Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Nelumbo Nucifera Flower Extract | Lotus Flower Extract | Lotoso gėlių ekstraktas

Kategorija

Aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas Nelumbo Nucifera Flower Extract gaunamas iš lotoso gėlių. Ekstrahavimo procesas prasideda nuo gėlių susmulkinimo ir mirkymo specialiuose tirpaluose, siekiant išgauti veikliąsias medžiagas. Toliau šis ekstraktas yra perdirbamas naudojant įvairias chemines medžiagas, tokiu būdu išskiriant koncentruotas veikliąsias medžiagas. Proceso metu atliekami filtravimo, distiliavimo ir sausinimo žingsniai, siekiant gauti gryną ir efektyvų Nelumbo Nucifera Flower Extract. Šis ingredientas yra plačiai naudojamas kosmetikos pramonėje dėl savo odos priežiūros savybių.

Paskirtis ir nauda

Nelumbo Nucifera Flower Extract, dar žinomas kaip lotoso žiedo ekstraktas, yra vertinamas dėl savo antioksidacinių savybių, kurios padeda apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų žalos, skatina odos ląstelių atsinaujinimą, mažina uždegimus ir raudonį, todėl jis dažnai naudojamas produktuose, skirtuose jautriai odai. Be to, lotoso žiedo ekstraktas gali prisidėti prie odos drėkinimo, išlaikyti odos hidrolipidinį balansą ir prisidėti prie odos stangrumo bei švytėjimo išsaugojimo.

Saugumo informacija

Nelumbo Nucifera Flower Extract, žinomas kaip lotoso žiedo ekstraktas, yra vertinamas dėl savo priežiūrinių savybių kosmetikoje, o saugumo požiūriu yra laikomas nekenksmingu ingredientu. Dermatologiniai tyrimai rodo, kad šis ekstraktas yra švelnus odai ir neturi sukelto dirginimo ar alerginių reakcijų istorijos, todėl jis dažnai naudojamas net jautrios odos produktuose. Taip pat nelumbo nucifera gali turėti antioksidacinių savybių, kurios padeda apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų žalos. Visada rekomenduojama atsargiai naudoti bet kokius kosmetikos ingredientus asmenims, turintiems specifinių jautrumų ar alergijų, ir atlikti odos jautrumo testą prieš naudojant naują produktą.

Moksliniai tyrimai

Nelumbo Nucifera, žinoma kaip lotosų gėlė, yra plačiai tyrinėjamas kosmetikos ingredientas, kuris dėl savo antioksidacinių savybių ir polifenolių turinio yra įvertintas kaip efektyvus odos senėjimo sulėtintojas. Moksliniuose tyrimuose nustatyta, kad šio ekstrakto veikliosios medžiagos gali padėti mažinti uždegimus, stiprinti odos barjerą ir gerinti odos drėgmės palaikymą. Vienas iš tyrimų parodė, kad Nelumbo Nucifera gėlių ekstraktas sumažina UV spindulių sukeltą odos kolageno degradaciją, kovojant su foto-senėjimu. Be to, kitos studijos atskleidė, kad lotosų ekstraktas gali turėti antimikrobinių savybių, efektyviai apsaugant odą nuo patogeninių bakterijų. Šie moksliniai atradimai padeda plėtoti naujas kosmetikos formulės, kurios ne tik pagerina odos išvaizdą, bet ir palaiko jos sveikatą.

Tvarumas

Nelumbo nucifera, dar žinoma kaip lotoso gėlė, yra vertinama dėl savo grožio ir naudingųjų savybių, tačiau jos poveikis aplinkai per žaliavų išgavimo ir apdirbimo procesus kelia tam tikrą susirūpinimą dėl tvarumo. Lotoso žiedų ekstraktų gamyboje svarbu užtikrinti, kad augalų auginimas ir žaliavų surinkimas nekenktų natūralioms buveinėms ir ekosistemoms. Perintensive lotosų auginimas gali vesti prie vandens telkinių eutrofikacijos ir biologinės įvairovės mažėjimo. Ekstrakcijos procesas turėtų būti atliekamas naudojant ekologiškas, mažai atliekų sukuriančias technologijas, siekiant sumažinti teršalų patekimą į aplinką. Tačiau, jeigu lotoso žiedai yra renkami atsakingai, pavyzdžiui, kontroliuojant augalų skaičių ir naudojant švarias ekstrakcijos metodikas, Nelumbo nucifera gali būti laikoma tvariu kosmetikos ingredientu, kuris ne tik suteikia naudą vartotojų odai, bet ir mažina neigiamą poveikį aplinkai.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje Nelumbo Nucifera Flower Extract, dar žinomas kaip lotosų gėlių ekstraktas, yra reguliuojamas pagal Bendrąją kosmetikos produktų reglamentaciją (EK Reglamentas Nr. 1223/2009), kuri užtikrina, kad visi kosmetikos produktai, pateikiami į rinką, būtų saugūs vartotojams. Nors šis ekstraktas nėra specifiškai išvardytas kaip draudžiama ar ribojama medžiaga, gamintojai privalo atlikti saugumo įvertinimą prieš prekiaudami produktais, kuriuose jis yra. Tuo tarpu kitose rinkose, pavyzdžiui, Jungtinėse Amerikos Valstijose ar Azijos šalyse, gali būti taikomi skirtingi reglamentai, tačiau tarptautiniu lygmeniu nėra nustatytos konkrečios leistinos Nelumbo Nucifera Flower Extract koncentracijos ribos, todėl gamintojai privalo vadovautis atitinkamų šalių nustatytais saugumo standartais ir reikalavimais.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa