Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Pinus Sylvestris Bud Extract | Scots Pine Bud Extract | Eglės pumpurų ekstraktas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas Pinus Sylvestris Bud Extract gaunamas iš pušies spyglių pumpurų. Ekstrahavimo procesas prasideda nuo surinktų pumpurų džiovinimo, siekiant sumažinti drėgmės kiekį. Toliau, naudojant ekstrakcijos metodą, kuris apima alkoholio arba vandens ekstrakciją, iš pumpurų išgaunamas ekstraktas. Cheminiuose procesuose ekstraktas gali būti toliau valomas ir koncentruojamas, siekiant padidinti veikliųjų medžiagų koncentraciją. Galutinis produktas gali būti naudojamas kosmetikos formulėse dėl savo antioksidacinio ir raminančio poveikio odai.

Paskirtis ir nauda

Pinus Sylvestris Bud Extract, gaunamas iš paprastosios pušies (Pinus sylvestris) pumpurų, yra vertingas kosmetikos komponentas, turintis antioksidacinių savybių, kurios padeda apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų žalos, taip prisidedant prie odos senėjimo prevencijos. Šis ekstraktas taip pat pasižymi antiseptinėmis ir priešuždegiminėmis savybėmis, kurios gali padėti mažinti odos uždegimus ir skatinti jos regeneraciją. Be to, Pinus Sylvestris Bud Extract gali veikti kaip odos kondicionierius, pagerindamas odos tekstūrą ir suteikdamas jai lygumo bei elastingumo. Dėl šių priežasčių jis yra populiarus įvairiose odos priežiūros formulėse, įskaitant veido kremus, serumus ir kūno losjonus.

Saugumo informacija

Pinus Sylvestris Bud Extract, išgautas iš pušų pumpurų, yra vertinamas kosmetikos pramonėje dėl savo antiseptinių ir priešuždegiminių savybių, tačiau saugumo odai aspektu šis ekstraktas taip pat yra tinkamai tiriamas. Nors šis ingredientas yra laikomas saugiu ir švelniu odos priežiūros komponentu, verta paminėti, kad jame esantys terpenai gali sukelti alergines reakcijas jautriems asmenims. Europos Sąjungos kosmetikos ingredientų saugumo vertinimo komitetas (SCCS) yra išnagrinėjęs šio ekstrakto saugumą ir nustatęs maksimalias leistinas koncentracijas, siekiant užtikrinti vartotojų saugumą.

Moksliniai tyrimai

Pinus Sylvestris Bud Extract, gaunamas iš paprastosios pušies (Pinus sylvestris) pumpurų, yra vertinamas moksliniuose tyrimuose dėl savo antioksidacinių savybių, kurios svarbios odos senėjimo procesų sulėtinimui. Šis ekstraktas yra turtingas fenolinių junginių, įskaitant flavonojus ir fenolines rūgštis, kurie padeda neutralizuoti laisvuosius radikalus ir taip prisideda prie odos apsaugos nuo UV spindulių ir aplinkos teršalų. Be to, mokslinėje literatūroje pabrėžiama, kad Pinus Sylvestris Bud Extract gali turėti antimikrobinių ir uždegimą mažinančių savybių, todėl jis gali būti naudingas odos priežiūros produktuose, skirtuose probleminės odos priežiūrai.

Tvarumas

Pinus Sylvestris Bud Extract, gaunamas iš paprastosios pušies (Pinus sylvestris) pumpurų, yra vertinamas kosmetikos pramonėje dėl savo priešuždegiminių ir antiseptinių savybių, tačiau jo tvarumas kelia tam tikrus iššūkius. Žaliavų išgavimas iš gamtos reikalauja atsakingo miškininkystės valdymo, siekiant užtikrinti, kad pušynų ekosistemų įvairovė ir gyvybingumas nebūtų pažeisti. Tvariai tvarkant miškus, užtikrinama, kad būtų išvengta per didelio medžių iškirtimo ir jų populiacijos atsinaujinimo sutrikdymo. Be to, perdirbimo procese svarbu taikyti aplinką tausojančias technologijas, mažinančias cheminių medžiagų naudojimą ir energijos suvartojimą, kad būtų sumažintas poveikis aplinkai.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje kosmetikos ingredientų, įskaitant Pinus Sylvestris Bud Extract (pušų pumpurų ekstraktą), naudojimas yra reglamentuojamas Europos Parlamento ir Tarybos reglamentu (EB) Nr. 1223/2009 dėl kosmetikos produktų, kuris užtikrina, kad visi rinkoje pateikiami kosmetikos produktai būtų saugūs vartotojams. Šis ekstraktas, gaunamas iš pušų pumpurų, yra vertinamas kaip bet kuris kitas kosmetikos ingredientas, o jo naudojimo saugumą įvertina mokslinė komisija – Europos kosmetikos ingredientų saugumo vertinimo komitetą (SCCS). Nors konkrečios leistinos koncentracijos Pinus Sylvestris Bud Extract kosmetikoje nėra nustatytos, bet kuriuo atveju turi būti laikomasi Bendrijos teisės aktų, kurie reikalauja, kad visi kosmetikos produktai būtų įvertinti dėl jų saugumo prieš pateikiant juos rinkai, o bet koks kosmetikos produktas, kuriame yra šis ingredientas, privalo būti pažymėtas pagal INCI (International Nomenclature of Cosmetic Ingredients) sistemą. Kitose rinkose, pavyzdžiui, JAV ar Azijoje, gali būti taikomos savitos taisyklės ir reglamentavimai, tačiau tarptautiniu mastu dažniausiai remiamasi Europos Sąjungos nustatytais standartais.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa