Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Isohexadecane | Isohexadecane | Isoheksadecanas

Kategorija

Emulsikliai

Šaltinis

Kosmetikos ingrediento Isohexadecane šaltinis yra mineralinis aliejus. Procesas prasideda iš akmens anglies, kuris yra išgrynintas į naftą. Toliau, nafta yra perdirbama į sintetinį izohexadecaną per chemines reakcijas, kurios apima hidrogenizavimą ir destiliaciją. Šis procesas yra būtinas siekiant gauti gryną ir stabilų produktą, kuris turi įvairių naudingų savybių kosmetikos pramonėje. Izohexadecanas yra plačiai naudojamas dėl savo gebėjimo suteikti odai minkštumą ir švelnumą, taip pat dėl gebėjimo geriau išlaikyti drėgmę. Tai yra svarbus ingredientas daugelyje kosmetikos produktų, kurie siekia suteikti odai lygų ir švytintį išvaizdą.

Paskirtis ir nauda

Isohexadecane yra sintetinis hidrokarbonatas, dažnai naudojamas kosmetikos produktuose kaip emolientas, kuris suteikia odai švelnumo ir lygumo pojūtį. Dėl savo silikonų panašios tekstūros jis yra vertinamas kaip ingredientas, kuris padeda suformuoti lengvas, nealiejines emulsijas, todėl ypač tinka makiažo valikliams ir odos priežiūros produktams, kurie reikalauja greito ir efektyvaus produkto pasiskirstymo ant odos. Be to, isohexadecane pasižymi gebėjimu sumažinti kitų ingredientų sukeltą odos dirginimą ir yra nepoliarus, todėl neveikia vandens praradimo iš odos, o tai palanku odos drėgmės išsaugojimui. Taip pat šis ingredientas padeda stabilizuoti kosmetikos formulės konsistenciją ir pagerina aktyviųjų medžiagų įsisavinimą.

Saugumo informacija

Isohexadecane yra sintetinis ingredientas, kuris dėl savo silikono panašių savybių dažnai naudojamas kosmetikos pramonėje kaip emolientas ir tirpiklis. Jis yra laikomas saugiu odos priežiūros produktų komponentu, nes yra nekenksmingas ir nealergizuojantis, todėl tinka net jautriai odai. Tyrimai rodo, kad isohexadecane nedirgina odos ir nesukelia komedogeninių reakcijų, todėl jis gali būti naudojamas įvairių odos tipų produktuose, įskaitant tuos, kurie skirti odos drėkinimui ir švelninimui. Be to, šis ingredientas yra lengvai plaunamas, todėl nesukelia problemų, susijusių su porų užsikimšimu ar odos kvėpavimo sunkinimu, kas yra ypač svarbu formuluojant produktus, skirtus veido odai.

Moksliniai tyrimai

Isoheksadecanas, sintetinis alkanas, yra plačiai tyrimų objektas kosmetikos moksle dėl jo gebėjimo veikti kaip emolientas ir tekstūros gerinimo agentas. Moksliniai tyrimai parodė, kad isohexadecanas gali padėti formuoti ploną nejuntamą plėvelę ant odos paviršiaus, taip suteikiant minkštumo ir lygumo pojūtį. Be to, jis yra labai vertinamas dėl savo neklampių ir lengvų savybių, kurios palengvina kosmetikos produktų tepimą. Dermatologiniai testai rodo, kad isohexadecanas yra nedirginantis ir nekomedogeniškas, todėl jis tinka naudoti net ir jautriai odai. Tačiau, nepaisant plačios naudojimo praktikos, mokslininkai tebėra atsargūs ir rekomenduoja tolesnius tyrimus, siekiant visapusiškai įvertinti šio ingrediento poveikį ilgalaikėje perspektyvoje, įskaitant jo biodegradaciją ir poveikį aplinkai.

Tvarumas

Isohexadecanas, sintetinis aliejinis komponentas, naudojamas kosmetikos pramonėje dėl savo gebėjimo suteikti švelnų pojūtį odai ir pagerinti kitų ingredientų tekstūrą, keliantis tam tikrų tvarumo ir aplinkosaugos klausimų. Šio ingrediento gamyba apima cheminius sintezės procesus, kurie gali reikalauti didelių energijos kiekių ir naudoti iškastinius išteklius kaip žaliavą, kas lemia anglies dioksido bei kitų šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisijas. Be to, nors išhexadecano pats poveikis aplinkai yra mažiau tiriamas, jo sintezės procesas gali sukelti teršalų atsiradimą, jei nėra tinkamai valdomas. Svarbu pabrėžti, kad tvarumo aspektas apima ne tik patį ingredientą, bet ir jo gamybos bei perdirbimo procesus, todėl būtina atlikti išsamesnius tyrimus, siekiant nustatyti galimus neigiamus isohexadecano poveikius aplinkai ir imtis veiksmų šių poveikių mažinimui.

Reguliavimas

Isohexadecane yra hidrokarbonatas, kuris dažnai naudojamas kaip tirštiklis arba emolientas kosmetikos produktuose, tokiuose kaip makiažo valikliai, drėkinamieji kremai ir saulės apsaugos priemonės. Europos Sąjungoje šio ingrediento naudojimas reglamentuojamas Europos Komisijos reglamentu Nr. 1223/2009 dėl kosmetikos produktų, kuris užtikrina, kad visi kosmetikos produktai, pateikiami rinkoje, būtų saugūs vartotojų sveikatai. Isohexadecane, kaip ir kiti kosmetikos ingredientai, turi atitikti griežtus saugumo reikalavimus, o jo kiekis produktuose turi būti nustatytas remiantis moksliniais saugumo įvertinimais. Nors konkrečių ribojimų šio ingrediento koncentracijai kosmetikos produktuose ES teisės aktuose nėra nustatyta, gamintojai privalo laikytis Bendrojo produkto saugumo direktyvos (2001/95/EB), kuri reikalauja, kad produktai neturėtų kelti pavojaus vartotojų sveikatai. Kitose rinkose, pavyzdžiui, Jungtinėse Valstijose, Isohexadecane reguliuojamas JAV Maisto ir vaistų administracijos (FDA), tačiau ji neprivalo išduoti leidimų prieš kosmetikos produktų rinkoje pasirodymą, o atsakomybė už produktų saugumą tenka gamintojams.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa