Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Phenethyl Benzoate | Phenethyl Benzoate | Feniletilo benzoatas

Kategorija

Kvapai

Šaltinis

Kosmetikos ingrediento fenetilo benzoato šaltinis yra fenetilas ir benzoatas. Šie du komponentai yra reaguojami cheminiu būdu, sudarant fenetilo benzoatą. Proceso metu vyksta esterifikacija, kurioje alkoholis ir rūgštis jungiasi į esterį. Reakcijai katalizuoti dažnai naudojami rūgštiniai katalizatoriai, pvz., H2SO4. Gaminant fenetilo benzoatą, svarbu kontroliuoti reakcijos sąlygas, temperatūrą ir reakcijos laiką, siekiant užtikrinti aukštą produkto grynumą. Tai sudėtingas cheminis procesas, kuris reikalauja tikslių chemijos žinių bei technologinių įgūdžių.

Paskirtis ir nauda

Phenethyl Benzoate yra sintetinis junginys, kuris dažnai naudojamas kosmetikos pramonėje kaip kvapiosios medžiagos komponentas ir UV filtro įterpiklis saulės apsaugos priemonėse. Dėl savo cheminių savybių šis ingredientas padeda pagerinti kremų ir losjonų kvapą, suteikia malonų aromatą, o taip pat efektyviai absorbuoja UVB spindulius, sumažindamas odos pažeidimų ir senėjimo procesų riziką saulės šviesos poveikio metu. Be to, Phenethyl Benzoate pasižymi tam tikru minkštinančiu efektu, todėl gali prisidėti prie odos drėgmės išsaugojimo ir pagerinti kosmetikos produkto tekstūrą, suteikiant jai švelnumo ir lygumo.

Saugumo informacija

Fenetilo benzoatas, naudojamas kosmetikos pramonėje kaip kvapų fiksatorius ir UV filtro komponentas, yra vertinamas kaip saugus ingredientas, kai jis naudojamas nustatytais koncentracijų ribose. Europos Komisijos mokslinis komitetas saugiam kosmetikos produktų naudojimui (SCCS) atliko išsamų fenetilo benzoato saugumo vertinimą ir nustatė, kad esant jo panaudojimui iki 2,2% koncentracijos kosmetikos gaminiuose, nėra rizikos sveikatai. Tačiau, atkreiptinas dėmesys, kad gali kilti alerginių reakcijų pavojus žmonėms, turintiems tam tikrą jautrumą, todėl būtina atidžiai stebėti ir vertinti galimas odos reakcijas, ypač naudojant produktus su didesnėmis šios medžiagos koncentracijomis.

Moksliniai tyrimai

Fenetilo benzoatas yra sintetinis junginys, dažnai naudojamas kaip kvapiklis ir UV filtro komponentas kosmetikoje. Nors šis ingredientas yra vertinamas dėl galimybės suteikti produktui malonų aromatą ir apsaugoti nuo žalingo ultravioletinių spindulių poveikio, kai kurie tyrimai kelia klausimus dėl fenetilo benzoato poveikio hormonų veiklai. Endokrininį trikdantį poveikį galima įvertinti atliekant in vitro ir in vivo tyrimus, kurie padeda nustatyti, ar šis junginys gali veikti kaip hormonų sistemos moduliatorius. Atsižvelgiant į naujausius mokslinius duomenis, rekomenduojama nuolat atnaujinti saugos vertinimus, siekiant užtikrinti, kad kosmetikos produktuose naudojamas fenetilo benzoatas atitiktų vis griežtėjančius sveikatos apsaugos standartus.

Tvarumas

Fenetilio benzoatas yra sintetinis esteris, naudojamas kosmetikoje kaip kvapioji medžiaga ir UV filtro komponentas. Nors šis junginys nėra išgaunamas iš gamtinių išteklių, sintezės procesas gali turėti poveikį aplinkai per cheminių medžiagų naudojimą ir atliekas. Svarbu paminėti, kad fenetilio benzoato gamyboje reikia atsižvelgti į energijos sąnaudas ir išmetamų teršalų kiekį, kurie gali prisidėti prie šiltnamio efekto ir kitų aplinkos taršos problemų. Taip pat reikia įvertinti galimą junginio biologinį skaidymąsi ir kaupimąsi ekosistemose, nes tai gali turėti ilgalaikį poveikį vandens telkiniams ir žemės dirvožemiui. Dėl šių priežasčių fenetilio benzoato tvarumas yra vertinamas atsižvelgiant į visą jo gyvavimo ciklą, įskaitant žaliavų parinkimą, sintezės procesą, naudojimą produktuose ir galutinį skaidymąsi aplinkoje.

Reguliavimas

Fenetilo benzoatas (Phenethyl Benzoate) yra cheminis junginys, naudojamas kosmetikoje kaip kvapų fiksatorius ir UV filtro komponentas. Europos Sąjungoje šis ingredientas yra reguliuojamas pagal Europos Parlamento ir Tarybos reglamentą (EB) Nr. 1223/2009 dėl kosmetikos produktų. Nors konkrečios leidžiamos fenetilo benzoato koncentracijos kosmetikoje nėra išskirtinai nurodytos šiame reglamente, visi kosmetikos ingredientai yra vertinami pagal jų saugumo profilį, o ribojamos medžiagos yra išvardytos reglamento priede II. Taip pat svarbu paminėti, kad ingredientų naudojimas turi atitikti geros gamybos praktikos (GMP) principus. Kitų rinkų, tokių kaip JAV ar Azijos šalys, reglamentavimas gali skirtis, tačiau dažniausiai jis taip pat yra orientuotas į vartotojų saugumą ir produktų efektyvumą.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa