Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Monarda Didyma Leaf Extract | Bee balm leaf extract | Monardos Didyma lapų ekstraktas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Monarda didyma lapų ekstraktas yra gaminamas iš Monarda didyma lapų, kitaip vadinamo bitinės balzamu arba laukinės bergamotės. Procesas apima lapų nuėmimą, džiovinimą, sumalimą, ekstrahavimą su tirpikliais, filtravimą ir koncentravimą. Cheminė sudėtis apima fenolinius junginius, tokius kaip rozmarino rūgštis ir flavonoidus, suteikiančius antioksidacines ir priešuždegimines savybes. Tai vertingas ingredientas kosmetikos formulėse.

Paskirtis ir nauda

Monarda didyma lapų ekstraktas yra vertinamas kosmetikos pramonėje dėl antibakterinių, priešuždegiminių, antioksidacinių savybių. Jis padeda kovoti su spuogais, uždegimais, saugo odą nuo laisvųjų radikalų žalos, lėtina senėjimo požymius, drėkina odą ir pagerina jos elastingumą. Todėl jis yra populiarus ingredientas odos priežiūros formulėse, ypač jautriai ir probleminei odai.

Saugumo informacija

Monarda didyma lapų ekstraktas turi potencialių odą raminančių ir antimikrobinių savybių, tačiau reikia atsižvelgti į individualų odos jautrumą ir alergines reakcijas. Dermatologiniai testai ir alergenų nustatymo tyrimai gali padėti įvertinti saugumą. Reguliuojančios institucijos reikalauja vertinti saugumą prieš leidžiant produktus į rinką. Vartotojams patariama stebėti odos reakcijas ir pasitarti su specialistais dėl produktų su šiuo ekstraktu naudojimo.

Moksliniai tyrimai

Monarda didyma lapų ekstraktas yra tyrimų objektas dėl antimikrobinių, priešuždegiminių ir antioksidacinių savybių. Tyrimai rodo, kad jis gali veikti prieš bakterijas, sumažinti uždegimą ir pagerinti odos būklę. Tai suteikia galimybę naudoti šį ekstraktą odos priežiūros produktuose.

Tvarumas

Monarda didyma lapų ekstrakto tvarumas priklauso nuo atsakingo augalų auginimo ir perdirbimo. Svarbu vengti kenksmingų žemės ūkio praktikų, taip prisidedant prie ekologinės pusiausvyros. Perdirbant ekstraktą, reikia naudoti aplinkai nekenksmingas technologijas. Tik atsakingas požiūris užtikrina tvarumą kosmetikos pramonėje.

Reguliavimas

Monarda didyma lapų ekstraktas yra reguliuojamas siekiant užtikrinti vartotojų saugumą. Europos Sąjungoje jis turi atitikti griežtus reikalavimus dėl saugumo ir efektyvumo. Kitose rinkose taikomi skirtingi reglamentai. Visi kosmetikos ingredientai turi būti įvertinti dėl galimo alerginio poveikio.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa