Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Macadamia Ternifolia Seed Oil | Macadamia Seed Oil | Makadamijų sėklų aliejus

Kategorija

Minkštikliai

Šaltinis

Makadamijos Ternifolia sėklų aliejus yra gaminamas iš Makadamijos Ternifolia medžio riešutų. Aliejaus ekstrahavimo procesas apima riešutų šaltspaudimą. Riešutai nulupami, sutraiškomi, ir iš jų išgaunamas aliejus. Šis metodas padeda išlaikyti aliejaus natūralias savybes ir maistines medžiagas. Makadamijos Ternifolia sėklų aliejus yra turtingas mononesočiųjų riebalų, tokių kaip oleino rūgštis, kurie prisideda prie jo drėkinamųjų ir maitinamųjų savybių odai. Taip pat yra didelis antioksidantų, tokių kaip tokotrienoliai, kiekis, kuris padeda apsaugoti odą nuo aplinkos žalingo poveikio. Makadamijos Ternifolia sėklų aliejaus gamybos procesas apima minimalų cheminių medžiagų apdorojimą, užtikrinant aukštos kokybės ir natūralų ingredientą kosmetikos produktams.

Paskirtis ir nauda

Macadamia Ternifolia Seed Oil, gautas iš Makadamijų riešutų sėklų, yra vertinamas kosmetikos pramonėje dėl savo maitinamųjų savybių ir gebėjimo prisitaikyti prie odos lipidų. Šis aliejus yra turtingas mononesočiųjų riebalų rūgščių, ypač oleino (Omega-9) ir palmitoleino (Omega-7), kurios efektyviai minkština ir atstato odos drėgmės barjerą, sumažindamos transepiderminį vandens nuostolį. Be to, Macadamia Ternifolia Seed Oil pasižymi antioksidacinėmis savybėmis, kurios padeda apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų žalos ir skatina odos atsinaujinimą. Šis aliejus taip pat gali padėti sumažinti uždegiminius odos procesus, todėl jis yra populiarus ingredientas produktuose, skirtuose sausai, brandžiai ar pažeistai odai.

Saugumo informacija

Makadamijos Ternifolia sėklų aliejus, naudojamas kosmetikos pramonėje, yra vertinamas dėl savo minkštinančių ir drėkinančių savybių. Tyrimai rodo, kad šis aliejus yra saugus ir gerai toleruojamas net jautriai odai. Dėl sudėtyje esančių mononesočiųjų riebalų rūgščių ir vitamino E, makadamijos aliejus padeda palaikyti odos barjerą, mažina uždegimą ir saugo odą nuo oksidacinio streso. Alerginių reakcijų atvejai yra reti, o dermatologinis testavimas patvirtina šio aliejaus švelnumą ir nekenksmingumą odai. Tačiau, kaip ir bet kuris kitas kosmetikos ingredientas, makadamijos aliejus gali sukelti alergines reakcijas pažeidžiamose asmenų grupėse, todėl prieš naudojant produktą rekomenduojama atlikti pleistrinį testą.

Moksliniai tyrimai

Makadamijos Ternifolia sėklų aliejus yra vertinamas dėl savo minkštinamųjų ir drėkinamųjų savybių, kurios yra moksliškai ištirtos. Šis aliejus yra turtingas viena- ir daugiausyčių nesočiųjų riebalų rūgščių, tokių kaip oleino (Omega-9) ir palmitoleino (Omega-7) šaltinis, kurie padeda palaikyti odos lipidų barjerą. Moksliniai tyrimai parodė, kad makadamijos sėklų aliejus padeda atkurti odos elastingumą, mažina uždegiminius procesus ir turi antioksidacinių savybių dėl vitaminų E ir seleno turinio. Dėl šių ypatybių makadamijos aliejus yra naudojamas moksliniuose tyrimuose, siekiant įvertinti jo efektyvumą odos senėjimo, sausumo ir kitų būklių atvejais.

Tvarumas

Macadamia Ternifolia Seed Oil, gaunamas iš makadamijos riešutų, vertinamas dėl savo drėkinamųjų ir odą minkštinančių savybių. Riešutų auginimas ir aliejaus išgavimas reikalauja didelių vandens kiekių, kas gali lemti vandens išteklių išsekimą auginimo regionuose. Be to, intensyvi žemės ūkio praktika gali turėti neigiamą poveikį dirvožemiui ir biologinei įvairovei. Riešutų perdirbimo procesas taip pat sukelia aplinkosaugines problemas: energijos sąnaudos ir atliekų susidarymas reikalauja atsakingo valdymo. Vis dėlto, pastaruoju metu dedamos pastangos diegti tvarius ūkininkavimo metodus ir efektyvesnes aliejaus gamybos technologijas, siekiant mažinti ekologinį pėdsaką ir užtikrinti atsakingą natūralių išteklių naudojimą.

Reguliavimas

Macadamia Ternifolia Seed Oil, arba makadamijos riešutų aliejus, yra plačiai naudojamas kosmetikos pramonėje dėl savo drėkinamųjų ir minkštinamųjų savybių. Jo naudojimą reglamentuoja Europos Sąjungos kosmetikos produktų reglamentas (EC) Nr. 1223/2009, kuris užtikrina, kad visi kosmetikos produktuose naudojami ingredientai būtų saugūs vartotojų sveikatai. Konkrečių ribojimų dėl Macadamia Ternifolia Seed Oil kiekių nėra nustatyta, tačiau privaloma laikytis geros gamybos praktikos ir įvertinti galimą alerginį poveikį. Europos Sąjungoje šis ingredientas yra laikomas saugiu, jei naudojamas pagal kosmetikos gaminių reglamentavimo nustatytas gaires.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa