Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

PEG-7 Glyceryl Cocoate | PEG-7 Glyceryl Cocoate | PEG-7 glicerilo kokataisas

Kategorija

Emulsikliai

Šaltinis

PEG-7 glicerilo kokato šaltinis yra glicerinas ir kokosų riebalai. Proceso metu glicerinas išgaunamas iš augalinio aliejaus, o kokosų riebalai išspaudžiami iš kokosų kauliukų. Toliau vyksta cheminis procesas, kuriame šie komponentai reaguoja su etileno oksidu, sudarant PEG-7 glicerilo kokatą. Galutinis produktas yra emulsiklis, naudojamas kosmetikos gamyboje dėl drėgmę išlaikančių savybių ir produkto tekstūros pagerinimo.

Paskirtis ir nauda

PEG-7 Glyceryl Cocoate yra sintetinis junginys, gaunamas iš kokoso aliejaus, glicerolio ir polietilenglikolio konjugacijos. Šis ingredientas vertinamas dėl savo poveikio kaip emoliuentas ir emulsiklis, padedantis sušvelninti ir išlyginti odą bei palengvinti kitų ingredientų mišimą formulėse. Be to, jis gali veikti kaip prakaito ir riebalų valiklis, švelniai nuvalydamas nešvarumus ir odos sekretus, todėl yra populiarus šampūnuose, vonios putose ir kūno prausikliuose.

Saugumo informacija

PEG-7 Glicerilio kokoatas yra laikomas saugiu naudoti kosmetikos produktuose esamais koncentracijos lygmenimis. Jis netoksiškas ir nekelia alergijos ar dirginimo rizikos, tačiau individualus netoleravimas visuomet gali būti įmanomas. Prieš naudojant produktą su šiuo ingredientu, rekomenduojama atlikti pleistro testą, ypač jautriai odai turintiems žmonėms.

Moksliniai tyrimai

PEG-7 Glicerilio kokatas dažnai naudojamas kosmetikos produktuose kaip emolientas ir emulsiklis, kuris padeda sudrėkinti odą ir pagerina kitų ingredientų išsiskirstymą produkte. Moksliniuose tyrimuose svarbiausias dėmesys skiriamas jo saugumui ir poveikiui žmogaus odai. PEG junginių, tokio kaip PEG-7 Glicerilio kokato, naudojimo iššūkiai susiję su galimu užteršimu 1,4-dioksanu, kuris yra potencialus kancerogenas.

Tvarumas

PEG-7 Glyceryl Cocoate yra efektyvus kosmetikos komponentas, tačiau jo tvarumas aplinkosaugos požiūriu kelia klausimų. Kokoso aliejus, kaip žaliava, kyla iš kokoso palmių, kurios auga tropinėse miškų zonose, o intensyvus jų auginimas gali turėti neigiamą poveikį miškų naikinimui ir biologinei įvairovei. Be to, PEG junginių gamyba, įskaitant PEG-7 Glyceryl Cocoate, dažnai susijusi su etileno oksido naudojimu, kuris yra pavojingas teršalas.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje PEG-7 Glyceryl Cocoate naudojamas kosmetikos produktuose, tačiau jo naudojimas reglamentuojamas atsižvelgiant į galimą 1,4-dioksano buvimą, kurio kiekis negali viršyti 10 ppm. FDA taip pat rekomenduoja gamintojams tikrinti 1,4-dioksano kiekį savo produktuose ir laikytis savanoriškų ribojimų.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa