Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate | Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate – Hyaluronic Acid | Hidroksipropiltrimonium hialuronatas

Kategorija

Drėkikliai

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate yra gaminamas iš hialurono rūgšties, kuri yra natūraliai randama žmogaus odos ląstelėse. Proceso metu hialurono rūgštis yra modifikuojama su hidroksipropilo grupėmis, kad būtų sukurtas Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate. Gaminant šį ingredientą, svarbu užtikrinti, kad būtų naudojami aukštos kokybės išgautos ir atliekamos griežtos kontrolės procedūros, kad būtų užtikrintas galutinio produkto saugumas ir efektyvumas.

Paskirtis ir nauda

Hydroxypropyltrimonium hyaluronatas yra chemiškai modifikuotas hialurono rūgšties darinys, kurio tikslas – pagerinti odos ir plaukų kondicionavimą kosmetikos produktuose. Dėl savo teigiamo krūvio, šis ingredientas efektyviau prisijungia prie neigiamai įelektrintų plaukų paviršiaus, todėl yra itin veiksmingas kondicionuojantys agentas, suteikiantis plaukams švelnumo, glotnumo ir padedantis išlaikyti drėgmę. Be to, naudojant odos priežiūros produktuose, hydroxypropyltrimonium hyaluronatas padeda išlaikyti odos elastingumą ir minkštumą, nes efektyviai pritraukia ir įtvirtina drėgmę odos paviršiuje, taip užtikrindamas ilgalaikį hidratavimą.

Saugumo informacija

Hidroksipropiltrimonio hialuronatas yra kosmetikos ingredientas, kuris dėl savo hialurono rūgšties derivato savybių yra vertinamas kaip drėkinamasis komponentas. Šio ingrediento saugumas odai yra patvirtintas atlikus įvairius dermatologinius tyrimus. Jis yra žinomas dėl savo gebėjimo pritraukti ir sulaikyti drėgmę odoje, taip užtikrinant ilgalaikį hidratacijos efektą. Dermatologinėje praktikoje šis ingredientas yra laikomas saugiu ir neturi žinomų neigiamų poveikių sveikatai, tačiau visada rekomenduojama atsižvelgti į individualų odos jautrumą bei alergines reakcijas.

Moksliniai tyrimai

Hidroksipropiltrimonio hialuronatas yra modifikuota hialurono rūgšties forma, kuri yra chemiškai modifikuota, kad pagerintų jos savybes kosmetikoje. Mokslinių tyrimų kontekste šis ingredientas yra vertinamas dėl jo gebėjimo prisijungti prie plaukų paviršiaus ir suteikti ilgalaikį drėkinimą bei kondicionavimą, kas yra ypač naudinga plaukų priežiūros produktuose. Skirtingai nuo paprastos hialurono rūgšties, hidroksipropiltrimonio hialuronatas turi teigiamą krūvį, dėl kurio jis efektyviai prisitvirtina prie neigiamai įelektrintų plaukų paviršių, taip užtikrindamas, kad drėkinamasis poveikis išliktų net po plaukų plovimo. Moksliniai straipsniai taip pat akcentuoja, kad dėl savo molekulinės struktūros jis gali prasiskverbti giliau į plauko kutikulą, teigiamai veikdamas plauko būklę ir mažindamas plaukų lūžinėjimą.

Tvarumas

Hidroksipropiltrimonio hialuronatas yra kosmetikos sudedamoji medžiaga, gaunama sintetiniais būdais, todėl jos gamybos procesas ir žaliavų išgavimas nėra tiesiogiai susiję su gamtinių išteklių eksploatacija, kas leidžia sumažinti gamtos teršimą ir išteklių naudojimą. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį į cheminių medžiagų, kurios naudojamos hidroksipropiltrimonio hialuronato sintezei, poveikį aplinkai. Cheminių reagentų gamyboje ir vartojime susidaro šalutiniai produktai, kurie gali būti pavojingi ekosistemoms, jei nėra tinkamai tvarkomi. Be to, perdirbimo procese reikalinga energija ir vanduo, o tai taip pat kelia papildomus iššūkius tvarumui. Sintetinių polimerų, tokių kaip hidroksipropiltrimonio hialuronatas, gamybos procesų optimizavimas ir atliekų mažinimas yra svarbūs žingsniai siekiant sumažinti jų poveikį aplinkai ir užtikrinti tvarią kosmetikos pramonę.

Reguliavimas

Hidroksipropiltrimonio hialuronatas yra kosmetikos ingredientas, dažnai naudojamas odos ir plaukų priežiūros produktuose dėl savo drėkinamųjų savybių. Europos Sąjungoje kosmetikos ingredientų naudojimas reglamentuojamas Kosmetikos reglamentu (EC) Nr. 1223/2009, kuris nustato aiškias taisykles dėl kosmetikos produktų saugumo ir jų sudedamųjų dalių. Šis reglamentas įpareigoja gamintojus atlikti saugumo įvertinimą prieš pateikiant produktą rinkai ir užtikrinti, kad visi ingredientai būtų įrašyti į Europos kosmetikos ingredientų sąrašą (CosIng). Nors konkrečių apribojimų hidroksipropiltrimonio hialuronato kiekiui kosmetikoje ES reglamentuose nėra nustatyta, bet koks kosmetikos produktas, kuriame jis yra, turi atitikti bendruosius saugumo reikalavimus, o jo koncentracija turi būti nurodyta produkto sudėtyje, jei ji viršija tam tikras nustatytas ribas. Kitose rinkose, pavyzdžiui, JAV ar Azijoje, gali būti taikomos skirtingos taisyklės ir reglamentai, bet šis ingredientas paprastai yra laikomas saugiu ir leidžiamu naudoti kosmetikoje, atsižvelgiant į produktų saugumo įvertinimus.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa