Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Thiamine HCl | Vitamin B1 | Tiamino hidrochloridas

Kategorija

Aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingrediento Thiamine HCl šaltinis yra sintetinis. Pagrindiniai žaliavos komponentai yra tiamino hidrochloridas, vanduo ir natrio hidroksidas. Ekstrakcijos procesas prasideda nuo tiamino hidrochlorido išgavimo iš natūralių šaltinių, tokių kaip maisto produktai ar augalai. Toliau šis komponentas yra chemiškai apdorojamas, naudojant specialias technologijas, siekiant gauti galutinį produktą. Proceso metu atliekami keli cheminiai procesai, įskaitant neutralizaciją ir distiliaciją, siekiant užtikrinti grynumą ir stabilumą. Šis išsamus gamybos procesas leidžia gauti aukštos kokybės Thiamine HCl, kuris naudojamas kosmetikos pramonėje.

Paskirtis ir nauda

Thiamino HCl, dar žinomas kaip vitaminas B1 hidrochlorido forma, yra vertingas ingredientas kosmetikos pramonėje dėl savo odos būklę gerinančių savybių. Jis aktyviai dalyvauja odos ląstelių energijos gamybos procesuose, palaikydamas odos sveikatą ir stiprindamas jos apsaugines funkcijas. Tiaminas padeda reguliuoti odos drėgmės lygį, užtikrindamas tinkamą hidrataciją ir mažindamas sausumo bei pleiskanojimo požymius. Be to, šis vitaminas gali turėti teigiamą poveikį odos regeneracijos procesams, padėdamas greičiau gyti smulkius odos pažeidimus ir mažinant uždegimo bei sudirginimo riziką. Dėl šių priežasčių Tiamino HCl yra įtraukiamas į įvairias odą maitinančias, atkuriamąsias ir drėkinančias kosmetikos priemones.

Saugumo informacija

Tiamino hidrochlorido (Thiamine HCl), dar žinomas kaip vitaminas B1, naudojimas kosmetikos produktuose yra vertinamas kaip saugus odai. Šis ingredientas pasižymi odos būklę gerinančiomis savybėmis, padeda palaikyti odos sveikatą ir yra svarbus normaliam odos ląstelių metabolizmui. Dermatologiniai tyrimai rodo, kad tiamino hidrochloridas net ir didesnėse koncentracijose nekelia dirginimo ar alerginių reakcijų pavojų, o tai leidžia jį naudoti įvairiose kosmetikos formulėse, skirtose odos priežiūrai. Taip pat svarbu pabrėžti, kad tiamino hidrochlorido tolerancija yra aukšta, todėl jis laikomas ne tik efektyviu, bet ir saugiu ingredientu kosmetikos pramonėje, net ir jautrios odos produktuose.

Moksliniai tyrimai

Tiamino hidrochlorido (Thiamine HCl), žinomo kaip vitamino B1 druskos forma, tyrimai kosmetikos moksle atskleidžia jo potencialą kaip odos kondicionuojančio ir priešuždegiminio komponento. Moksliniai straipsniai įrodo, kad tiaminas gali padėti pagerinti odos barjerą ir stiprinti epidermio funkcijas, taip pat apsaugoti odos ląsteles nuo oksidacinio streso ir UV spindulių sukeliamo pažeidimo. Be to, tyrimai parodė, jog tiamino hidrochloridas gali prisidėti prie kolageno sintezės skatinimo, kuris yra svarbus odos elastingumui ir jaunatviškumui išlaikyti. Svarbu pabrėžti, kad šio ingrediento naudojimas kosmetikoje remiasi moksliniais įrodymais, susijusiais su jo biologinėmis savybėmis ir sąveika su odos ląstelėmis, tačiau tolesni tyrimai reikalingi norint išsamiau suprasti jo veikimo mechanizmus ir ilgalaikį poveikį odos būklei.

Tvarumas

Tiamino hidrochlorido (Thiamine HCl), dar žinomo kaip vitaminas B1, naudojimo kosmetikos pramonėje tvarumas susijęs su šio ingrediento gamybos ir apdorojimo procesų poveikiu aplinkai. Žaliavų išgavimas dažniausiai nėra tiesiogiai susijęs su dideliais ekologiniais iššūkiais, kadangi tiaminas yra vandenyje tirpus vitaminas, gaunamas sintetiniu būdu arba iš natūralių šaltinių, tokių kaip grūdai ir mielės. Vis dėlto, sintetinio tiamino gamyba gali reikalauti cheminių medžiagų, kurios turėtų būti tvarkomos taip, kad būtų minimizuotas jų poveikis aplinkai, pvz., užtikrinant tinkamą atliekų valdymą ir mažinant teršalų išmetimą. Apdorojant tiamino hidrochloridą kosmetikos ingredientų gamyboje, svarbu taikyti technologijas, kurios leistų energijos ir išteklių taupymą, taip pat užtikrinti, kad galutinių produktų pakuočių atliekos būtų perdirbamos arba panaudojamos ekologiškai atsakingai, siekiant mažinti viso ciklo poveikį aplinkai.

Reguliavimas

Tiamino hidrochlorido (Thiamine HCl), dar žinomo kaip vitaminas B1, naudojimas kosmetikos produktuose Europos Sąjungoje yra reglamentuotas pagal Kosmetikos reglamentą (EC) Nr. 1223/2009, kuris nustato, kad visi kosmetikos produktų ingredientai turi būti saugūs vartotojų sveikatai, kai jie naudojami pagal numatytas instrukcijas. Nors konkrečių ribojimų tiamino hidrochlorido atžvilgiu šis reglamentas nenustato, visi kosmetikos produktai, įskaitant tuos, kurių sudėtyje yra šio ingrediento, privalo atitikti griežtus saugumo reikalavimus ir turėti atliktą saugumo įvertinimą prieš patenkdami į rinką. Kitose pasaulio rinkose, pavyzdžiui, Jungtinėse Valstijose ar Azijos šalyse, tiamino hidrochlorido naudojimą taip pat reguliuoja atitinkamos nacionalinės ar regioninės institucijos, kurios gali nustatyti savo reikalavimus, bet šiuo metu nėra informacijos apie konkrečius kiekybinius tiamino hidrochlorido naudojimo apribojimus kosmetikos produktuose.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa