Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Magnesium Ascorbyl Phosphate | Vitamin C | Magnio askorbilas fosfatas

Kategorija

Aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas Magnio askorbilo fosfatas yra sintetinis junginys, gautas iš askorbo rūgšties, žinomos kaip vitaminas C. Proceso pradžioje askorbo rūgštis yra išgauta iš natūralių šaltinių, tokių kaip citrusiniai vaisiai ar žalumynai. Toliau, ši rūgštis yra chemiškai modifikuojama su magnio ir fosforo junginiais, siekiant sukurti Magnio askorbilo fosfatą. Šis procesas yra sudėtingas ir reikalauja aukštos kokybės cheminių medžiagų bei specialių technologijų, kad būtų pasiektas norimas rezultatas. Magnio askorbilo fosfatas yra populiarus ingredientas kosmetikos gamyboje dėl savo stabilumo ir gebėjimo prasiskverbti į odą, tačiau svarbu atkreipti dėmesį į jo sintetinį kilmę.

Paskirtis ir nauda

Magnesium Ascorbyl Phosphate (MAP) yra vandenyje tirpus vitamino C darinys, naudojamas kosmetikoje dėl stabilumo ir neaktyvumo, kai nėra tiesioginio kontakto su oru ar aukšta temperatūra. MAP pasižymi antioksidacinėmis savybėmis, saugo odą nuo laisvųjų radikalų, kurie gali sukelti ankstyvą senėjimą, ir stimuliuoja kolageno sintezę, prisidedant prie odos stangrumo ir elastingumo gerinimo. Be to, šis ingredientas efektyviai mažina hiperpigmentaciją ir yra švelnesnis odai nei rūgštines formos vitaminas C, todėl tinka net jautriai odai. Magnesium Ascorbyl Phosphate taip pat turi uždegimą mažinančių savybių ir gali pagerinti odos drėkinimą, todėl yra vertinamas dėl savo daugiafunkciškumo ir teigiamo poveikio išlaikant sveiką odos būklę.

Saugumo informacija

Magnesium ascorbyl phosphate (MAP) yra stabilizuota vitamino C forma, naudojama kosmetikos pramonėje dėl antioksidacinių savybių ir gebėjimo skatinti kolageno sintezę. Šis ingredientas yra laikomas saugiu odai, nes neveikia kaip dirgiklis ir neturi žinomų šalutinių poveikių, palyginti su kitomis vitamino C formomis. MAP yra šarminis, todėl jis yra mažiau rūgštus ir dėl to švelnesnis odai, tinka net jautriai odai. Tyrimai rodo, kad magnio askorbilo fosfatas efektyviai prasiskverbia į odą ir yra stabilus šviesos bei oro poveikio atžvilgiu, sumažindamas riziką, kad produktas gali tapti toksiškas ar prarasti savo veiksmingumą per laiką. Rekomenduojama naudoti produktus su MAP pagal gamintojo nurodymus, siekiant užtikrinti optimalų saugumą ir veiksmingumą.

Moksliniai tyrimai

Magnio askorbilo fosfatas yra stabilizuota vitamino C forma, naudojama kosmetikos pramonėje dėl antioksidacinių savybių ir gebėjimo skatinti kolageno sintezę. Tyrimai parodė, kad šis ingredientas yra mažiau dirginantis nei rūgštesnės vitamino C formos, todėl tinka jautrios odos priežiūrai. Be to, magnio askorbilo fosfatas yra efektyvus odos balinimo agentas, slopindamas melanino gamybą ir padedamas mažinti pigmentacijos problemas. Jis yra stabilus ir nepraranda savo efektyvumo patekęs į kontaktą su oru ar šviesa, kas leidžia ilgiau išlaikyti jo biologinį aktyvumą kosmetikos produktuose. Tyrimai taip pat atskleidžia, kad magnio askorbilo fosfatas gali padėti apsaugoti odą nuo UV spindulių sukeliamų pažeidimų, sumažinant laisvųjų radikalų susidarymą ir odos senėjimo požymius.

Tvarumas

Magnesium Ascorbyl Phosphate (MAP) pasižymi didesniu stabilumu nei vitamino C tradicinės formos, leidžiant sumažinti jo degradaciją ir prailginti produkto naudojimo laikotarpį. Tačiau jo tvarumas yra vertinamas atsižvelgiant į žaliavų išgavimo ir apdorojimo procesus. MAP sintezėje naudojami cheminiai reagentai ir procesai, kurie gali turėti įtakos aplinkai. Be to, MAP išgavimas iš gamtinių šaltinių gali kelti ekologinių iššūkių, susijusių su intensyvia žemės ūkio veikla ir biologinės įvairovės nykimu. Dėl šių priežasčių, tvarumo aspektas MAP gamyboje yra kritiškai svarbus, siekiant sumažinti neigiamą poveikį aplinkai ir užtikrinti atsakingą žaliavų naudojimą.

Reguliavimas

Magnio askorbilo fosfatas (Magnesium Ascorbyl Phosphate) yra stabilizuota vitamino C forma, naudojama kosmetikos pramonėje dėl antioksidacinių savybių ir gebėjimo skatinti kolageno sintezę. Europos Sąjungoje šios medžiagos naudojimas yra reglamentuojamas Europos Komisijos reglamentu (EB) Nr. 1223/2009 dėl kosmetikos produktų, nustatančio taisykles dėl kosmetikos produktų saugumo ir pateikimo rinkai. Magnio askorbilo fosfatas turi būti įvertintas ir patvirtintas kaip saugus naudojimui kosmetikoje, o jo koncentracija produktuose turi atitikti nustatytus saugos standartus. Kitose rinkose gali būti taikomi skirtingi reglamentai ir reikalavimai, bet dažnai jie seka panašius saugumo principus, remdamiesi moksliniais įrodymais ir toksikologiniais vertinimais.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa