Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Sorbitan Caprylate | Sorbitan Caprylate | Sorbitano kaprilatas

Kategorija

Emulsikliai

Šaltinis

Kosmetikos ingredientų Sorbitan Caprylate šaltinis yra sudėtingas cheminis procesas, pradedant nuo sorbitolio ir kaprilinio rūgšties. Sorbitolis gaminamas iš gliukozės fermentacijos, o kaprilinė rūgštis gaunama iš kokosų arba palmių aliejaus. Šie du komponentai yra reaguojami su katalizatoriumi, kuris sukuria sorbitano esterį. Toliau, šis esteris yra derinamas su kaprilinės rūgšties anhidridu, rezultatu gaunant Sorbitan Caprylate, kuris yra plačiai naudojamas kaip emulsiklis ir konservantas kosmetikos produktuose.

Paskirtis ir nauda

Sorbitano kaprilatas yra emulsiklis ir konservantas, naudojamas kosmetikos pramonėje dėl savo gebėjimo stabilizuoti emulsijas, pailginti produkto galiojimo laiką ir veikti kaip antimikrobinė medžiaga. Jis yra žinomas kaip saugus ir švelnus ingredientas, todėl tinka net jautriai odai. Dėl šių savybių jis yra vertinamas kosmetikos formulėse, skirtose odos priežiūrai, ir priemonėse, kuriose svarbus ilgesnis stabilumo laikotarpis.

Saugumo informacija

Sorbitano kaprilatas, naudojamas kosmetikos pramonėje kaip emulsiklis ir antimikrobinis agentas, yra laikomas saugiu odai. Jis įtrauktas į Europos Sąjungos kosmetikos ingredientų (INCI) sąrašą, o Europos cheminių medžiagų agentūra (ECHA) nėra paskelbusi jokių susirūpinimą keliančių duomenų apie šią medžiagą. Dermatologiniai tyrimai rodo, kad sorbitano kaprilatas neturi dirginančio poveikio ir nesukelia alerginių reakcijų, todėl jis gali būti naudojamas net jautrios odos produktuose.

Moksliniai tyrimai

Sorbitano kaprilatas, sintetinis emulsiklis ir konservantas, yra įtrauktas į kosmetikos produktų sudėtį dėl jo antibakterinių ir priešgrybelinių savybių, kurios buvo išsamiai ištirtos įvairiuose moksliniuose tyrimuose. Mokslininkai atliko dermato-toksinologinius tyrimus, siekdami nustatyti sorbitano kaprilato saugumą ir poveikį odai; šie tyrimai parodė, jog jis yra mažai dirginantis ir neturi sensibilizuojančio poveikio, todėl gali būti naudojamas įvairių kosmetikos produktų formulėse.

Tvarumas

Sorbitano kaprilatas, naudojamas kosmetikos pramonėje kaip emulsiklis ir konservantas, gaunamas iš augalinių šaltinių, mažinant priklausomybę nuo naftos išteklių ir sumažinant aplinkos teršimą. Stengiamasi taikyti aplinkai nekenksmingas technologijas, kad sumažinti cheminių atliekų ir teršalų išleidimą į aplinką. Tačiau vertinant tvarumą, svarbu atsižvelgti ir į tai, kad augalinių išteklių auginimas reikalauja žemės, vandens ir kitų išteklių, kas gali turėti poveikį ekosistemoms.

Reguliavimas

Sorbitano kaprilatas yra kosmetikos ingredientas, naudojamas kaip emulsiklis ir antimikrobinė medžiaga, kurio panaudojimas Europos Sąjungoje yra reglamentuojamas REACH ir kosmetikos reglamentu, siekiant užtikrinti žmonių sveikatos ir aplinkos apsaugą nuo cheminių medžiagų rizikos. Skirtingose rinkose gali būti skirtingi reglamentai, tačiau dažnai jie atspindi arba yra panašūs į Europos Sąjungos standartus. Kosmetikos produktai privalo atitikti bendrą saugumo reikalavimą, kad vartojant pagal paskirtį, jie nebūtų žalingi vartotojo sveikatai.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa