Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Oenothera Biennis Flower Extract | Evening Primrose Flower Extract | Gervuogių aliejus

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingredientų Oenothera Biennis Flower Extract šaltinis yra gėlės, kurios yra išgaunamos iš Oenothera biennis augalo. Ekstrakcijai naudojami specialūs procesai, kurių metu gėlės yra džiovinamos ir perdirbamos į ekstraktą. Cheminiai procesai apima ekstrakto išgryninimą ir rafinavimą, siekiant išgauti aukštos kokybės ingredientą. Šie procesai apima ekstrakto išgryninimą naudojant organinius tirpiklius arba garų distiliaciją, siekiant išlaikyti aktyvias medžiagas. Taip pat, gali būti naudojami filtravimo ir koncentravimo procesai, siekiant padidinti ekstrakto koncentraciją ir efektyvumą.

Paskirtis ir nauda

Oenothera Biennis (vakarinės vaistinės auksarankės) gėlių ekstraktas yra vertingas kosmetikos komponentas dėl savo antioksidacinių savybių ir gebėjimo raminti odą. Šis ekstraktas turtingas gama-linoleno rūgšties (GLA), kuri yra esminė omega-6 polinesočiųjų riebalų rūgštis, prisidedanti prie odos barjero funkcijos stiprinimo ir uždegiminių procesų mažinimo. Be to, padeda išlaikyti odos drėgmės balansą, mažina sausumą bei švelnina smulkias raukšleles, suteikdamas odai jaunatviškesnį išvaizdą. Naudojimas kosmetikos produktuose ypač palankus jautriai ir brandžiai odai, padedant išsaugoti jos elastingumą ir komforto pojūtį.

Saugumo informacija

Oenothera biennis (vakarine puokštė) gėlių ekstraktas yra vertinamas dėl savo raminačių savybių ir dažniausiai laikomas saugiu odos priežiūros ingredientu. Nors yra laikomas saugiu daugumai vartotojų, yra pavienių atvejų, kai asmenys gali patirti alergines reakcijas ar odos jautrumą, todėl prieš naudojant kosmetikos produktus, turinčius šį ingredientą, rekomenduojama atlikti odos jautrumo testą. Be to, šis ekstraktas yra pripažintas turintis ir drėkinančių savybių, kas dar labiau padidina jo naudingumą sausos ir pažeistos odos atvejais. Nepaisant teigiamų savybių, kosmetikos produktų su vakarinių puokščių gėlių ekstraktu saugumas turi būti įvertintas atsižvelgiant į individualų vartotojų toleranciją ir bendrą produkto formulę.

Moksliniai tyrimai

Oenothera biennis, žinoma kaip vakarinių pakalnučių arba vakarų sąnašų ekstraktas, mokslinių tyrimų kontekste vertinamas dėl savo bioaktyvių komponentų, kurie teigiamai veikia odos būklę. Dermatologinėse studijose pastebėta, kad gali padėti atkurti odos barjerą, mažinti transepiderminį vandens nuostolį ir pagerinti odos higroskopines savybes. Taip pat šis ekstraktas yra tiriamas kaip potencialus agentas gydant atopinį dermatitą, psoriazę ir kitas odos uždegimines ligas. Dėl savo antioksidacinių savybių, gali pasiūlyti apsaugą nuo UV spinduliuotės sukeltų odos pažeidimų ir senėjimo požymių. Preliminarūs tyrimai rodo palankius rezultatus, tačiau reikia atlikti daugiau klinikinių bandymų, kad būtų nustatytas tikslus veikimo mechanizmas ir efektyvumas odos priežiūros produktuose.

Tvarumas

Oenothera biennis, žinoma kaip vakarinė vaistinė gražuolė, yra augalas, kurio žiedų ekstraktas yra vertinamas kosmetikos pramonėje. Auginimas gali būti atliekamas tvariai, pasitelkiant ekologinės žemdirbystės metodus, kurie mažina cheminių trąšų ir pesticidų naudojimą, taip sumažinant neigiamą poveikį ekosistemoms. Švelnus žiedų ekstrakcijos metodai, tokie kaip šalto spaudimo arba CO2 ekstrakcija, leidžia išgauti veikliąsias medžiagas nekenkiant augalų populiacijoms ir aplinkai, taip pat užtikrinant mažesnį energijos suvartojimą ir išmetamųjų teršalų kiekį. Tvarus auginimas ir etiškas resursų valdymas prisideda prie biologinės įvairovės išsaugojimo ir ekosistemų atsparumo stiprinimo.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje kosmetikos ingredientų, įskaitant Oenothera Biennis (nakvišų) gėlių ekstraktą, naudojimas reglamentuojamas Bendrojo produkto saugos reglamento (EC) Nr. 1223/2009, kuriame nustatomi griežti reikalavimai kosmetikos produktų sudėčiai ir jų saugumui. Konkrečių apribojimų dėl ekstrakto kiekių kosmetikoje nėra nustatyta, bet koks ingredientas turi būti įvertintas dėl saugumo vartotojui prieš patekant į rinką, o atsakomybė už saugumą tenka produkto atsakingam asmeniui. Kitose rinkose, pavyzdžiui, Jungtinėse Amerikos Valstijose ar Azijos šalyse, gali būti savų reglamentų, tačiau paprastai laikomas saugiu ingredientu ir naudojamas įvairiose odos priežiūros formulėse be griežtų kiekybinių apribojimų, jeigu produktas atitinka bendruosius saugumo standartus.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa