Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Illicium Verum Fruit Extract | Star Anise Fruit Extract | Anizės vaisių ekstraktas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Illicium verum vaisių ekstraktas, arba žvaigždėtasis anyžius, gaunamas iš džiovintų Illicium verum medžio vaisių. Procesas apima vaisių sutrinimą į miltelius, ekstrakciją su tirpikliu, tokiu kaip etanolu, ir valymo bei filtravimo etapus. Taip išskiriamos veikliosios medžiagos, tokios kaip flavonoidai, fenoliniai junginiai ir eteriniai aliejai. Cheminės analizės metodai, tokie kaip AVSK ir GC-MS, naudojami identifikuoti specifinius junginius. Galutinis produktas yra koncentruotas ir standartizuotas ekstraktas, naudojamas įvairiose kosmetikos formulėse dėl antioksidacinių ir odą raminačių savybių.

Paskirtis ir nauda

Illicium Verum Fruit Extract, arba badiano arba žvaigždinio anyžiaus ekstraktas, vertinamas dėl antimikrobinių, priešuždegiminių savybių, tonizuojančio ir elastingumo gerinimo poveikio odai. Taip pat naudojamas dėl aromatinių savybių, kurios suteikia malonų kvapą. Dėl anetolio turinio, kuris neutralizuoja laisvuosius radikalus, prisideda prie odos senėjimo sulėtinimo. Antiseptinės savybės gali būti naudingos valomam ar raminamajam poveikiui odai.

Saugumo informacija

Illicium Verum Fruit Extract, arba žvaigždžių aniso ekstraktas, vertinamas dėl aromatinių savybių ir naudingų poveikių odai, tačiau jo saugumas kaip kosmetikos ingrediento vis dar yra svarstomas. Tyrimai rodo, kad gali sukelti odos jautrumą ar alergines reakcijas, ypač jautriai odai. Tačiau ekstrakte esantys junginiai gali turėti antimikrobinių ir antioksidantinių savybių, padedančių apsaugoti odą nuo žalingo aplinkos poveikio.

Moksliniai tyrimai

Illicium verum vaisių ekstraktas naudojamas kosmetikos pramonėje dėl antimikrobinių, priešuždegiminių ir antioksidacinių savybių. Fenoliniai junginiai ir eteriniai aliejai gali teigiamai veikti odą. Ekstraktas yra vertinamas kaip funkcionalus ingredientas kvepaluose ir odą drėkinančiuose produktuose.

Tvarumas

Illicium verum vaisių ekstraktas vertinamas dėl aromatinių savybių ir terapinių ypatybių, tačiau jo tvarumas kelia aplinkosauginius klausimus. Derliaus nuėmimas gali turėti neigiamą poveikį biologinei įvairovei ir dirvožemiui. Ekstrakcijos procesas turėtų būti optimizuotas, siekiant sumažinti chemikalų naudojimą ir energijos sąnaudas, prisidedant prie aplinkos apsaugos.

Reguliavimas

Illicium Verum Fruit Extract yra natūralus ekstraktas, naudojamas kosmetikos pramonėje dėl aromatinių savybių, tačiau jo panaudojimas reglamentuojamas Europos Sąjungoje, atsižvelgiant į galimas alergines reakcijas ir fototoksiškumą. Saugumas reglamentuojamas pagal Kosmetikos reglamentą, o ingredientas turi būti įtrauktas į INCI sąrašą.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa