Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Sorbitan Stearate | Sorbitan Stearate | Sorbitano stearatas

Kategorija

Emulsikliai

Šaltinis

Sorbitano stearatas yra kosmetikos komponentas, gaunamas esterifikuojant sorbitolį su stearino rūgštimi. Ši reakcija sudaro sudėtingą sorbitano esterių mišinį, įskaitant sorbitano monostearatą, kuris yra išskirtas frakcinės distiliacijos būdu. Galutinis produktas veikia kaip emulsiklis ir stabilizatorius kosmetikos formulėse. Gamybos procese būtina tiksliai kontroliuoti temperatūrą ir slėgį, kad būtų užtikrinta norima cheminių struktūrų sudėtis ir ingrediento grynumas.

Paskirtis ir nauda

Sorbitano stearatas yra emulsiklis ir stabilizatorius kosmetikoje, efektyviai sujungiantis vandens ir aliejaus fazių komponentus, užtikrinant produkto vientisumą ir ilgesnį galiojimą. Tai nejoninis paviršiaus aktyvusis medžiagos derivatas, kuris padeda odos priežiūros produktuose sukurti minkštas, kremines tekstūras. Be to, sorbitano stearatas mažina odos įtempimą, palengvina veikliųjų medžiagų įsiskverbimą į odą ir gali veikti kaip odos kondicionierius, padedantis palaikyti odos drėgmės balansą.

Saugumo informacija

Sorbitano stearatas yra saugus odos priežiūros produktų ingredientas, kuris retai sukelia alergines reakcijas ar dirginimą, net esant ilgalaikiam naudojimui. SCCS ir FDA sorbitano stearatą įvertino kaip saugų naudoti kosmetikoje. Tačiau individualus netoleravimas ar alergijos vis dar gali pasireikšti, todėl rekomenduojama atsargiai naudoti produktus su šiuo ingredientu tiems, kurie anksčiau yra patyrę odos reakcijas į kosmetikos produktus.

Moksliniai tyrimai

Sorbitano stearatas, dažnai naudojamas kosmetikos pramonėje kaip emulsiklis, yra vertinamas dėl savo gebėjimo stabilizuoti emulsijas ir padėti išlaikyti odos drėgmę. Nors kai kurie tyrimai nagrinėja galimą komedogeniškumą, šiuo metu nėra tvirtų įrodymų, kad sorbitano stearatas keltų didelę riziką odos būklei. Tačiau tolesni išsamūs tyrimai yra būtini norint visapusiškai įvertinti šio ingrediento poveikį ir sąveiką su kitais kosmetikos produktais.

Tvarumas

Sorbitano stearatas yra kosmetikos pramonėje naudojamas emulsiklis, gaunamas iš augalinės kilmės sorbitolio ir stearino rūgšties. Šio ingrediento tvarumas priklauso nuo žaliavų ūkininkavimo ir perdirbimo metodų. Vienas iš tvarių sprendimų yra RSPO sertifikuoto palmių aliejaus naudojimas. Sorbitano stearato apdirbimo procese svarbu atkreipti dėmesį į energijos suvartojimą ir atliekų tvarkymą, kad būtų sumažintas bendras poveikis aplinkai.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje sorbitano stearatas yra įtrauktas į leistinų medžiagų sąrašą, o jo naudojimo koncentracija kosmetikos produktuose nėra specialiai ribojama. Svarbu atlikti produkto saugumo įvertinimą, kad būtų užtikrintas galutinio produkto saugumas vartotojui. Sorbitano stearatas yra plačiai naudojamas ir kitose rinkose, kur jis taip pat turi atitikti nacionalinius saugos standartus.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa