis ingredientas turi antioksidacinių savybių, kurios padeda apsaugoti odą ir plaukus nuo laisvųjų radikalų žalos ir aplinkos veiksnių, tokių kaip UV spinduliai ar tarša.

Saugumo informacija

Hidrolizuotas ryžių baltymas kosmetikoje vertinamas dėl savo gebėjimo drėkinti ir stiprinti odą, taip pat dėl teigiamo poveikio plaukų būklei. Šis ingredientas laikomas saugiu odai, nes yra švelnus ir nesukelia dirginimo net jautriai odai. Dermatologinės studijos rodo, kad hidrolizuotas ryžių baltymas neturi alergizuojančių savybių ir yra tinkamas naudoti įvairių tipų odai. Be to, jis ne tik padeda išlaikyti odos drėgmės balansą, bet ir veikia kaip antioksidantas, saugantis odą nuo aplinkos teršalų poveikio.

Moksliniai tyrimai

Hidrolizuotas ryžių baltymas, naudojamas kosmetikoje dėl savo gebėjimo pagerinti odos ir plaukų būklę, yra atidžiai ištirtas komponentas, turintis įrodymais pagrįstą efektyvumą. Moksliniai tyrimai atskleidžia, kad dėl jo mažo molekulinio svorio šis ingredientas gali lengvai prasiskverbti į plauko veleną, teikdamas drėkinamąjį poveikį ir padidindamas plaukų elastingumą bei stiprumą. Be to, hidrolizuoti ryžių baltymai turi filmą formuojančių savybių, kurios padeda apsaugoti odą nuo aplinkos veiksnių ir padeda išlaikyti odos drėgmės balansą. Molekulinės biologijos ir dermatologijos srityse atlikti tyrimai patvirtina, kad šis ingredientas gali padėti stimuliuoti kolageno gamybą odoje, kuris yra svarbus jos tvirtumui ir elastingumui palaikyti.

Tvarumas

Hidrolizuotas ryžių baltymas, naudojamas kosmetikos pramonėje, pasižymi tvarumo aspektais, susijusiais tiek su žaliavų išgavimu, tiek su perdirbimo procesu. Šio ingrediento pagrindą sudarantys ryžiai auginami daugelyje pasaulio regionų, o jų auginimas gali būti atliekamas ekologiškai, mažinant cheminių trąšų ir pesticidų naudojimą, kas sumažina neigiamą poveikį aplinkai. Be to, ryžių baltymų hidrolizė yra laikoma mažiau teršiančiu procesu, nes ji gali būti atliekama naudojant necheminius, fermentacijos būdus, kurie sumažina pavojingų atliekų kiekį ir energijos suvartojimą. Tačiau svarbu atsižvelgti į tai, kad visiško tvarumo pasiekti įmanoma tik įgyvendinant atsakingą vandens naudojimą ir užtikrinant etišką darbo sąlygas ryžių auginimo sektoriuje.

Reguliavimas

Hidrolizuotas ryžių baltymas (Hydrolyzed Rice Protein) yra kosmetikos ingredientas, naudojamas dėl jo drėkinamųjų ir odos būklę gerinančių savybių, tačiau jo naudojimą reglamentuoja Europos Sąjunga (ES). Pagal ES kosmetikos produktų reglamentą (EC) No 1223/2009, visi kosmetikos produktai, įskaitant tuos, kurie turi hidrolizuotą ryžių baltymą, turi būti saugūs žmogaus sveikatai, kai jie naudojami pagal paskirtį, įskaitant numatomą ilgalaikį naudojimą. Tačiau ES teisės aktuose nėra nustatyta konkreti leistina hidrolizuoto ryžių baltymo koncentracija kosmetikos produktuose, tačiau reikalaujama, kad kiekvienas produktas būtų įvertintas dėl saugumo. Kitose rinkose, tokiose kaip JAV ar Azija, gali būti skirtingi reglamentavimo aspektai, tačiau tarptautiniu lygmeniu bendrosios gairės dėl kosmetikos ingredientų, įskaitant hidrolizuotą ryžių baltymą, yra panašios ir orientuotos į vartotojų saugumą bei produktų efektyvumą.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa