Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Methyl Perfluorobutyl Ether | Methyl Perfluorobutyl Ether | Metilperfluorobutilis eteris

Kategorija

Tirpikliai

Šaltinis

Kosmetikos ingrediento metilo perfluorobutilo eterio šaltinis yra cheminė medžiaga, gaunama iš perfluorobutilo bromido ir metanolio reakcijos. Proceso metu perfluorobutilo bromidas paverčiamas alkoholiu, kuris vėliau reaguojamas su metanolio pagalba, sudarant metilo perfluorobutilo eterį. Šis cheminis procesas vyksta specialiose cheminių reakcijų įrangos sistemose, kuriose reikalingos griežtos kontrolės sąlygos, kad būtų užtikrintas aukštas gaminio grynumas. Galutinis produktas turi būti išgrynintas ir ištirtas, siekiant patikrinti, ar jame nėra nešvarumų ar kitų cheminių junginių, kurie galėtų paveikti kosmetikos produktų kokybę.

Paskirtis ir nauda

Methyl Perfluorobutyl Ether (MPBE) yra cheminė medžiaga, naudojama kosmetikos pramonėje dėl savo unikalių savybių. Ji padeda formuoti deguonies praturtintas putas, kurios yra naudojamos veido valymo produktuose ir kaukėse, siekiant gilesnio odos valymo ir pagerinto veikliųjų medžiagų įsisavinimo. MPBE efektyviai pristato deguonį į odos poras, skatinant odos ląstelių regeneraciją ir pagerinant odos išvaizdą. Šis ingredientas taip pat gali padėti sumažinti odos uždegimus ir pagerinti komedogeninių medžiagų šalinimą iš odos.

Saugumo informacija

Methyl perfluorobutyl eteris (MPBE) yra cheminė medžiaga, naudojama kosmetikoje dėl savo savybių sukurti apsauginį sluoksnį ant odos. Nors yra ribotas kiekis mokslinių tyrimų apie MPBE poveikį odai, kai kurie tyrimai rodo, kad perfluorotieji junginiai, į kuriuos priskiriamas ir MPBE, gali būti susiję su odos dirginimu ir kitais neigiamais dermatologiniais reiškiniais. Taigi, nors MPBE yra leidžiama naudoti kosmetikoje tam tikrose koncentracijose, reikalingi tolesni išsamūs tyrimai, kurie patvirtintų jos saugumą ilgalaikėje perspektyvoje.

Moksliniai tyrimai

Methyl Perfluorobutyl Ether (MPFE) dažniausiai naudojamas dėl savybės formuoti deguonies turinčias burbuliukas, kurie teikia odai gaivumo pojūtį ir pagerina veikliųjų medžiagų pristatymą odos ląstelėms. Moksliniai tyrimai, atliekami siekiant ištirti MPFE saugumą ir efektyvumą, yra griežtai reglamentuoti ir remiasi toksikologiniais bei dermatologiniais testais. Atsižvelgiant į galimą poveikį aplinkai, mokslininkai ragina atlikti išsamesnius tyrimus, susijusius su MPFE bioakumuliacija ir toksikologija.

Tvarumas

Methyl Perfluorobutyl Ether (MPBE) susiduria su tvarumo iššūkiais tiek išgavimo, tiek perdirbimo procesų metu. Perfluorinti junginiai, į kuriuos įeina ir MPBE, yra gaminami naudojant cheminę sintezę, kurią eksploatuojant gali kilti gamtinių buveinių niokojimo ir vandens taršos pavojus. Dėl cheminės struktūros perfluorinti junginiai gali ilgai išlikti gamtoje ir kauptis gyvų organizmų audiniuose, keldami potencialią riziką ekosistemoms ir žmogaus sveikatai.

Reguliavimas

Methyl Perfluorobutyl Ether (MPBE) kaip kosmetikos sudėtinė dalis Europos Sąjungoje yra reglamentuotas REACH reglamentu (EC No 1907/2006), reikalaujančiu, kad visi chemikalai, įskaitant kosmetikos ingredientus, būtų saugūs vartojimui ir tinkamai įvertinti prieš patekant į rinką. MPBE reguliavimas kitose rinkose priklauso nuo Federalinės maisto ir vaistų administracijos (FDA) nustatytų gairių. Nors nėra aiškiai apibrėžto maksimalaus leistino MPBE kiekio kosmetikoje, jo naudojimas turi būti pagrįstas atitinkamais saugumo įvertinimais.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa