Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Sodium Ascorbyl Phosphate | Vitamin C | Natrio askorbilo fosfatas

Kategorija

Aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas natrio askorbilo fosfatas yra išvestas iš vitamino C, kuris yra būtinas odos sveikatai palaikyti. Procesas prasideda su natrio askorbatu, kuris yra sintetinis vitamino C šaltinis. Šis junginys yra stabilus ir lengvai įsisavinamas odos ląstelėse. Norint gauti natrio askorbilo fosfatą, natrio askorbatas yra apdorojamas su fosforo rūgštimi. Šis cheminis procesas leidžia sukurti stabilų ir veiksmingą ingredientą, kuris gali padėti kovoti su laisvaisiais radikalais ir pagerinti odos tekstūrą bei spalvą. Tai svarbus komponentas daugelyje odos priežiūros produktų, kurie siekia pagerinti odos būklę ir išvaizdą.

Paskirtis ir nauda

Natrio askorbilo fosfatas yra stabilus vitamino C darinys, naudojamas kosmetikoje kaip antioksidantas, kuris padeda neutralizuoti laisvuosius radikalus, atsirandančius dėl UV spindulių poveikio bei aplinkos teršalų, taip prisidedant prie odos senėjimo prevencijos. Šis ingredientas taip pat mažina pigmentacijos dėmes ir vienodina odos atspalvį bei turi antimikrobinių savybių, kurios padeda kovoti su bakterijomis, sukeliančiomis spuogus, todėl yra efektyvus aknės gydyme. Natrio askorbilo fosfatas yra dažnai pasirenkamas odos priežiūros produktuose, nes jis yra švelnesnis nei rūgštinės formos vitamino C ir geriau toleruojamas net jautrios odos.

Saugumo informacija

Natrio askorbilo fosfatas, vartojamas kosmetikos pramonėje kaip stabilizuota C vitamino forma, pasižymi aukštu saugumo profilu, ypač kalbant apie odos toleranciją. Šis ingredientas yra žinomas dėl savo antioksidacinių savybių, gebėjimo skatinti kolageno sintezę ir mažai dirginančio poveikio, todėl jis tinka net jautriai odai. Be to, natrio askorbilo fosfatas veiksmingas kovojant su odos senėjimo požymiais ir hiperpigmentacija, nepakeldamas didesnės odos jautrumo rizikos. Kosmetikos produktuose naudojamas saugiu ir efektyviu koncentracijų diapazone, nepažeidžiant odos barjero funkcijos ir nekeliant pavojų odos sveikatai.

Moksliniai tyrimai

Natrio askorbilo fosfatas (Sodium Ascorbyl Phosphate, SAP) yra stabilizuota vitamino C forma, plačiai naudojama kosmetikos pramonėje dėl savo antioksidacinių savybių ir gebėjimo stimuliuoti kolageno sintezę. Moksliniai tyrimai patvirtina, kad SAP yra efektyvus odos senėjimo prevencijos ingredientas, mažinantis raukšlių atsiradimą ir pagerinantis odos tekstūrą. Taip pat SAP pasižymi antimikrobinėmis savybėmis, todėl naudojamas kovojant su akne. 2015 m. atlikto tyrimo duomenimis, natrio askorbilo fosfatas gali mažinti sebumo sekreciją ir uždegimą, bei sumažinti Propionibacterium acnes bakterijų augimą. Tačiau SAP veiksmingumas priklauso nuo jo koncentracijos ir pH kosmetikos priemonėje, optimalus pH lygis turėtų būti šarminis, kad vitamino C forma būtų stabiliausia ir efektyviausia.

Tvarumas

Natrio askorbilo fosfatas, kaip kosmetikos ingredientas, yra vertinamas dėl savo stabilumo ir efektyvumo odos priežiūroje. Gamybos procesas gali turėti tvarumo aspektų, tačiau kyla klausimų dėl genetiškai modifikuotų augalų poveikio aplinkai ir chemikalų naudojimo. Nors šis ingredientas yra stabilus ir ilgai galiojantis, reikia atkreipti dėmesį į gamybos proceso poveikį aplinkai ir tvarumo aspektus.

Reguliavimas

Natrio askorbilo fosfatas yra vandenyje tirpus vitamino C darinys, naudojamas kosmetikos pramonėje dėl savo antioksidacinių savybių ir gebėjimo skatinti kolageno sintezę. Europos Sąjungoje, natrio askorbilo fosfato naudojimas yra reglamentuojamas, užtikrinant produktų saugumą vartotojams. Reglamentas nenumato konkrečios maksimalios leistinos koncentracijos, tačiau produktų saugumo vertinimas turėtų užtikrinti, kad natrio askorbilo fosfato koncentracija būtų saugi vartotojams. Kosmetikos gamintojai privalo laikytis teisės aktų ir rekomendacijų, kad produktai būtų saugūs ir efektyvūs.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa