Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Lactobionic Acid | Lactobionic Acid | Laktobioninis rūgštis

Kategorija

Aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Laktobiono rūgštis, cheminės formuluotės C12H22O12, yra oksiduotos laktozės darinys, gaunamas fermentuojant laktozę, kuri yra pieno cukrus. Šis procesas apima specifinių bakterijų, dažniausiai Pseudomonas cepacia, naudojimą, kurios fermentuoja laktozę, paverčiant ją glukonolaktonu, o vėliau – laktobiono rūgštimi. Šis konversijos procesas yra svarbus, nes leidžia kontroliuoti galutinio produkto savybes, pavyzdžiui, molekulinę masę ir rūgštingumą. Laktobiono rūgšties gamyboje taip pat svarbu užtikrinti aukštą švarumo lygį, todėl naudojami tikslūs chromatografiniai ir filtravimo metodai.

Paskirtis ir nauda

Laktobiono rūgštis kosmetikoje naudojama dėl jos humektantinių savybių, gebėjimo pritraukti ir sulaikyti drėgmę odoje. Ji taip pat veikia kaip antioksidantas, neutralizuodama laisvuosius radikalus ir apsaugodama odos ląsteles nuo oksidacinio streso. Be to, laktobiono rūgštis skatina celių atsinaujinimą ir kolageno sintezę, dėl ko oda tampa lygesnė ir elastingesnė. Šios rūgšties molekulinė struktūra leidžia jai veiksmingai prasiskverbti į odos sluoksnius, nekeliant dirginimo, kas yra ypač svarbu jautrios odos priežiūros produktuose.

Saugumo informacija

Laktobiono rūgštis yra laikoma saugia kosmetikos ingredientu, kai naudojama nustatytais koncentracijos lygiais. Ji yra gerai toleruojama įvairių odos tipų, įskaitant jautrią odą, ir retai sukelia alergines reakcijas ar dirginimą. Tačiau, kaip ir bet kuris kosmetikos ingredientas, laktobiono rūgštis gali sukelti individualų netoleravimą, todėl prieš naudojant produktus, kuriuose yra šios rūgšties, rekomenduojama atlikti odos jautrumo testą.

Moksliniai tyrimai

Moksliniai tyrimai parodė, kad laktobiono rūgštis efektyviai mažina smulkias raukšleles ir pagerina odos tekstūrą. Tyrimai taip pat rodo, kad dėl savo antioksidacinių savybių ji gali apsaugoti odą nuo UV spindulių sukeltos žalos ir skatinti žaizdų gijimą. Dėl šių savybių laktobiono rūgštis yra vertinama kaip veiksmingas ingredientas senėjimo požymių mažinimui ir odos būklės gerinimui.

Tvarumas

Laktobiono rūgšties gamyba, remiantis fermentacijos procesu, yra laikoma ekologiškai tvari, nes naudojami natūralūs substratai ir biologiškai pagrįsti metodai. Fermentacija, palyginti su cheminių medžiagų sinteze, reikalauja mažiau energijos ir mažiau teršia aplinką. Be to, šis procesas leidžia panaudoti atliekamas žaliavas, pavyzdžiui, pieno pramonės šalutinius produktus, taip mažinant atliekų kiekį.

Reguliavimas

Laktobiono rūgštis yra reguliuojama pagal Europos Sąjungos kosmetikos direktyvas, kurios nustato aiškius gaires dėl jos naudojimo saugumo ir koncentracijos kosmetikos produktuose. Šios direktyvos užtikrina, kad produktai, kuriuose yra laktobiono rūgšties, atitiktų visus reikalavimus dėl vartotojų saugumo ir informacijos teikimo.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa