Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Myrothamnus Flabellifolia Leaf Extract | Resurrection Plant Leaf Extract | Myrothamnus Flabellifolia lapų ekstraktas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingrediento Myrothamnus Flabellifolia Leaf Extract šaltinis yra iš Pietų Afrikos kilusi augalo Myrothamnus flabellifolia lapai. Ekstrakcijai naudojami šie medžiagos: vanduo, glicerinis ekstraktas, natrio hialuronatas ir pan. Proceso metu lapai yra džiovinami ir smulkiai malti, kad būtų išgautas ekstraktas. Cheminiuose procesuose, kaip antocianinų ekstrakcija, naudojami tirpikliai ir filtravimo metodai, siekiant išgauti gryną ekstraktą. Myrothamnus Flabellifolia Leaf Extract yra vertinamas dėl savo antioksidacinių savybių ir gebėjimo apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų.

Paskirtis ir nauda

Myrothamnus Flabellifolia Leaf Extract – ekstraktas, gaunamas iš Pietų Afrikoje augančio „prisikėlimo“ augalo, pasižyminčio unikalia gebėjimu atsigauti po ilgo sausros laikotarpio. Šis ekstraktas kosmetikoje vertinamas dėl savo antioksidacinių savybių, kurios padeda apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų žalos ir skatina odos ląstelių apsaugą bei atsinaujinimą. Be to, jis gali padėti sumažinti uždegimą ir raudonį, taip pat gali veikti kaip natūralus drėkiklis, palaikantis odos drėgmės balansą. Dėl šių savybių Myrothamnus Flabellifolia Leaf Extract yra naudojamas įvairiuose odos priežiūros produktuose, siekiant pagerinti odos būklę ir atsparumą stresui.

Saugumo informacija

Myrothamnus Flabellifolia lapų ekstraktas, naudojamas kosmetikoje dėl savo antioksidacinių savybių ir gebėjimo apsaugoti odos ląsteles nuo dehidratacijos, yra vertinamas kaip saugus odai ingredientas. Tyrimai parodo, kad šis ekstraktas pasižymi puikiomis drėkinamosiomis ir atgaivinančiomis savybėmis, todėl jis yra tinkamas naudoti net ir jautrios odos priežiūros produktuose. Nepaisant to, kad šis augalinis ekstraktas yra natūralus, alerginių reakcijų rizika yra minimali, o tai patvirtina dermatologiniai testai. Be to, Myrothamnus Flabellifolia lapų ekstraktas yra laikomas ne tik saugiu, bet ir naudingų savybių turinčiu ingredientu, padedančiu apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų ir aplinkos streso.

Moksliniai tyrimai

Myrothamnus Flabellifolia lapų ekstraktas yra gautas iš Pietų Afrikos regione augančio „prisikėlimo“ augalo, kuris garsėja savo gebėjimu atlaikyti ekstremalias džiūvimo sąlygas ir atsigauti po intensyvaus hidratacijos. Moksliniuose tyrimuose šis augalas yra vertinamas dėl savo antioksidacinių savybių, kurios padeda neutralizuoti laisvuosius radikalus ir taip gali prisidėti prie odos senėjimo sulėtinimo. Be to, kai kurie tyrimai rodo, kad Myrothamnus Flabellifolia ekstraktas gali padėti stiprinti odos barjerinę funkciją ir pagerinti odos drėgmės palaikymą, kas yra ypač svarbu odos elastingumui ir sveikatai išsaugoti. Dėl šių savybių šis ekstraktas yra vis dažniau naudojamas kosmetikos pramonėje kaip veiklioji medžiaga, skirta hidrataciją skatinantiems ir odą apsaugantiems produktams.

Tvarumas

Myrothamnus Flabellifolia lapų ekstraktas yra žinomas dėl savo atgaivinančių savybių kosmetikos pramonėje, tačiau jo tvarumo aspektai yra ne mažiau svarbūs. Ši augalo medžiaga renkama iš savvaizdžių augalų Pietų Afrikoje, kur jie natūraliai auga sausose ir aukštumos vietovėse. Tvarus žaliavų išgavimas čia yra kritiškai svarbus, kad būtų išsaugota lokalioji biodiveristė ir nekenkiama pažeidžiamoms ekosistemoms. Rinkimo procesas turi būti atliekamas atsakingai, vengiant per didelio augalų naudojimo, kuris galėtų sukelti jų išnykimą arba ekosistemų disbalansą. Be to, ekstrakto apdorojimas turėtų būti atliekamas naudojant aplinkai nekenksmingas technologijas ir metodus, kad būtų minimizuotas cheminių medžiagų naudojimas ir atliekų kiekis, kuris grįžta į aplinką. Tokiu būdu, Myrothamnus Flabellifolia lapų ekstrakto gamyba gali būti palaikoma kaip tvari, kai yra tinkamai valdomas žaliavų išgavimas ir apdorojimas.

Reguliavimas

Myrothamnus Flabellifolia Leaf Extract, gaunamas iš Pietų Afrikos sausringųjų regionų augalo Myrothamnus flabellifolia lapų, Europos Sąjungoje yra reguliuojamas kosmetikos produktų sudedamųjų dalių teisės aktų, kurie nustato būtinus saugumo reikalavimus produktams pateikti į rinką. Pagal Europos Sąjungos Kosmetikos reglamentą (EC) Nr. 1223/2009, visi kosmetikos produktai, įskaitant tuos, kuriuose yra minėto ekstrakto, prieš patekdami į rinką turi būti įvertinti dėl jų saugumo, o šio ekstrakto koncentracija galutiniame produkte turi atitikti nustatytus naudojimo normatyvus, jeigu tokie yra nustatyti. Svarbu pabrėžti, kad šis ekstraktas turi būti įtrauktas į produktų sudedamųjų dalių sąrašą (INCI), jeigu jis yra naudojamas kosmetikos gaminiuose. Nors konkrečių ribojimų dėl Myrothamnus Flabellifolia Leaf Extract naudojimo kiekio ES teisės aktuose nenurodyta, gamintojai privalo laikytis bendrųjų saugumo principų ir atsakomybės už saugų savo produktų naudojimą. Kitose rinkose, tokiose kaip JAV ar Azija, gali būti taikomos skirtingos taisyklės ir reguliavimas, tačiau visuotinai pripažįstama, kad produktų saugumas yra aukščiausias prioritetas.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa