Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Sucrose Distearate | Sucrose Distearate – Emulsifier | Sacharozės distearatas

Kategorija

Emulsikliai

Šaltinis

Sucrose distearate yra sintetinis ingredientas, kuris gaunamas esterifikacijos reakcijos metu, kai sacharozė (paprastas cukrus) yra chemiškai sujungiama su stearino rūgštimi. Šis procesas apima sacharozės ir stearino rūgšties molekulių reakciją esant aukštai temperatūrai ir slėgiui, naudojant katalizatorių, kuris pagreitina esterio susidarymą. Rezultatas yra dvigubas esteris, kuris yra stabilus ir turi tam tikras fizikines bei cheminės savybes, pritaikytas kosmetikos pramonėje. Sukuriant šį ingredientą, yra itin svarbu kontroliuoti reakcijos sąlygas, kad būtų užtikrintas norimas produktų sudėties ir kokybės lygis.

Paskirtis ir nauda

Sucrose distearate dažniausiai naudojamas kaip emulsiklis kosmetikos produktuose, padedantis stabilizuoti emulsijas ir gerinti produkto tekstūrą. Dėl savo molekulinės struktūros, sucrose distearate gali efektyviai sujungti vandenį ir aliejus, užtikrindamas ilgalaikį ir stabilų emulsijos išsilaikymą. Be to, šis ingredientas padeda odai išlaikyti drėgmę, suteikdamas minkštumą ir lygumą, kas yra ypač vertinama odos priežiūros produktuose.

Saugumo informacija

Sucrose distearate yra laikomas saugiu kosmetikos ingredientu. Jis buvo išsamiai ištirtas ir patvirtintas tarptautinių reguliavimo institucijų, tokių kaip Europos Sąjungos Kosmetikos Direktyva ir JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA). Šis ingredientas yra nealergizuojantis ir neturi žinomų šalutinių poveikių, todėl jis plačiai naudojamas įvairiuose kosmetikos produktuose, įskaitant tuos, skirtus jautriai odai.

Moksliniai tyrimai

Moksliniai tyrimai apie sucrose distearate dažniausiai sutelkiami į jo efektyvumą kaip emulsiklio ir odos drėkiklio. Tyrimai parodė, kad dėl savo unikalios molekulinės struktūros, sucrose distearate gali padėti formuoti labai stabilias emulsijas, kurios yra atsparios temperatūros pokyčiams ir laiko tėkmei. Be to, buvo nustatyta, kad šis ingredientas padeda odai išlaikyti drėgmę, kas yra svarbu odos sveikatai ir išvaizdai.

Tvarumas

Sucrose distearate gamyboje yra atsižvelgiama į aplinkosaugos aspektus, siekiant minimalizuoti ekologinį pėdsaką. Nors pagrindinės žaliavos – sacharozė ir stearino rūgštis – yra gaunamos iš atsinaujinančių šaltinių, vis dėlto yra svarbu užtikrinti, kad jų apdorojimas ir naudojimas būtų atliekamas atsakingai. Pramonė stengiasi naudoti efektyvias technologijas, kurios sumažintų energijos suvartojimą ir atliekų kiekį per visą gamybos procesą.

Reguliavimas

Sucrose distearate yra reguliuojamas pagal įvairių šalių ir regionų kosmetikos produktų saugumo standartus. Europos Sąjungoje jis turi atitikti ES Kosmetikos reglamentą, kuris reikalauja, kad visi kosmetikos ingredientai būtų išsamiai ištirti ir įvertinti dėl jų saugumo prieš patenkdami į rinką. JAV šis ingredientas taip pat yra įtrauktas į FDA reguliuojamų medžiagų sąrašą, užtikrinant, kad jis būtų naudojamas tik saugiai ir efektyviai.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa