Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Polyglyceryl-10 Laurate | Polyglyceryl-10 Laurate | Poliglicerilis-10 lauratas

Kategorija

Emulsikliai

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas Polyglyceryl-10 Laurate yra gaminamas iš augalinio šaltinio, tačiau tikslūs naudojami žaliavos tipai nėra viešai paskelbti. Proceso metu naudojami įvairūs augalų aliejai, kurie yra pramaišomi su kitais chemikalais, siekiant gauti galutinį produktą. Ekstrakcijos metu augalų aliejai yra perdirbami į trigliceridus, o po to šie trigliceridai yra hidrolizuojami, susidaro glicerinas ir riebalų rūgštys. Toliau vykstant cheminiams procesams, glicerinas yra reaguojamas su laurinės rūgšties esteriu, sudarant Polyglyceryl-10 Laurate. Šis ingredientas yra plačiai naudojamas kosmetikoje dėl savo emulsifikuojančių savybių.

Paskirtis ir nauda

Polyglyceryl-10 Laurate yra dažnai naudojamas kosmetikos pramonėje kaip emulsiklis ir odos kondicionierius, kuris padeda susieti vandenį ir aliejus, taip užtikrindamas stabilumą kosmetikos produktuose. Šis ingredientas pasižymi puikiais drėkinamaisiais savybėmis ir yra vertinamas už gebėjimą palengvinti aktyviųjų medžiagų pristatymą į odą, taip pagerindamas produktų efektyvumą. Be to, Polyglyceryl-10 Laurate yra laikomas švelniu paviršinio aktyvumo medžiagų pavidalu, todėl yra tinkamas net ir jautrios odos priežiūros produktams. Jis taip pat gali veikti kaip natūralus konservantas, padedantis apsaugoti kosmetikos produktus nuo mikroorganizmų augimo, suteikiant ilgesnį galiojimo laiką.

Saugumo informacija

Polyglyceryl-10 Laurate yra emulsiklis ir odos kondicionuojantis agentas, kuris naudojamas kosmetikos pramonėje dėl savo gebėjimo pagerinti produktų tekstūrą ir palengvinti ingredientų sumaišymą. Šio komponento saugumo tyrimai rodo, kad jis yra žemo toksiškumo ir paprastai gerai toleruojamas net ir jautrios odos žmonių. Dermatologiniai testai patvirtina, kad Polyglyceryl-10 Laurate nesukelia dirginimo ar alerginių reakcijų, o tai leidžia jį priskirti prie saugių kosmetikos ingredientų. Be to, šis ingredientas yra laikomas nekomedogeniniu, todėl jis neturėtų sukelti porų užsikimšimo ar spuogų atsiradimo. Svarbu pabrėžti, kad jo saugumas yra garantuojamas tik esant nustatytoms naudojimo koncentracijoms, todėl produktų formulavimas turėtų atitikti reglamentuojančių institucijų nustatytas gaires.

Moksliniai tyrimai

Polyglyceryl-10 Laurate yra emulsiklis, dėl savo struktūros vertinamas kosmetikos pramonėje, ypač dėl gebėjimo efektyviai maišyti vandenį ir aliejus, sudarant stabilias emulsijas. Tyrimai rodo, kad šis ingredientas yra švelnus odai, mažai dirginantis ir turi gerą suderinamumą su įvairiais odos tipais. Be to, tiriamas dėl hidratuojančių savybių ir galimybės veikti kaip humektantas, pritraukiantis drėgmę į odos paviršių. Naujausi tyrimai atskleidžia, kad dėl savo molekulinės struktūros šis poliglicerolio darinys gali padėti aktyviųjų medžiagų pristatyme į odos sluoksnius, todėl yra tyrinėjamas kaip veiksmingas ingredientas farmacijos ir kosmetikos sinergijoje. Saugumo profilis Polyglyceryl-10 Laurate tiriamas atsižvelgiant į ilgalaikio naudojimo poveikį, tačiau esamų mokslinių duomenų pagrindu jis laikomas saugiu kosmetikos sudedamąja dalimi.

Tvarumas

Polyglyceryl-10 Laurate, naudojamas kaip emulsiklis ir odos kondicionierius kosmetikos pramonėje, yra sintetinis junginys, kurio pagrindą sudaro glicerolis ir laurino rūgštis. Šios žaliavos gali būti gaunamos iš atsinaujinančių šaltinių, pavyzdžiui, kokoso ar palmių aliejaus, tačiau reikia atkreipti dėmesį į tvarumo aspektus perdirbant minėtą ingredientą. Cheminių medžiagų sintezė ir apdorojimas gali reikalauti didelių energijos išteklių ir sukelti teršalų išskyrimą. Taigi, nors Polyglyceryl-10 Laurate gali būti laikomas tvariu, jei žaliavos yra gaunamos iš tvarių šaltinių ir perdirbimo procesai yra optimizuoti mažinant aplinkos poveikį, svarbu atkreipti dėmesį į visą jo gamybos grandinę, siekiant įvertinti tikrąjį tvarumo lygį.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje kosmetikos sudedamųjų dalių, įskaitant Poligliceril-10 Lauratą, naudojimas reglamentuojamas griežtai, vadovaujantis 1223/2009/EB reglamentu dėl kosmetikos produktų, kuris užtikrina, kad visi kosmetikos produktai būtų saugūs vartotojui. Ši medžiaga įvertinta Europos cheminių medžiagų agentūros (ECHA) ir įtraukta į kosmetikos ingredientų duomenų bazę (CosIng), tačiau specifinės ribinės vertės, taikomos Poligliceril-10 Lauratui, nėra nustatytos, o jo naudojimas turi atitikti bendruosius kosmetikos produktų saugos reikalavimus. Kiti pasaulio rinkų reguliavimo pavyzdžiai nėra išskirtini šiam ingredientui, tačiau dažniausiai atspindi Europos Sąjungos nustatytus standartus, siekiant užtikrinti tarptautinę prekybos tarpusavio suderinamumą.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa