Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Pimpinella Anisum Fruit Extract | Anise Fruit Extract | Anizės vaisių ekstraktas

Kategorija

Aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingrediento Pimpinella Anisum Fruit Extract šaltinis yra anizės vaisiai, kurie yra turtingi antioksidantais ir kitomis naudingomis savybėmis. Ekstrahavimo procesas prasideda su šviežiais anizės vaisiais, kurie yra susmulkinti ir sumaišyti su ekstrahavimo tirpalu. Tada mišinys yra šildomas, kad išskirti veikliąsias medžiagas. Ekstrahavimo metu naudojamas alkoholis, kuris padeda išskirti augalinį ekstraktą iš vaisių. Cheminis procesas apima filtravimą ir koncentraciją, siekiant gauti gryną ir veiklią medžiagą. Galutinis produktas yra koncentruotas ekstraktas, turintis stiprų anizės vaisių kvapą ir naudingas savybes odai.

Paskirtis ir nauda

Pimpinella Anisum Fruit Extract, žinomas kaip anyžių ekstraktas, yra vertinamas kosmetikos pramonėje dėl savo antimikrobinių ir priešuždegiminių savybių, kurios padeda apsaugoti odą nuo bakterijų ir uždegimo. Šis ekstraktas taip pat naudojamas kaip kvapiklis dėl savo švelnaus, saldaus ir aromatingo anyžio kvapo, kuris suteikia kosmetikos produktams malonų aromatą. Be to, anyžių ekstraktas gali veikti kaip odos kondicionierius, padedant išlaikyti odos drėgmę ir pagerinti jos elastingumą. Dėl savo antiseptinių savybių jis taip pat gali padėti valyti poras ir mažinti spuogų atsiradimą, todėl yra naudingas produktuose, skirtuose riebiai ar probleminei odai.

Saugumo informacija

Pimpinella Anisum Fruit Extract, gaunamas iš anyžių (Pimpinella anisum) vaisių, odos saugumo požiūriu yra laikomas saugiu kosmetikos komponentu, kai naudojamas įprastose koncentracijose. Dermatologiniai tyrimai rodo, kad šis ekstraktas, vartojamas rekomenduojamose dozėse, dažniausiai nesukelia alerginių reakcijų ar dirginimo, tačiau, kaip ir bet kuris augalinis ingredientas, gali sukelti individualų netoleravimą ar alergines reakcijas jautriems asmenims. Anyžių ekstraktas taip pat turi antimikrobinių savybių, kurios gali padėti apsaugoti odą nuo bakterijų sukeltų problemų. Reikėtų atkreipti dėmesį, kad nors Pimpinella Anisum Fruit Extract yra saugus daugumai vartotojų, prieš įtraukiant jį į kosmetikos gaminius, būtina atlikti atitinkamus saugumo vertinimus, atsižvelgiant į galutinio produkto sudėtį ir naudojimo būdą.

Moksliniai tyrimai

Pimpinella anisum (anisų) vaisių ekstraktas dažnai tyrinėjamas kosmetologijos moksle dėl savo priešuždegiminių ir antimikrobinių savybių, kurios gali būti naudingos odos priežiūros produktuose. Moksliniuose tyrimuose atskleista, kad anisų ekstraktas turi fenolinių junginių, tokių kaip anetolis, kuris suteikia antioksidacinę apsaugą ir gali padėti mažinti odos senėjimo požymius. Be to, atliktais tyrimais nustatyta, kad Pimpinella anisum vaisių ekstraktas gali veiksmingai slopinti propionibakterijas, kurios yra viena iš spuogų atsiradimo priežasčių, todėl šis ingredientas yra vertinamas formuojant produktus probleminei odai. Tačiau svarbu pabrėžti, kad ekstrakto poveikis gali skirtis priklausomai nuo jo koncentracijos ir derinio su kitais ingredientais, todėl tolesni moksliniai tyrimai yra būtini norint išsamiai suprasti šio ekstrakto veikimą ir jo naudojimo saugumą kosmetikoje.

Tvarumas

Pimpinella anisum (anyžių) vaisių ekstraktas, naudojamas kosmetikos pramonėje, iš esmės yra gaunamas iš anyžių augalo, kuris yra žinomas dėl savo mažo poveikio aplinkai augant. Anyžių augalas reikalauja mažai pesticidų ir trąšų, o tai sumažina žemės ir vandenų taršą. Be to, anyžiai gali augti ir mažiau derlingose žemėse, todėl nėra didelės konkurencijos su maisto gamybai skirtais laukais. Vis dėlto, svarbu atkreipti dėmesį į tvarų ir atsakingą žaliavų išgavimo procesą, įskaitant biologinės įvairovės išsaugojimą ir dirvožemio erozijos prevenciją. Perdirbimo metu taip pat reikia užtikrinti, kad būtų naudojamos aplinką tausojančios technologijos, mažinant energijos sąnaudas ir šalutinių atliekų kiekį, kurie gali turėti neigiamą poveikį aplinkai. Taigi, anyžių vaisių ekstrakto tvarumas priklauso ne tik nuo augalo auginimo sąlygų, bet ir nuo atsakingo žaliavų apdorojimo.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje kosmetikos ingredientų, tarp jų ir Pimpinella Anisum (anyžių) vaisių ekstrakto, naudojimas yra griežtai reguliuojamas pagal Kosmetikos produktų reglamentą (EC) Nr. 1223/2009, kuris nustato aiškius reikalavimus dėl saugumo ir ženklinimo. Nors šis ekstraktas nėra įtrauktas į draudžiamų ar ribojamų medžiagų sąrašus, gamintojai privalo užtikrinti, kad visi naudojami ingredientai būtų saugūs vartotojų sveikatai. Svarbu pažymėti, kad, remiantis Europos cheminių medžiagų agentūros (ECHA) duomenimis, Pimpinella Anisum ekstraktas turi būti vertinamas atsižvelgiant į galimą alerginį poveikį, ir, jei reikia, ant produkto etiketės turi būti nurodyti atitinkami įspėjimai. Kitose rinkose, pavyzdžiui, JAV ar Azijos šalyse, gali būti taikomi skirtingi reglamentai, tačiau daugelyje šalių taip pat yra panašūs reikalavimai dėl kosmetikos produktų saugumo. Konkrečių leistinų kiekių reglamentavimo atveju nėra nustatyta ribojančių kiekių, tačiau gamintojai privalo laikytis gero gamybos praktikos ir įrodyti produkto saugumą.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa