Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Jasminum Officinale Flower Extract | Jasmine Flower Extract | Jasminų gėlių ekstraktas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingrediento Jasminum Officinale Flower Extract šaltinis yra jazminų gėlės, kurios yra rūšies Jasminum officinale dalis. Ekstrahavimo procesas prasideda nuo šių gėlių surinkimo ir džiovinimo, siekiant išlaikyti jų cheminę sudėtį. Toliau, ekstrahavimas vyksta naudojant tirpiklius, kurie išskiria veikliąsias medžiagas iš gėlių. Šis ekstrahavimo procesas yra būtinas siekiant gauti gryną Jasminum Officinale Flower Extract, kuris vėliau naudojamas kosmetikos gamyboje. Šis ingredientas yra vertinamas dėl savo gaivinančių savybių ir malonaus kvapo, tačiau jo gaminimo procesas yra techniškai sudėtingas ir reikalauja kruopščios cheminių procesų kontrolės.

Paskirtis ir nauda

Jasminum Officinale Flower Extract, žinomas kaip jazminų žiedų ekstraktas, pasižymi kelias svarbias savybes kosmetikos pramonėje. Tai natūralus komponentas, kuris dėl savo antioksidacinių savybių gali padėti apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų sukeliamos žalos ir skatinti odos atsinaujinimą. Jazminų ekstraktas taip pat žinomas dėl savo raminamųjų ir uždegimą mažinančių savybių, kurios gali būti naudingos jautrios ar sudirgusios odos priežiūroje. Be to, šis augalinis ekstraktas gali prisidėti prie odos drėkinimo ir elastingumo didinimo. Dėl savo kvapų terapinių savybių jazminų ekstraktas gali teigiamai veikti emocinę vartotojo būseną, suteikdamas produktams malonų aromatą.

Saugumo informacija

Jasminum Officinale Flower Extract, arba jazminų žiedų ekstraktas, yra plačiai naudojamas kosmetikos pramonėje dėl savo aromatinių savybių ir galimos naudos odos priežiūroje. Šio ekstrakto saugumas odai yra pakankamai gerai ištirtas; jis laikomas saugiu kaip ingredientas odos priežiūros produktuose, kai naudojamas priimtinose koncentracijose. Dermatologiniai tyrimai rodo, kad jazminų žiedų ekstraktas retai sukelia alergines reakcijas ar dirginimą, todėl jis gali būti tinkamas net ir jautriai odai. Tačiau, kaip ir bet kuris augalinis ekstraktas, jis gali turėti alergenus, todėl žmonėms su žinomomis alergijomis ar labai jautria oda rekomenduojama atsargiai pradėti naudoti produktus, turinčius šio ekstrakto.

Moksliniai tyrimai

Jasminum officinale žiedų ekstraktas, dar žinomas kaip jazminų ekstraktas, kosmetikos mokslo srityje vertinamas dėl savo potencialo odos priežiūroje. Tyrimai rodo, kad šis ekstraktas pasižymi antioksidacinėmis savybėmis, kurios gali padėti apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų sukeltos žalos. Be to, jazminų ekstraktas gali turėti raminamąjį poveikį, mažinti uždegimą ir skatinti odos regeneraciją. Specifiniai fitocheminiai komponentai, toki kaip flavonoidai ir fenolinių junginių, esantys jazminų ekstrakte, yra identifikuoti kaip pagrindiniai bioaktyvūs agentai, galintys teigiamai veikti odos būklę.

Tvarumas

Jasminum Officinale gėlių ekstraktas, žinomas dėl savo kvapnių savybių ir naudojamas kosmetikoje, kelia tam tikrų tvarumo ir aplinkosaugos klausimų, susijusių su jo išgavimo ir apdorojimo procesais. Jasminų auginimas, kaip ir bet kurios žemės ūkio veiklos, gali turėti poveikį aplinkai, įskaitant vandens naudojimą, pesticidų ir trąšų vartojimą, kas, jei nėra tinkamai valdoma, gali kenkti ekosistemoms ir vandens šaltiniams. Be to, jasminų žiedų ekstrakcijai reikalingas intensyvus darbo jėgos naudojimas, kadangi žiedai dažniausiai renkami rankomis, o tai kelia socialinio tvarumo klausimus. Jasminų ekstrakto apdorojimo metu, kuris apima žaliavų distiliavimą ar kitokį cheminių medžiagų išskyrimą, gali išsiskirti šalutiniai produktai, kurie, jei nekontroliuojami, gali turėti neigiamą poveikį aplinkai.

Reguliavimas

Jasminum Officinale Flower Extract, dar žinomas kaip jazminų žiedų ekstraktas, kosmetikoje naudojamas dėl savo kvapo savybių ir galimų odą raminančių efektų, tačiau jo naudojimas reglamentuojamas tiek Europos Sąjungoje, tiek kitose rinkose, siekiant užtikrinti vartotojų saugumą. Europos Sąjungoje kosmetikos ingredientų reglamentavimas yra griežtas, ir jazminų žiedų ekstrakto kaip ingrediento naudojimą reglamentuoja ES kosmetikos reglamentas (EC) Nr. 1223/2009, kuriame nurodomi tiksli ingredientų sąrašai, įskaitant galimus alergenus, ir jų leistini kiekiai. Šis reglamentas taip pat reikalauja, kad visi kosmetikos produktai, prieš patekdami į rinką, būtų įvertinti dėl saugumo, o tai apima ir jazminų žiedų ekstrakto naudojimą. Nors konkrečių ribinių kiekių šiam ekstraktui ES reglamentuose nenurodyta, svarbu atkreipti dėmesį į individualų produktų sudėtį ir įvertinti galimą alerginį poveikį, nes jazminų žiedų ekstraktas gali būti alergenas. Kitose rinkose, pavyzdžiui, JAV, kosmetikos ingredientų reguliavimas yra šiek tiek kitoks, nes atsakomybė už saugumo įrodymų pateikimą dažniausiai tenka gamintojams, o JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA) neprivalo iš anksto patvirtinti kosmetikos produktų, įskaitant tuos, kuriuose yra jazminų žiedų ekstrakto.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa