Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Potassium Cocoyl Glycinate | Potassium Cocoyl Glycinate | Kalis kokoil glicinatas

Kategorija

Emulsikliai

Šaltinis

Kosmetikos ingrediento Kalio Cocoyl Glicinato šaltinis yra kokoso riešutų aliejus ir glicinas. Proceso pradžioje kokoso riešutai yra išspausti, o iš gautų aliejų gaunamas kokoso riešutų aliejus. Toliau, šis aliejus yra chemiškai apdorojamas su glicinu, kuris yra amino rūgštis, siekiant sukurti Kalio Cocoyl Glicinatą. Šis procesas apima reakcijas, kurios leidžia sujungti kokoso riešutų aliejaus rūgštis su glicino molekulėmis, sukurdami naują junginį su švelniomis valymo savybėmis. Šis ingredientas yra populiarus kosmetikos produktuose dėl savo švelnumo ir valymo savybių.

Paskirtis ir nauda

Potassium Cocoyl Glycinate yra švelnus, amino rūgštimi pagrįstas paviršiaus aktyvusis agentas, dažniausiai naudojamas kaip prausiklis ir putokšlis kosmetikos ir asmens higienos produktuose. Sukurtas iš kokoso riebalų rūgščių ir glicino, šis ingredientas pasižymi mažu dirginimo potencialu, todėl jis yra tinkamas net jautriai odai. Potassium Cocoyl Glycinate gali padėti išlaikyti odos drėgmės balansą, nes jis veikia kaip humektantas, pritraukdamas ir sulaikydamas drėgmę odoje. Be to, dėl savo švelnumo ir gebėjimo formuoti turtingą, kremišką putą, jis pagerina naudotojo patirtį naudojant muilus, veido valiklius, dušo žele ir kitus panašius produktus, kartu užtikrindamas efektyvų nešvarumų ir riebalų šalinimą, neperdžiūvinant odos.

Saugumo informacija

Potasiumo kokoil glicinatas, naudojamas kosmetikos pramonėje kaip švelnus paviršiaus aktyvusis agentas ir odos kondicionierius, vertinamas dėl savo saugumo ir mažo dirginimo potencialo. Dermatologiniai tyrimai rodo, kad šis ingredientas yra gerai toleruojamas net ir jautrios odos žmonių, nesudarant didelės alergijos ar kontaktinio dermatito rizikos. Be to, potasiumo kokoil glicinatas išsiskiria savo gebėjimu išvalyti odą nejausmant natūralaus hidrolipidinio sluoksnio pusiausvyros, kuris yra svarbus odos barjerinėms funkcijoms. Šių savybių kombinacija lemia, kad potasiumo kokoil glicinatas yra vertinamas kaip saugus ir švelnus ingredientas, tinkamas įvairių tipų odos priežiūros produktuose.

Moksliniai tyrimai

Moksliniai tyrimai ir studijos apie kosmetikos ingredientą kalio kokoil glicinatą (Potassium Cocoyl Glycinate) atskleidžia, kad šis švelnus ploviklis, gaunamas iš kokoso riebalų rūgščių ir aminorūgšties glicino, yra vertinamas dėl savo gebėjimo formuoti turtingą, kremišką putas ir efektyviai šalinti nešvarumus bei riebalus, tuo pačiu išlaikant odos drėgnumo balansą. Dėl savo švelnumo kalio kokoil glicinatas yra tinkamas net ir jautriai odai, ir yra alternatyva kitoms agresyvesnėms paviršinio aktyvumo medžiagoms. Moksliniai tyrimai patvirtina šio ingrediento hipoalergines savybes ir mažą dirginimo potencialą, kas leidžia jį įtraukti į švelnios priežiūros kosmetikos produktų sudėtį.

Tvarumas

Potassium Cocoyl Glycinate, naudojamas kosmetikos pramonėje kaip švelnus paviršiaus aktyvusis agentas ir odos kondicionierius, yra išgaunamas iš kokosų aliejaus, kuris yra atsinaujinantis išteklius. Tačiau jo tvarumas priklauso nuo ūkininkavimo metodų ir aliejaus ekstrahavimo proceso. Žaliavų išgavimas gali turėti įtakos aplinkai, jei netaikomi tvarūs žemės ūkio metodai, pavyzdžiui, miškų kirtimas ar monocultūros auginimas. Ypatingą dėmesį reikia atkreipti į ekstrakcijos proceso metu naudojamų chemikalų pobūdį bei jų galimą poveikį aplinkai, siekiant užtikrinti mažesnį teršalų kiekį ir šalutinių produktų atsiradimą. Tvarumas taip pat yra vertinamas apdorojimo metu, kur svarbu efektyvus energijos suvartojimas ir atliekų mažinimas, siekiant sumažinti galimą neigiamą poveikį aplinkai.

Reguliavimas

Potassium Cocoyl Glycinate yra švelnus ploviklis ir putų formuotojas, reguliuojamas kosmetikos pramonėje pagal Kosmetikos reglamentą (EC) Nr. 1223/2009. Šis reglamentas nustato, kad visi kosmetikos produktų ingredientai turi būti įvertinti dėl jų saugumo prieš patekdami į rinką. Leistinas Potassium Cocoyl Glycinate kiekis kosmetikoje neapibrėžtas, bet kiekvienas produktas, kuriame jis yra, turi būti įvertintas atskirai, užtikrinant, kad viso produkto formulė yra saugi vartotojui. Reglamentavimo reikalavimai gali skirtis priklausomai nuo rinkos, tačiau siekiama užtikrinti produkto saugumą ir vartotojų apsaugą.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa