Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Sorbitan Sesquioleate | Sorbitan Sesquioleate | Sorbitano seskioleatas

Kategorija

Emulsikliai

Šaltinis

Kosmetikos ingrediento Sorbitan Sesquioleate šaltinis yra sorbitolio alkoholis ir oleino rūgštis. Proceso metu sorbitolis reaguoja su oleino rūgštimi, sudarant sorbitano esterį, kuris yra emulsiklis, padedantis išlaikyti stabilumą ir vientisumą produktuose. Naudojamas katalizatorius pagreitina reakciją. Galutinis produktas yra šviesus, bekvapis, lipnus skystis, plačiai naudojamas kosmetikos gamyboje dėl jo emulsifikuojančių savybių.

Paskirtis ir nauda

Sorbitano seskvioleatas yra nejoninis emulgatorius, kuris sujungia vandens ir aliejaus fazių komponentus, užtikrindamas stabilų emulsijos pavidalą. Dėl savo cheminės struktūros jis yra mažai dirginantis ir švelnus, tinkamas net jautriai odai. Hidrofobiškos savybės padeda įveikti ingredientų nesuderinamumą, suteikia geresnį tepamumą ir palieka neapsunkintą pojūtį ant odos, taip pat padeda išlaikyti odos drėgmę.

Saugumo informacija

Sorbitano seskioleatas yra laikomas saugiu ir nekenksmingu kosmetikos ingredientu, neturinčiu dirginančiųjų savybių ir mažai alergizuojantį. Jis įtrauktas į saugių kosmetikos sudedamųjų dalių sąrašus ir patvirtintas tarptautinės kosmetikos ingredientų nomenklatūros komiteto. Saugumas gali priklausyti nuo koncentracijos ir individualaus vartotojo odos jautrumo.

Moksliniai tyrimai

Sorbitano seskioleato poveikis odai ir saugumas yra gerai ištirtas dermatologiniuose tyrimuose. Jis gerai toleruojamas ir sukelia mažai alerginių reakcijų, taip pat padeda išlaikyti odos drėgmę. Tačiau atliekami papildomi tyrimai, siekiant išsamiau įvertinti jo poveikį odos barjerinėms funkcijoms.

Tvarumas

Sorbitano seskvioleato gamybos procesas gali turėti neigiamą poveikį aplinkai dėl žaliavų ekstrahavimo ir cheminių pokyčių. Todėl gamybos etapai reikalauja atsakingo žaliavų ūkio valdymo, siekiant sumažinti ekologinį pėdsaką.

Reguliavimas

Sorbitano seskioleatas yra reguliuojamas Europos Sąjungoje pagal kosmetikos produktų direktyvą, taip pat leidžiamas Jungtinėse Amerikos Valstijose kaip kosmetikos ingredientas, atitinkantis reikalavimus. Konkrečios rinkos gali turėti skirtingus kiekybinius apribojimus, todėl gamintojams svarbu sekti teisės aktų pakeitimus.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa