Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Polyquaternium-67 | Polyquaternium-67 | Polikvaterniumas-67

Kategorija

Tirštikliai

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas Polyquaternium-67 yra sintetinis junginys, kuris dažnai naudojamas plaukų priežiūros produktuose. Šis polimeras yra gaminamas iš akrilo amonio junginių, kurie yra chemiškai modifikuojami, kad sukurtų polikationinę medžiagą. Proceso metu akrilo amonio junginiai yra reaguojami su kvaternariniais amonijaus junginiais, kad sukurtų polimerinę struktūrą, kuri suteikia Polyquaternium-67 savo savybes. Šis procesas yra sudėtingas ir reikalauja atidumo, kad būtų užtikrintas aukštas produkto kokybės lygis. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį, kad šis ingredientas yra sintetinis, todėl jo šaltinis yra chemijos pramonė, o ne natūralios ar organinės medžiagos.

Paskirtis ir nauda

Polyquaternium-67 yra kvaternizuotas celuliozės darinys, kuris dėl savo teigiamai įkrautų jonų savybių plačiai naudojamas kaip kondicionuojantis agentas plaukų priežiūros priemonėse. Šis ingredientas efektyviai prisijungia prie plaukų keratino, todėl teikia išryškintą švelnumą, pagerina plaukų šukavimą bei mažina elektrostatinį poveikį, kas yra ypač svarbu formuojant plaukų šukuosenas. Be to, Polyquaternium-67 gali padidinti plaukų drėkinimą ir pagerinti jų išvaizdą, suteikiant jiems blizgesio. Dėl šių savybių šis polimeras yra vertinamas tiek kasdienėje, tiek profesionalioje plaukų kosmetikoje, o jo pridėjimas į šampūnus, kondicionierius ir kitas plaukų priežiūros priemones leidžia pasiekti geriausius rezultatus plaukų priežiūroje.

Saugumo informacija

Polyquaternium-67, dažniausiai naudojamas plaukų kondicionieriuose ir kituose plaukų priežiūros produktuose, yra žinomas dėl savo kondicionuojančių savybių ir gebėjimo pagerinti plaukų šukuosenos išlaikymą. Jis priklauso polimerų grupei, kurių saugumas odai yra gerai ištirtas, ir šiuo metu nėra jokių mokslinių įrodymų, kad Polyquaternium-67 galėtų sukelti rimtų odos pažeidimų ar dirginimą, kai naudojamas įprastinėse koncentracijose, leidžiamose kosmetikos produktuose. Tačiau, kaip ir bet kuris kosmetikos ingredientas, jis gali sukelti alergines reakcijas ar odos jautrumą pas tam tikrus asmenis, todėl prieš naudojant produktą su Polyquaternium-67 rekomenduojama atlikti odos jautrumo testą, ypač jei žinoma apie individualų jautrumą kosmetikos produktams.

Moksliniai tyrimai

Polyquaternium-67 yra kationinis polimeras, kuris dėl savo cheminių savybių dažnai naudojamas kaip kondicionuojantis agentas plaukų priežiūros produktuose. Mokslinių tyrimų duomenimis, šis ingredientas veiksmingai prisijungia prie plaukų keratino dėl savo teigiamo krūvio, taip užtikrindamas glotnumą ir švelnumą. Be to, Polyquaternium-67 gali padėti apsaugoti plaukus nuo žalingo aplinkos poveikio ir palengvina šukuosenos formavimą. Naujausi tyrimai taip pat atskleidžia, kad šis ingredientas gali sumažinti plaukų elektrostatinį poveikį ir pagerinti jų drėkinimą. Tačiau, nors Polyquaternium-67 yra plačiai naudojamas ir laikomas saugiu, kai kurie tyrimai rodo, kad reikia atidžiai stebėti jo koncentraciją produktuose, kad būtų išvengta galimų odos ir plaukų dirginimo atvejų.

Tvarumas

Polyquaternium-67 yra kvaternizuotas celuliozės darinys, naudojamas kosmetikoje dėl jo plaukus kondicionuojančių savybių, tačiau jo tvarumo aspektai kelia tam tikrą susirūpinimą. Šio ingrediento gamyboje reikalingas žaliavų, tokių kaip celuliozė, išgavimas, kuris gali turėti įtakos aplinkai, jei neatsakingai tvarkomi miškų ūkiai ar naudojamos neekologiškos medienos perdirbimo technologijos. Be to, Polyquaternium-67 sintezės procesas gali reikalauti cheminių medžiagų, kurios, netinkamai valdomos, gali teršti vandenį ir dirvožemį. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad nors šis ingredientas gali būti biologiškai skaidomas, jo skaidymosi produktai ir skaidymosi laipsnis aplinkoje gali skirtis, o tai lemia jo poveikio ekosistemoms neaiškumą. Todėl tvarumo požiūriu svarbu atlikti išsamią Polyquaternium-67 ciklo analizę, įvertinant tiek žaliavų išgavimo, tiek gamybos procesų poveikį aplinkai ir ieškant galimų alternatyvų, kurios mažintų neigiamą šio ingrediento poveikį.

Reguliavimas

Polyquaternium-67 yra kondicionuojantis polimeras, naudojamas plaukų priežiūros produktuose, tokiuose kaip šampūnai ir kondicionieriai, dėl jo gebėjimo teigiamai įkrauti plaukų paviršių ir pagerinti plaukų švelnumą bei šukuosenos išlaikymą. Europos Sąjungoje kosmetikos ingredientų saugumas reglamentuojamas pagal Kosmetikos produktų reglamentą (EC) No 1223/2009, kuris reikalauja, kad visi kosmetikos produktai būtų moksliškai įvertinti dėl jų saugumo prieš patekant į rinką, o Polyquaternium-67, kaip ir kiti kosmetikos ingredientai, turi atitikti šiame reglamente nustatytus reikalavimus. Nors konkrečių apribojimų Polyquaternium-67 kiekiams kosmetikos produktuose ES reglamentas nenustato, būtina užtikrinti, kad naudojami kiekiai būtų saugūs vartotojams, o produkto saugumas būtų įrodytas atliktu saugumo įvertinimu. Kitose rinkose, tokiuose kaip JAV ar Azija, šio ingrediento naudojimas taip pat priklauso nuo nacionalinių reguliavimo institucijų nustatytų reikalavimų, kurie gali skirtis nuo Europos Sąjungos standartų.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa