Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Solanum Tuberosum Extract | Potato Extract | Bulvių ekstraktas

Kategorija

Aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingrediento Solanum Tuberosum ekstrakto šaltinis yra bulvės. Ekstrakcijai naudojamos šviežios bulvės, kurios yra susmulkintos ir sumaišytos su ekstrahavimo tirpalu. Proceso metu naudojama ekstrakcijos technika, kuriai būdingas aukštas slėgis ir temperatūra, siekiant išgauti kuo didesnį kiekį veikliųjų medžiagų. Po ekstrakcijos, ekstraktas yra filtruojamas ir išdžiovinamas, siekiant gauti galutinį produktą. Cheminiuose procesuose, kurie vyksta ekstrakcijos metu, veikia įvairios medžiagos, tokiu būdu išskiriamos ir koncentruojamos pageidaujamos cheminės medžiagos. Tai sudėtingas procesas, reikalaujantis aukštos kokybės kontrolės ir technologinių žinių.

Paskirtis ir nauda

Solanum Tuberosum Extract, išgautas iš bulvių, yra vertinamas dėl savo savybių odos priežiūros produktuose. Šis ekstraktas, turtingas vitamino C ir katechino, gali padėti šviesinti odą ir mažinti pigmentacijos požymius, taip pat veikti kaip antioksidantas, apsaugantis odos ląsteles nuo laisvųjų radikalų žalos. Be to, jame esantys pektinai suteikia odai drėkinamąjį efektą, o kalio ir kitų mineralų buvimas prisideda prie odos būklės gerinimo ir elastingumo palaikymo. Dėl šių ypatybių Solanum Tuberosum Extract yra naudojamas įvairiuose odos priežiūros produktuose, skirtuose odos atjauninimui, drėkinimui ir tono tobulinimui.

Saugumo informacija

Solanum Tuberosum ekstraktas, dar žinomas kaip bulvių ekstraktas, yra laikomas saugiu kosmetikos sudedamąja dalimi, vartojamą odos priežiūros priemonėse. Jo poveikis odai yra tyrimų objektas, ir šie tyrimai rodo, kad šis ekstraktas yra ne tik nekenksmingas, bet ir gali turėti teigiamą poveikį dėl savo antioksidacinių savybių. Bulvių ekstrakte esantys vitamino C ir B komplekso vitaminai padeda mažinti odos uždegimą ir skatina kolageno sintezę, todėl gali prisidėti prie odos atsinaujinimo ir senėjimo sulėtėjimo. Taip pat nėra pranešimų apie alergines reakcijas ar kitus odos pažeidimus, susijusius su šio ekstrakto naudojimu, todėl jis yra vertinamas kaip nedirginantis ir net ir jautriai odai tinkantis ingredientas. Vis dėlto, kaip ir bet kurio kosmetiko produkto atveju, rekomenduojama atidžiai stebėti individualų odos atsaką į produktą, kuriame yra Solanum Tuberosum ekstrakto.

Moksliniai tyrimai

Solanum tuberosum ekstraktas, plačiai žinomas kaip bulvių ekstraktas, moksliniuose tyrimuose yra vertinamas dėl savo potencialių odos priežiūros savybių, įskaitant antioksidacines ir drėkinamąsias funkcijas. Mokslininkai tyrinėja šio ekstrakto sudėtyje esančias bioaktyvias medžiagas, tokią kaip vitaminai C ir B6, kalio ir magnio mineralai bei fenolių junginiai, kurie gali padėti apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų žalos ir skatinti odos regeneraciją. Be to, bulvių ekstrakte esantys polisacharidai gali prisidėti prie odos drėgmės išsaugojimo, o tai yra svarbu palaikant sveiką odos barjerą ir elastingumą. Nors šio ekstrakto tyrimai yra dar nebaigti ir reikia daugiau mokslinių duomenų, pirminiai tyrimų rezultatai leidžia manyti, kad Solanum tuberosum ekstraktas gali turėti teigiamą poveikį odos priežiūros produktų efektyvumui.

Tvarumas

Solanum tuberosum ekstraktas, paprastai žinomas kaip bulvių ekstraktas, yra kosmetikos pramonėje vertinamas dėl savo drėkinamųjų ir odos būklę gerinančių savybių, tačiau jo tvarumas yra svarbus aspektas, vertinant visą produkto gyvavimo ciklą. Bulvės, kaip žaliava, yra viena iš labiausiai paplitusių ir lengvai auginamų kultūrų pasaulyje, todėl jų prieinamumas nekelia didelių tvarumo problemų. Vis dėlto, ekstrakto gamybos procesas turi būti atidžiai valdomas, siekiant sumažinti aplinkos poveikį. Pramoninis bulvių auginimas gali būti susijęs su intensyvia trąšų ir pesticidų naudojimu, kuris gali turėti neigiamą poveikį aplinkai, taip pat gali prisidėti prie dirvožemio erozijos ir vandens taršos. Dėl šių priežasčių, tvarumo aspektu yra svarbu rinktis ekologiškai auginamas bulves ir naudoti švarias bei efektyvias ekstrakcijos metodus, mažinančius cheminių medžiagų naudojimą ir energijos suvartojimą. Be to, atsakingas požiūris į šalutinių produktų tvarkymą ir galimybės juos panaudoti kitose pramonės šakose gali padėti užtikrinti viso proceso tvarumą.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje kosmetikos ingredientų, įskaitant Solanum Tuberosum (bulvių) ekstraktą, naudojimas yra reglamentuojamas Reglamentu (EB) Nr. 1223/2009 dėl kosmetikos produktų. Šis reglamentas nustato bendrus reikalavimus, kuriuos privalo atitikti visi kosmetikos produktai prieš juos pateikiant ES rinkai, taip pat nurodo draudžiamų ir ribojamų medžiagų sąrašus, tačiau Solanum Tuberosum ekstraktas, kaip natūrali medžiaga, paprastai nėra griežtai reglamentuojamas, jei nėra žinomų rizikų vartotojų saugumui. Tačiau, gamintojai privalo užtikrinti, kad visi kosmetikos produktai būtų saugūs vartoti pagal įprastas arba numatomas naudojimo sąlygas. Kitose rinkose, pavyzdžiui, JAV ar Azijoje, gali būti specifiniai reikalavimai ar apribojimai, priklausantys nuo atitinkamų reguliavimo institucijų, tačiau tarptautiniu mastu Solanum Tuberosum ekstraktas nėra laikomas pavojinga medžiaga ir jo naudojimo kosmetikoje kiekiai nėra specialiai reglamentuoti. Vis dėlto, svarbu atkreipti dėmesį į galimas alergines reakcijas ar individualų netoleravimą, kuris turi būti nurodytas ant produkto etiketės, jei yra žinomi tokie atvejai.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa