Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Ribes Nigrum Seed Oil | Blackcurrant Seed Oil | Juodųjų serbentų sėklų aliejus

Kategorija

Minkštikliai

Šaltinis

Ribes Nigrum sėklų aliejus, dar kitaip vadinamas juodųjų serbentų sėklų aliejumi, gaunamas iš Ribes Nigrum augalo sėklų. Ekstrahavimo procesas apima šaltą sėklų spaudimą, siekiant išgauti aliejů su išsaugotomis naudingomis savybėmis. Prieš spaudžiant, sėklos yra išvalomos, išdžiovinamos ir filtruojamos, kad būtų pašalinti nešvarumai ir kietieji dalelės, gaunant grynąjį aliejų kosmetikai.

Paskirtis ir nauda

Ribes Nigrum Seed Oil vertinamas kosmetikos pramonėje dėl savo antioksidacinių savybių, kurios padeda kovoti su laisvaisiais radikalais ir lėtina odos senėjimo procesus. Šis aliejus yra turtingas esencialiųjų riebalų rūgščių, tokių kaip gama-linoleninė ir alfa-linoleninė, kurios stiprina odos barjerą, mažina uždegimą ir skatina odos drėkinimą, todėl yra ypač naudingas sausai, jautriai ar sudirgusiai odai. Be to, Ribes Nigrum Seed Oil pasižymi regeneracinėmis savybėmis, skatina odos ląstelių atsinaujinimą, suteikia elastingumo ir tvirtumo, todėl dažnai naudojamas produktuose, skirtuose brandžiai odai.

Saugumo informacija

Ribes Nigrum Seed Oil yra vertinamas dėl odą maitinančių ir regeneruojančių savybių, kurias lemia esminės riebiosios rūgštys, antioksidantai ir vitaminas E. Dermatologiniai tyrimai rodo, kad šis aliejus yra saugus naudoti kosmetikoje, stiprina odos barjerinę funkciją, mažina uždegimą ir skatina odos drėgmės išlaikymą. Nepaisant to, retais atvejais gali sukelti alergines reakcijas, todėl asmenims su alergija serbentams rekomenduojama atsargiai pradėti naudoti šio aliejaus turinčius produktus.

Moksliniai tyrimai

Ribes Nigrum Seed Oil yra vertingas kosmetikos ingredientas, kurį tyrinėja mokslininkai visame pasaulyje dėl jo bioaktyvių medžiagų. Šiame aliejuje gausu omega-3 ir omega-6 riebalų rūgščių, kurios yra svarbios odos barjero funkcijai ir uždegimų mažinimui. Moksliniai tyrimai parodo, kad Ribes Nigrum Seed Oil turi antioksidacinių savybių, padeda apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų sukeltos žalos ir sulėtina senėjimą. Taip pat yra tyrimų, įrodančių šio aliejaus teigiamą poveikį odos drėkinimui ir elastingumui.

Tvarumas

Ribes Nigrum Seed Oil yra vertinamas dėl priešuždegiminių ir antioksidacinių savybių, tačiau jo tvarumas prasideda nuo atsakingo žaliavų ūkininkavimo. Šis aliejus gaunamas iš juodųjų serbentų, kurie, auginami atsakingai, gali turėti teigiamą poveikį aplinkai. Juodieji serbentai auga vidutinio klimato zonose, sumažindami ilgų transportavimo maršrutų poreikį ir prisidedant prie šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisijų mažinimo. Perdirbant sėklas į aliejų, svarbu taikyti šaltą spaudimo metodą, kuris išsaugo aliejų bioaktyvias medžiagas ir yra aplinkai palankesnis procesas.

Reguliavimas

Ribes Nigrum Seed Oil naudojamas kosmetikoje dėl savo maitinamųjų ir antioksidacinių savybių, o jo naudojimą reglamentuoja Europos Sąjungos kosmetikos direktyvos. Šis ingredientas turi atitikti griežtus saugumo reikalavimus, o jo kiekis produktuose turi būti nustatytas taip, kad neviršytų leistinų koncentracijų, garantuojančių vartotojų saugumą. Nors konkrečios leistinos koncentracijos nėra nustatytos, kiekvienas produktas su šiuo ingredientu privalo būti saugumo vertinimo ataskaitoje, kur nurodoma, kad produktas yra saugus naudoti pagal nurodytas sąlygas.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa