Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Steareth-20 | Steareth-20 | Stearatas-20

Kategorija

Emulsikliai

Šaltinis

Kosmetikos ingrediento Steareth-20 šaltinis yra gaminamas iš riebalų rūgščių ir etileno oksido. Proceso metu iš pradžių naudojamos riebalų rūgštys, kurios yra išgrynintos iš augalinių aliejų arba gyvūninės kilmės riebalų. Toliau, šios riebalų rūgštys yra reaguojamos su etileno oksidu, sudarant polietilen glikolio esterį. Steareth-20 yra pagamintas iš 20 etileno oksido vienetų, kurie yra pridėti prie riebalų rūgščių. Šis procesas yra būtinas norint gauti šį konkrečią kosmetikos ingredientą, kuris dažnai naudojamas kaip emulsiklis ir stabilizatorius.

Paskirtis ir nauda

Steareth-20 yra sintetinis emulsiklis, dažniausiai naudojamas kosmetikos produktuose kaip stabilizatorius emulsijoms, kuris užtikrina, kad vandens ir aliejaus komponentai nesiskirtų. Tai padeda išlaikyti kremų, losjonų ir kitų odos priežiūros priemonių vientisumą ir tekstūrą. Be to, Steareth-20 gali veikti kaip tirštiklis, suteikiantis produktui norimą konsistenciją, ir kaip minkštinamasis agentas, kuris padeda odai jaustis lygesnei ir švelnesnei po produkto naudojimo. Dėl šių savybių šis ingredientas yra vertinamas kosmetikos pramonėje, ypač formuluojant produktus skirtus odos priežiūrai.

Saugumo informacija

Steareth-20 yra emulsiklis ir paviršiaus aktyvusis agentas, naudojamas įvairiose kosmetikos priemonėse, tokiuose kaip kremai, losjonai ir makiažo produktai. Jo saugumas odai yra įvertintas ir reguliuojamas tarptautinių kosmetikos ingredientų saugumo institucijų. Europos Sąjungos mokslinė komitetai dėl vartotojų saugumo (Scientific Committee on Consumer Safety – SCCS) įvertinimai rodo, kad Steareth-20, esant įprastai naudojamoms koncentracijoms kosmetikoje, yra laikomas saugiu ir neturi dirginančio poveikio sveikai odai. Tačiau, kaip ir bet kuris kosmetikos ingredientas, individualus netoleravimas ar alerginės reakcijos yra įmanomos, todėl rekomenduojama vartotojams su jautria oda ar alergijų istorija atlikti produkto bandymą mažoje odos plote prieš naudojant plačiau.

Moksliniai tyrimai

Steareth-20 yra sintetinis emulsiklis, kuris dažnai naudojamas kosmetikos pramonėje dėl savo gebėjimo padėti vandenyje ir aliejuje tirpstančioms medžiagoms sujungti į vieningą mišinį, taip užtikrinant produkto stabilumą ir tekstūrą. Mokslinėje literatūroje šis ingredientas įvertinamas kaip saugus naudoti kosmetikoje esant nustatytiems koncentracijos lygiams, o toks vertinimas paremtas toksikologinių tyrimų duomenimis. Pavyzdžiui, Europos Komisijos Mokslinio Komiteto dėl Vartotojų Saugos (SCCS) ataskaitose teigiama, kad Steareth-20 nekelia didelės rizikos sveikatai, kai naudojamas nustatytose ribose. Be to, atlikus odos absorbcijos studijas nustatyta, kad šis emulsiklis prastai absorbuojamas per odą, o tai sumažina sisteminio poveikio tikimybę. Vis dėlto, mokslininkai pabrėžia, kad reikalingi papildomi tyrimai siekiant išsamiau įvertinti ilgalaikį poveikį ir galimas alergines reakcijas, ypač atsižvelgiant į tai, kad kosmetikos produktai yra naudojami kasdien ir ilgalaikiu laikotarpiu.

Tvarumas

Steareth-20 yra sintetinis emulsiklis, naudojamas kosmetikos pramonėje, kurio gamyba ir naudojimas kelia tam tikrus tvarumo iššūkius. Šio ingrediento pagrindas – stearino rūgštis, gaunama iš riebalų ir aliejų, kurių išgavimas gali turėti neigiamą poveikį aplinkai, pavyzdžiui, jei žaliavos yra išgaunamos iš neatsinaujinančių šaltinių arba naudojant netvarius žemės ūkio metodus. Steareth-20 perdirbimo procesas taip pat reikalauja energijos ir kitų resursų, o tai gali padidinti anglies dioksido emisijas ir prisidėti prie klimato kaitos. Be to, perdirbimo metu gali susidaryti šalutiniai produktai, kurie gali būti toksiški aplinkai, jei nėra tinkamai tvarkomi. Dėl šių priežasčių tvarumo aspektas tampa svarbus vertinant Steareth-20 naudojimo kosmetikoje pasekmes aplinkai ir ieškant galimų alternatyvių medžiagų ar procesų, kurie būtų ekologiškesni.

Reguliavimas

Steareth-20 – tai nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų grupės emulsiklis ir emolientas, kuris naudojamas daugelyje kosmetikos produktų, kaip antai odos priežiūros priemonėse ir dekoratyvinėje kosmetikoje. Europos Sąjungoje šio ingrediento naudojimą reglamentuoja Kosmetikos produktų reglamentas (EC) No 1223/2009, kuris užtikrina, kad visi kosmetikos produktai būtų saugūs vartotojų sveikatai. Steareth-20, kaip ir kiti kosmetikos ingredientai, privalo būti įvertinti dėl saugumo prieš patekdami į rinką, o jo koncentracija produktuose turi atitikti nustatytus saugos kriterijus. Nors konkrečių apribojimų dėl Steareth-20 kiekio produktuose reglamentas nenurodo, būtina laikytis geros gamybos praktikos ir įvertinti ingrediento poveikį vartotojų sveikatai. Kitose rinkose, pavyzdžiui, JAV, Steareth-20 reguliavimas priklauso nuo Federalinės maisto, vaistų ir kosmetikos administracijos (FDA), tačiau ši organizacija neapibrėžia konkrečių koncentracijos limitų, o tik užtikrina, kad produktai atitiktų bendruosius saugos standartus.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa