Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Perilla Ocymoides Leaf Extract | Perilla Leaf Extract | Perilos lapų ekstraktas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas Perilla Ocymoides Leaf Extract gaunamas iš Perilla Ocymoides augalo lapų naudojant aukštos kokybės technologiją. Ekstrakcijai taikomi lapų susmulkintasis džiovinimas ir ekstrahavimas naudojant organinius tirpiklius, kuris vyksta kontroliuojamomis sąlygomis, siekiant išsaugoti aktyviųjų medžiagų kiekį. Cheminis ekstrakto sudėtis apima įvairius bioaktyvius junginius, tokius kaip fenolių rūgštis, flavonoidai ir karotenoidai, suteikiantys ingredientui antioksidacinį ir priešuždegiminį poveikį.

Paskirtis ir nauda

Perilla Ocymoides lapų ekstraktas, žinomas kaip raudonėlio ekstraktas, yra vertinamas dėl savo priešuždegiminių ir antioksidacinių savybių. Jis padeda apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų žalos, skatina odos atsinaujinimą, drėkina ir gerina odos elastingumą. Polifenoliai veikia kaip natūralūs UV spindulių filtrais, suteikdami papildomą apsaugą nuo saulės sukeltos odos pažeidimų. Antibakterinės savybės gali būti efektyvios kovojant su odos uždegimais ir mažinant aknės simptomus.

Saugumo informacija

Perilla Ocymoides Leaf Extract, arba perilos ekstraktas, yra augalinė medžiaga, kuri dėl savo sudėtyje esančių fenolių ir flavonoidų gali veikti kaip antioksidantas ir priešuždegiminis agentas kosmetikoje. Dermatologiniai tyrimai rodo, kad šis ekstraktas yra saugus naudoti odos priežiūros produktuose. Nors alerginės reakcijos gali būti individualios, mokslinių studijų metu nebuvo pastebėta didelės alergizacijos rizikos naudojant šį ingredientą, todėl jis laikomas saugiu įvairių odos tipų priežiūros produktuose.

Moksliniai tyrimai

Perilla Ocymoides Leaf Extract yra augalinis komponentas, turintis priešuždegiminių, antioksidacinių bei antimikrobinių savybių. Tyrimai rodo, kad šis ekstraktas padeda neutralizuoti laisvuosius radikalus, sumažinti oksidacinį stresą ir skatina kolageno sintezę, teikdamas odai elastingumo ir mažindamas raukšlių atsiradimą. Dėl šių savybių Perilla Ocymoides lapų ekstraktas tampa vis populiaresnis formuluojant anti-aging ir odos priežiūros produktus.

Tvarumas

Perilla Ocymoides lapų ekstraktas yra vertinamas dėl antioksidacinių savybių ir naudos odai. Augalas gali būti auginamas ekologiškai, pasitelkiant tvarią žemdirbystę, sumažinant neigiamą poveikį aplinkai. Procesas, per kurį gaunamas ekstraktas, taip pat turi atitikti tvarumo standartus, tokius kaip švelnūs ekstrahavimo metodai, siekiant išvengti cheminių tirpiklių, turinčių žalingą poveikį aplinkai.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje Perilla Ocymoides lapų ekstrakto naudojimą kosmetikoje reglamentuoja Europos Parlamento ir Tarybos reglamentas dėl kosmetikos produktų. Reglamentas nustato, kad visi kosmetikos produktai turi būti saugūs vartotojo sveikatai, o atsakomybė už produkto saugumo įvertinimą tenka gamintojui. Perilla Ocymoides lapų ekstraktas turi būti įtrauktas į produktų sudėtį pagal INCI nomenklatūrą, o svarbu atsižvelgti į bendrąsias gaires dėl kosmetikos produktų formulavimo ir įvertinti galimą alerginį poveikį.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa