Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Thymus Vulgaris Extract | Thyme Extract | Čiobrelių ekstraktas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas Thymus Vulgaris Extract gaunamas iš žolės Thymus vulgaris, arba paprastojo čiobrelio. Ekstrahavimo procesas prasideda nuo susmulkintos žolės, kuri tada yra sumaišoma su ekstrahavimo tirpalu, dažniausiai etanolio arba glicerino. Šis mišinys šildomas ir perdirbamas, siekiant išgauti aktyvias medžiagas. Galutinis produktas yra koncentruotas ekstraktas, kuriame yra didelis Thymus Vulgaris ekstrakto kiekis. Cheminis procesas apima ekstrakto filtravimą, kad būtų pašalintos nevaldomos dalelės ar užteršimai, ir galutinis produktas yra grynas bei veiksmingas ingredientas kosmetikoje.

Paskirtis ir nauda

Thymus Vulgaris Extract, arba čiobrelių ekstraktas, vertinamas kosmetikoje dėl antibakterinių, priešgrybelinių, antioksidacinių savybių. Šis ekstraktas padeda kovoti su odos infekcijomis, skatina žaizdų gijimą, apsaugo odą nuo laisvųjų radikalų žalos, skatina odos ląstelių atsinaujinimą, prisideda prie porų susiaurėjimo ir mažina odos riebalų gamybą. Taip pat jis turi raminamąjį poveikį, sumažina uždegimą ir odos paraudimą.

Saugumo informacija

Thymus Vulgaris Extract, arba čiobrelių ekstraktas, plačiai naudojamas kosmetikos pramonėje dėl antimikrobinių ir antiseptinių savybių, ir laikomas palyginti saugiu. Dermatologiniai tyrimai rodo, kad šis ekstraktas retai sukelia alergines reakcijas ar dirginimą. Tačiau gali būti atvejų, kai žmonės patiria individualų jautrumą ar kontaktinį dermatitą. Čiobrelių ekstrakto naudojimas yra reglamentuojamas Europos Sąjungos kosmetikos direktyvose, kurios nustato maksimalias leistinas koncentracijas bei reikalauja išsamaus produktų saugumo įvertinimo.

Moksliniai tyrimai

Timo (Thymus vulgaris) ekstraktas, naudojamas kosmetikos pramonėje, vertinamas dėl antibakterinių, priešuždegiminių ir antioksidacinių savybių. Tyrimai rodo, kad šis augalinis komponentas gali padėti kovoti su odos infekcijomis, slopinti bakterijų augimą ir apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų sukeliamo streso. Būtina atlikti papildomus tyrimus norint išsamiau ištirti jo ilgalaikį poveikį ir galimas sąveikas su kitais kosmetikos ingredientais.

Tvarumas

Thymus vulgaris ekstraktas, arba čiobrelių ekstraktas, yra populiarus kosmetikos ingredientas dėl antimikrobinių ir antioksidacinių savybių. Tačiau jo tvarumo aspektai kelia klausimus dėl galimo neigiamo poveikio aplinkai. Tvarus čiobrelių auginimas reikalauja ekologinių žemdirbystės metodų, kurie mažintų pesticidų ir trąšų naudojimą, racionalų vandens naudojimą ir aplinkai nekenksmingas technologijas ekstrakcijos procese.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje Thymus Vulgaris (čiobrelio) ekstraktas reglamentuojamas Kosmetikos reglamentu (EC) Nr. 1223/2009, užtikrinant saugumą vartotojui. Reglamentas nustato bendruosius reikalavimus, įskaitant draudimą naudoti kenksmingas medžiagas ir privalomą saugumo įvertinimą prieš produktų platinimą rinkoje. Kitose rinkose gali būti taikomos skirtingos taisyklės, tačiau Europos Sąjungoje nėra konkretaus leistino Thymus Vulgaris ekstrakto kiekio, o saugumo įvertinimas yra atliekamas atsižvelgiant į konkrečių produktų sudėtį ir paskirtį.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa