Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Oligopeptide-29 | Growth factor | Oligopeptidas-29

Kategorija

Aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingrediento Oligopeptido-29 šaltinis yra sudėtingas ir reikalauja kruopštaus cheminių procesų derinio. Pradinė medžiaga yra sintezuojama iš aminorūgščių, tokių kaip glicinas, alaninas ir lizinas, kurie yra būtini oligopeptido struktūrai formuoti. Ekstrakcijos procesas prasideda nuo aminorūgščių derinimo, kuris yra sudėtingas ir reikalauja aukštos kokybės cheminių medžiagų. Po to atliekamas specialus cheminis procesas, vadinamas kondensacijos reakcija, kurio metu aminorūgštys jungiasi į ilgesnį peptido grandinę. Galutinis produktas yra Oligopeptido-29, kuris yra naudojamas kosmetikos pramonėje dėl savo antioksidacinių ir odos atjauninimo savybių.

Paskirtis ir nauda

Oligopeptide-29 yra sintetinis peptidas, kuris dėl savo bioaktyvių savybių naudojamas kosmetologijoje kaip odos senėjimą stabdantis ir regeneruojantis komponentas. Šis oligopeptidas skatina kolageno ir elastino sintezę, kurie yra būtini odos tvirtumui ir elastingumui išlaikyti, todėl naudojimas anti-aging produktuose padeda mažinti smulkias raukšleles ir pagerinti odos tekstūrą. Be to, Oligopeptide-29 gali padėti odai atsistatyti po pažeidimų, skatindamas ląstelių atsinaujinimą ir remontą, taip prisidedant prie sveikesnio odos išvaizdos palaikymo.

Saugumo informacija

Oligopeptide-29, esantis kosmetikos produktuose, yra sintetinis peptidas, kurio saugumas odai yra itin svarbus tiek vartotojams, tiek gamintojams. Tyrimai rodo, kad šis ingredientas, naudojamas rekomenduojamose koncentracijose, yra ne tik veiksmingas bet ir saugus odos priežiūros priemonėse. Jis buvo išsamiai ištirtas dėl galimo odos dirginimo ir alerginių reakcijų, tačiau nustatyta, kad Oligopeptide-29 neturi žalingo poveikio odos būklei ir neturi sensibilizuojančių ar fototoksiškų savybių. Tai reiškia, kad šis ingredientas yra tinkamas naudoti įvairiose kosmetikos formulėse, siekiant pagerinti odos išvaizdą ir struktūrą, nekeliant rizikos vartotojų sveikatai.

Moksliniai tyrimai

Oligopeptide-29 yra kosmetikos ingredientas, kuris dėl savo mažų molekulių masės peptidų sudaro didesnį susidomėjimą mokslinių tyrimų srityje, ypač odos senėjimo ir regeneracijos kontekste. Nors tiesioginių mokslinių tyrimų, išskirtinai skirtų Oligopeptide-29, yra ribotas skaičius, šis oligopeptidas priskiriamas prie bioaktyvių peptidų, kurie gali skatinti kolageno sintezę ir gerinti odos elastingumą. Moksliniai straipsniai, kuriuose tiriamas oligopeptidų poveikis, dažniausiai pabrėžia jų galimybę moduliuoti įvairius odos fiziologinius procesus, įskaitant ląstelių proliferaciją ir diferenciaciją. Be to, tyrėjai teigia, kad oligopeptidai gali padėti mažinti raukšlių gylį, skatindami dermos atsinaujinimą ir stiprindami odos struktūrą. Vis dėlto, siekiant patvirtinti Oligopeptide-29 efektyvumą ir saugumą, reikalingi išsamesni klinikiniai tyrimai, kurie įvertintų šio peptido poveikį ilgalaikėje perspektyvoje.

Tvarumas

Oligopeptidas-29, naudojamas kosmetikos pramonėje kaip odos atjauninimo ir regeneracijos veiksnys, turi būti vertinamas atsižvelgiant į jo gamybos ir išgavimo procesų tvarumą. Nors šio oligopeptido sintezė laboratorijoje leidžia išvengti tiesioginio poveikio gamtinei aplinkai, kuri būtų būdinga natūralių ingredientų ekstrakcijai, svarbu atkreipti dėmesį į naudojamų cheminių medžiagų ir tirpiklių poveikį aplinkosaugai. Daugelyje atvejų sintetinių peptidų gamyba reikalauja specifinių reagentų, kurių gamyba ir vartojimas gali turėti neigiamą poveikį aplinkai, todėl būtina nagrinėti galimas alternatyvas ir mažinti šių medžiagų naudojimą. Be to, atliekų tvarkymo procesai, susiję su oligopeptido-29 gamyba, turi atitikti aukštus aplinkosaugos standartus, siekiant užtikrinti minimalų kenksmingų medžiagų išleidimą į aplinką.

Reguliavimas

Oligopeptidas-29 yra sintetinis peptidas, naudojamas kosmetikos pramonėje dėl jo teigiamo poveikio odos atsinaujinimui ir kolageno sintezei, tačiau jo reguliavimas Europos Sąjungoje yra griežtai kontroliuojamas. Pagal Europos Sąjungos kosmetikos reglamentą (EK) Nr. 1223/2009, visi kosmetikos produktuose naudojami ingredientai privalo būti įtraukti į ES kosmetikos ingredientų sąrašą (Cosmetic Ingredient Database – COSING), o jų saugumas įvertintas prieš patenkdami į rinką. Tuo tarpu, kitose rinkose, pavyzdžiui, JAV ar Azijos šalyse, gali būti taikomi skirtingi reguliavimo reikalavimai. Specifinių ribojamųjų kiekių Oligopeptidui-29, jeigu jie yra nustatyti, turi būti laikomasi pagal konkrečios šalies ar regiono teisės aktus. Svarbu pabrėžti, kad gamintojai privalo užtikrinti, jog bet kuris kosmetikos produktas, kuriame yra Oligopeptidas-29, būtų saugus vartotojui pagal paskirtą naudojimą.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa