Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Palmitoyl Pentapeptide-4 | Palmitoyl Pentapeptide-4 | Palmitoilpentapeptidas-4

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas Palmitoyl Pentapeptide-4, taip pat žinomas kaip Matrixyl, yra sintetinis peptidas, kuris dažnai naudojamas odos priežiūros produktuose dėl savo antioksidacinių savybių. Šis ingredientas yra gaminamas iš aminorūgščių ir riebalų rūgščių mišinio, kuris yra chemiškai modifikuojamas, kad būtų sukurtas galutinis produktas. Proceso metu naudojami įvairūs chemikalai, tokiu būdu išgaunamas Palmitoyl Pentapeptide-4. Šis ingredientas yra žinomas dėl savo gebėjimo skatinti kolageno gamybą ir pagerinti odos elastingumą, todėl jis yra populiarus kosmetikos pramonėje.

Paskirtis ir nauda

Palmitoyl Pentapeptide-4 veikia kaip signalas odos ląstelėms, skatindamas jas atsinaujinti ir remontuoti, kas gali padėti sumažinti smulkias raukšleles ir pagerinti odos tekstūrą. Be to, gali padėti stiprinti odos barjerą, mažinant transepiderminį vandens netekimą ir padedant išlaikyti odos hidrataciją. Dėl šių savybių šis ingredientas yra vertinamas kaip anti-senėjimo produktų komponentas, kuris gali prisidėti prie sveikesnės, jaunesnės atrodančios odos.

Saugumo informacija

Tyrimai rodo, kad Palmitoyl Pentapeptide-4 yra saugus odai, nes jis veikia tiesiogiai ant odos paviršiaus, neprasiskverbdamas į gilesnius odos sluoksnius, todėl jo naudojimas nekelia žymios įsiskverbimo ar sisteminių šalutinių poveikių rizikos. Klinikiniai bandymai patvirtina, kad šis ingredientas neturi dirginamojo poveikio ir yra gerai toleruojamas įvairių odos tipų. Tačiau, kaip ir visi kosmetikos ingredientai, jis turėtų būti naudojamas pagal gamintojo nurodymus, kad būtų išvengta perdozavimo ir galimų nepageidaujamų reakcijų.

Moksliniai tyrimai

2014 metais atliktoje klinikinėje studijoje, kuri buvo publikuota „International Journal of Cosmetic Science“, nustatyta, kad Palmitoyl Pentapeptide-4, naudojamas kartu su kitais peptidais, efektyviai sumažino raukšlių gylį ir pagerino odos išvaizdą. Be to, šiame tyrime pabrėžiama, kad peptidas gali padėti apsaugoti odą nuo UV spindulių sukeltos žalos. Nepaisant šių teigiamų savybių, akcentuojama, kad reikalingi papildomi ilgalaikiai tyrimai, siekiant nustatyti šio peptido naudojimo saugumą ir efektyvumą ilgesniu laikotarpiu.

Tvarumas

Palmitoyl Pentapeptide-4 gamybos procese, kuris apima cheminius sintezės etapus, svarbu atkreipti dėmesį į naudojamų cheminių medžiagų ir tirpiklių kilmę bei jų poveikį aplinkai. Palmių aliejaus, kuris gali būti naudojamas peptido sintezei kaip palmito rūgšties šaltinis, gamyba yra susijusi su miškų naikinimu ir biologinės įvairovės mažėjimu, ypač tropiniuose regionuose. Peptidų sintezės procesas gali reikalauti didelės energijos sąnaudų ir sukelti pavojingų atliekų, kurios turi būti tinkamai tvarkomos, kad būtų išvengta aplinkos taršos. Dėl šių veiksnių tvarumas yra vertinamas atidžiai, o galimi alternatyvūs metodai ar medžiagos, turinčios mažesnį poveikį aplinkai, yra tyrinėjamos kaip būtinos šio peptido gamybos aspekto tobulinimo dalys.

Reguliavimas

Europos Sąjungos kosmetikos produktų reglamentas (EB) Nr. 1223/2009 nustato, kad kiekvienas kosmetikos produktas, prieš patekdamas į rinką, turi būti įvertintas dėl saugumo, o šio vertinimo metu turi būti apsvarstyta visų produktų sudedamųjų dalių koncentracija ir poveikis. Kol kas nėra nustatytas konkrečias leistinas Palmitoyl Pentapeptide-4 kiekių ribas, tačiau bet koks jo naudojimas turi atitikti bendruosius reglamento saugumo kriterijus. Kitose rinkose, pavyzdžiui, Jungtinėse Amerikos Valstijose ar Azijos šalyse, gali būti taikomi skirtingi reglamentavimo reikalavimai, kurie priklauso nuo vietinių reglamentuojančių institucijų, tokių kaip JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA) ar atitinkamos Azijos šalių agentūros, tačiau tarptautiniu mastu dažnai remiamasi Europos Sąjungos nustatytais standartais dėl jų griežtumo ir išsamumo.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa