Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Ricinus Communis Seed Oil | Castor Seed Oil | Ricino sėklų aliejus

Kategorija

Minkštikliai

Šaltinis

Ricinus Communis Seed Oil yra ricinos augalo sėklų aliejus, gaunamas iš ricinos sėklų. Ekstrakcijos procesas prasideda nuo sėklų susmulkinimo, po to aliejus išspaudžiamas naudojant šaltą spaudimą arba ekstrakciją šilumos būdu. Toliau aliejus gali būti rafinuojamas, kad būtų pašalintos nešvarumai ir pagerintas jo kokybės lygis. Rafinavimo procesas apima nuotolinį hidroterapijos metodą, kuriuo pašalinami kenksmingi junginiai, o galutinis produktas tampa šviesesnis ir stabilus. Ricinus Communis Seed Oil yra turtingas omega-9 riebalų rūgščių šaltinis, naudojamas kosmetikos priemonėse dėl savo drėkinančių ir maitinančių savybių.

Paskirtis ir nauda

Ricinus Communis Seed Oil, arba ricinos aliejus, yra vertinamas kosmetikos pramonėje dėl drėkinamųjų savybių, kurios yra naudingos sausai odai ir plaukams. Riebalų rūgštys prisideda prie odos drėgmės išlaikymo, todėl odos barjeras tampa atsparesnis išoriniams veiksniams ir išlieka elastingesnis. Ricinos aliejus taip pat gali skatinti plaukų augimą ir naudojamas kovojant su odos būklėmis, tokiomis kaip egzema ar psoriazė. Be to, jis padeda stabilizuoti kitų produktų sudėtį, ilginant jų tinkamumo naudoti laiką.

Saugumo informacija

Ricinus Communis Seed Oil, arba ricinos aliejus, yra laikomas saugiu daugumai žmonių ir įtrauktas į Europos Sąjungos Kosmetikos direktyvos saugių ingredientų sąrašą. Dermatologiniai tyrimai patvirtina, kad ricinos aliejus paprastai nesukelia alerginių reakcijų ar dirginimo, todėl jis tinka net jautriai odai. Tačiau individualus netoleravimas ar alergija gali būti įmanoma, todėl rekomenduojama atlikti odos jautrumo testą prieš naudojant produktą. Ricinos aliejus yra nekomedogeniškas, neblokuoja porų ir nesukelia spuogų atsiradimo.

Moksliniai tyrimai

Ricinus Communis Seed Oil yra vertinamas kosmetikos pramonėje dėl savo dermatologinių savybių. Moksliniai tyrimai parodė, kad šis aliejus turi priešuždegimines, antimikrobines ir hidratuojančias savybes. Ricinolio rūgštis, pagrindinė ricinų sėklų aliejaus sudedamoji dalis, yra intensyviai tiriama sritis. Tyrimai taip pat rodo, kad ricinų sėklų aliejus gali padėti išlaikyti odos drėgmės balansą ir skatinti odos sveikatą.

Tvarumas

Ricinus Communis Seed Oil yra vertinamas dėl naudingų savybių kosmetikos pramonėje, tačiau svarbu atsižvelgti į jo tvarumo aspektus. Sėklos turi būti renkamos atsakingai, kad būtų išvengta per didelio gamtos išteklių naudojimo ir biologinės įvairovės mažėjimo. Tvarios žemdirbystės praktikos yra būtinos norint išlaikyti aplinkos pusiausvyrą. Perdirbimo procese svarbu naudoti atsinaujinančius energijos šaltinius ir mažinti cheminių medžiagų naudojimą.

Reguliavimas

Ricinus Communis Seed Oil yra plačiai naudojamas kosmetikos pramonėje ir jo naudojimas reglamentuojamas ES kosmetikos reglamentu. Produktų saugumas yra gamintojo atsakomybė, tačiau visi ingredientai turi būti nurodyti INCI pavadinimais ir atitikti bendrąsias saugos taisykles. JAV reguliuoja FDA pagal FD&C Act, bet specifinės ribos dėl Ricinus Communis Seed Oil nėra nustatytos.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa