Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Polyglyceryl-10 Myristate | Polyglyceryl-10 Myristate | Poliglicerilis-10 miristatas

Kategorija

Emulsikliai

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas Polyglyceryl-10 Myristate gaminamas iš natūralių šaltinių, tokių kaip riešutmedžio aliejus ir glicerinas. Proceso pradžioje, riešutmedžio aliejus yra hidrogenuojamas, kad būtų gautas Myristic rūgštis. Tada ši rūgštis yra reaguojama su gliceroliu, sudarant Polyglyceryl-10 Myristate. Cheminis procesas apima esterifikaciją, kurioje riešutmedžio aliejaus riebalai jungiasi su gliceroliu, sudarant poliglicerolio esterį. Šis ingredientas yra naudingas kosmetikoje dėl savo emulsifikuojančių savybių, tačiau svarbu žinoti, kad jo šaltinis yra natūralus bei atliekamas sudėtingas cheminis procesas, kad būtų gautas galutinis produktas.

Paskirtis ir nauda

Polyglyceryl-10 Myristate yra sintetinis emulsiklis ir odos kondicionierius, kuris dėl savo molekulinės struktūros yra itin veiksmingas odos drėkinimo ir minkštinimo srityje. Šis ingredientas pasižymi gebėjimu gerinti kosmetikos produkto tekstūrą, suteikiant jam lengvumo jausmą ir palengvinant tepimą ant odos, taip pat užtikrinant veikliųjų medžiagų tolygų pasiskirstymą. Dėl savo sudėties Polyglyceryl-10 Myristate turi gebėjimą sumažinti odos sudirginimą, kurį gali sukelti kiti produktų komponentai, ir padeda išlaikyti odos drėgmės balansą. Naudojimas kosmetikoje leidžia pasiekti ilgalaikį odos švelnumo ir lygumo efektą, taip pat gali padėti formuoti apsauginį barjerą nuo aplinkos teršalų.

Saugumo informacija

Polyglyceryl-10 Myristate yra kosmetikos ingredientas, kuris naudojamas kaip emolientas ir emulsiklis, padedantis suformuoti stabilias emulsijas ir pagerinti odos būklę, suteikiant jai minkštumo bei glotnumo. Šis junginys yra gautas iš glicerolio ir miristino rūgšties, kurios abi laikomos saugiomis kosmetikos komponentėmis. Dermatologiniai tyrimai patvirtina, kad Polyglyceryl-10 Myristate yra švelnus odai ir neturi dirginančio poveikio, todėl jis tinkamas naudoti net ir jautrios odos produktuose. Be to, atlikus toksikologinius vertinimus, nustatyta, kad šis ingredientas nepasižymi genotoksinėmis ar kancerogeninėmis savybėmis, o tai dar labiau patvirtina jo saugumą odos priežiūros priemonėse. Taip pat svarbu pabrėžti, kad Polyglyceryl-10 Myristate yra suderinamas su įvairiais kosmetikos formulės komponentais, o tai leidžia jį naudoti įvairių tipų kosmetikoje, nekeliant rizikos odos sveikatai.

Moksliniai tyrimai

Poliglicerilio-10 miristatas yra kosmetikos ingredientas, kuris dažnai naudojamas kaip emulsiklis ir odos kondicionierius dėl savo gebėjimo pagerinti produktų tekstūrą ir skatinti veikliųjų medžiagų absorbciją. Tyrimai rodo, kad šis junginys yra hipoalergiškas ir neturi dirginančio poveikio, todėl tinka naudoti net jautriai odai. Be to, atlikti in vitro ir in vivo tyrimai atskleidžia, kad poliglicerilio-10 miristatas gali padėti išlaikyti odos drėgmės balansą, taip prisidedant prie odos barjero funkcijos stiprinimo. Analizuojant šio ingrediento saugumą, kosmetikos produktų formulėse, jo koncentracijos yra reguliuojamos atitinkamų reguliavimo institucijų, siekiant užtikrinti vartotojų saugumą.

Tvarumas

Polyglyceryl-10 Myristate, naudojamas kosmetikos pramonėje kaip emulsiklis ir odos kondicionierius, pasižymi tam tikrais tvarumo aspektais, tačiau jo poveikis aplinkai priklauso nuo išgavimo ir apdorojimo procesų. Šis ingredientas yra sintetinis junginys, gaminamas iš glicerolio ir miristino rūgšties, kurie gali būti gaunami iš atsinaujinančių augalinių šaltinių, pvz., kokosų aliejaus ar palmių aliejaus. Tinkamas žaliavų išgavimas, atsekamumas ir sertifikavimas pagal tvarumo standartus, tokie kaip RSPO (Roundtable on Sustainable Palm Oil), gali sumažinti neigiamą poveikį aplinkai. Taip pat svarbu įvertinti energijos sąnaudas ir išmetamų teršalų kiekį per apdorojimo etapus, kad būtų užtikrintas mažesnis aplinkos teršimas ir tvarus vartojimas. Tvarumo aspektus lemia ne tik žaliavų šaltiniai, bet ir gamybos efektyvumas bei galutinių produktų biologinis skaidumumas, kuris turėtų būti didesnis, kad sumažėtų poveikis vandens ekosistemoms.

Reguliavimas

Polyglyceryl-10 Myristate yra kosmetikos ingredientas, kuris yra reguliuojamas Europos Sąjungoje pagal Kosmetikos reglamentą (EC) Nr. 1223/2009, užtikrinant jo saugumą naudoti kosmetikos produktuose. Šis reglamentas reikalauja, kad visi kosmetikos produktų ingredientai būtų įvertinti dėl jų saugumo prieš patenkdami į rinką, o Polyglyceryl-10 Myristate, kaip ir kiti ingredientai, turi atitikti šiuos saugumo standartus. Svarbu paminėti, kad specifinių apribojimų ar reguliuojamų kiekių šiam ingredientui ES teisės aktuose nėra nustatyta, tačiau jo naudojimą gali riboti bendri produktų saugumo kriterijai, kurie apima draudimą naudoti medžiagas, kurios gali sukelti vartotojų sveikatai pavojų. Kitose rinkose, pavyzdžiui, JAV ar Azijos šalyse, gali būti taikomi nacionaliniai teisės aktai, kurie taip pat reguliuoja kosmetikos ingredientų naudojimą, tačiau šių rinkų specifiniai reikalavimai Polyglyceryl-10 Myristate gali skirtis nuo ES nustatytų standartų.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa