Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

PEG-60 Hydrogenated Castor Oil | PEG-60 Hydrogenated Castor Oil | PEG-60 hidrintas ricinos aliejus

Kategorija

Emulsikliai

Šaltinis

PEG-60 hidrogenizuotas ricinos aliejus gaunamas iš ricinos sėklų. Procesas prasideda nuo sėklų išgryninimo, kurios turi būti išdžiovinamos ir sutraiškytos į miltelius. Toliau sėklų milteliai yra išspausti, kad būtų išgaunamas ricinos aliejus. Hidrogenizavimo procesas įtraukia šilumos ir vandenilio poveikį aliejui, kuris sukelia cheminę reakciją, paverčiantį jį PEG-60 hidrogenizuotu ricinos aliejumi. Šis ingredientas yra plačiai naudojamas kosmetikoje dėl savo emulsifikuojančių ir drėkinančių savybių.

Paskirtis ir nauda

PEG-60 Hidrintas ricinų aliejus – tai vandenyje tirpus emulsiklis, kuris dažnai naudojamas kosmetikos pramonėje norint pagerinti produktų tekstūrą ir stabilumą. Šis ingredientas leidžia aliejaus pagrindo ingredientams išsisklaidyti vandens pagrindo produktuose, todėl jis yra vertingas formuojant stabilias emulsijas, tokius kaip losjonai, kremai ar makiažo pagrindai. Be to, PEG-60 hidrintas ricinų aliejus padeda prailginti kosmetikos produktų galiojimo laiką, nes užkerta kelią ingredientų atsiskyrimui. Jis taip pat gali veikti kaip paviršiaus aktyvi medžiaga, padedanti valyti odą ir plaukus, nes švelniai pašalina nešvarumus ir riebalus, neerdamas odos barjero. Dėl šių savybių šis ingredientas yra vertinamas už jo daugiafunkcionalumą ir gebėjimą pagerinti kosmetikos produktų kokybę ir naudojimo patirtį.

Saugumo informacija

PEG-60 hidrogenizuotas ricinų aliejus yra kosmetikos gaminiuose naudojama medžiaga, kuri veikia kaip emulsiklis ir paviršiaus aktyvusis agentas, padedantis sumaišyti vandenį su aliejais ir riebalais. Remiantis moksliniais tyrimais, šis ingredientas laikomas saugiu daugumai vartotojų, kai naudojamas nustatytose koncentracijose kosmetikos produktuose. Tačiau jis gali sukelti odos dirginimą ar alergines reakcijas jautriems asmenims, ypač esant pažeistai odai. Todėl rekomenduojama atidžiai stebėti individualų odos atsaką į produktus, kuriuose yra PEG-60 hidrogenizuoto ricinų aliejaus, ypač jei žinoma apie esamą jautrumą PEG junginiams ar turima odos būklė, kuri gali padidinti dirginimo riziką. Europos Sąjungos kosmetikos produktų saugos reglamentas (EC) Nr. 1223/2009 reikalauja, kad visi kosmetikos produktai būtų įvertinti dėl saugumo, o PEG-60 hidrogenizuotas ricinų aliejus yra įtrauktas į šį vertinimą, siekiant užtikrinti vartotojų apsaugą.

Moksliniai tyrimai

PEG-60 hidrogenizuotas ricinos aliejus yra sintetinis polietilenglikolio (PEG) darinys, kuris yra gaunamas hidrogenizuojant ricinos aliejų ir paskui jungiant jį su etileno oksidu, suteikiant produktui vandenyje tirpumo savybes. Moksliniuose tyrimuose šis ingredientas dažnai vertinamas kaip emulsiklis ir paviršiaus aktyvi medžiaga, kuris padeda stabilizuoti kosmetikos produktų emulsijas ir pagerina veikliųjų medžiagų pristatymą odai. Nors PEG junginiai kartais sulaukia kritikos dėl galimų nešvarumų, tokie kaip etileno oksidas ar 1,4-dioksanas, PEG-60 hidrogenizuotas ricinos aliejus laikomas saugesniu variantu dėl jo didesnio molekulinio svorio, kuris mažina šių nešvarumų prasiskverbimo į odą galimybę. Reguliariai atliekami toksikologiniai ir dermatologiniai tyrimai, siekiant užtikrinti ingrediento saugumą ir efektyvumą kosmetikos pramonėje.

Tvarumas

PEG-60 hidrogenizuotas ricinų aliejus, naudojamas kosmetikoje kaip emulsiklis ir paviršiaus aktyvi medžiaga, yra gautas per cheminius procesus, kurie gali kelti aplinkosauginius klausimus. Ricinų aliejaus, kaip žaliavos, gavyba priklauso nuo ricinų augalų auginimo, kuris gali būti atliekamas ekologiškai arba naudojant intensyvius ūkininkavimo metodus, turinčius įtakos dirvožemio erozijai, vandens išteklių naudojimui ir pesticidų bei trąšų patekimui į aplinką. Hidrogenizacijos ir etoksiliavimo procedūra, per kurią ricinų aliejus virsta PEG-60 hidrogenizuotu ricinų aliejumi, taip pat reikalauja energijos ir cheminių medžiagų, kurios gali turėti neigiamą poveikį aplinkai, jeigu nėra tinkamai valdomos. Galutinis produktas gali būti sunkiai biologiškai skaidomas, dėl ko jis gali kaupiasi ekosistemose ir potencialiai kenkti vandens organizmams. Todėl svarbu vertinti ne tik galutinio produkto poveikį, bet ir visą jo gyvavimo ciklą, pradedant nuo žaliavų ūkininkavimo praktikų iki cheminių procesų, reikalingų jo gamybai.

Reguliavimas

PEG-60 hidrogenizuotas ricinų aliejus (PEG-60 Hydrogenated Castor Oil) yra kosmetikos ingredientas, kuris Europos Sąjungoje reglamentuojamas ES kosmetikos reglamentu (EC) No 1223/2009. Šiame reglamente nustatyti reikalavimai kosmetikos produktų saugumui, įskaitant ingredientų naudojimą. PEG-60 hidrogenizuotas ricinų aliejus, kaip ir kiti PEG junginiai, turi atitikti griežtus saugos kriterijus, įskaitant ribotą dalelių dydį ir galimą dūlėjimo lygį. Europos cheminių medžiagų agentūra (ECHA) taip pat gali vertinti ir reguliuoti šio ingrediento naudojimą, atsižvelgdama į REACH reglamentą (EC) No 1907/2006. Kitose pasaulio rinkose, tokiuose kaip JAV ar Azija, PEG-60 hidrogenizuotas ricinų aliejus taip pat turi atitikti vietinius reguliavimo reikalavimus, kurie gali skirtis nuo ES standartų. Produktų saugumas vertinamas atsižvelgiant į galimą toksinį poveikį ir alergines reakcijas, taip pat į bendrą formulės sudėtį ir galutinio produkto naudojimo būdą.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa