Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Triethylhexanoin | Triethylhexanoin | Trietilheksanoinas

Kategorija

Minkštikliai

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas Triethylhexanoin yra sintetinis esteris, gaunamas iš trietilo alkoholio ir heksansulfito rūgšties. Proceso metu trietilas reaguoja su heksansulfito rūgštimi, sudarant triethylhexanoate. Šis junginys tada yra rafinuojamas, kad būtų pašalintos nešvarumai ir nereikalingos medžiagos. Galutinis produktas yra skystas, bespalvis ir bekvapis esteris, kuris plačiai naudojamas kosmetikos pramonėje dėl savybių suteikti odai švelnumo ir minkštumo pojūtį.

Paskirtis ir nauda

Triethylhexanoin yra kosmetikos sudedamoji medžiaga, kuri priklauso trigliceridų kategorijai ir pasižymi gebėjimu prasiskverbti į odą, suteikiant jai glotnumo bei švelnumo. Jis išskiriamas dėl savo emolientinių savybių, kurios padeda išlaikyti odos drėgmę ir pagerina jos elastingumą, taip užkertant kelią odos sausumui ir pleiskanojimui. Be to, Triethylhexanoin gali būti naudojamas kaip tirpiklis kitų ingredientų, tokių kaip vitaminai ir UV filtrai, formulėse, o tai leidžia juos efektyviau pristatyti į odą. Dėl neutralaus kvapo ir skonio, šis ingredientas yra populiarus pasirinkimas produktams, skirtiems jautriai odai, nes jis retai sukelia alergines reakcijas ar odos dirginimą.

Saugumo informacija

Triethylhexanoin yra sintetinis emolientas, dažnai naudojamas kosmetikoje dėl savo gebėjimo minkštinti ir lyginti odą, taip pat dėl gerų pralaidumo savybių. Jis laikomas saugiu odos priežiūros ingredientu, nes yra nekenksmingas ir neaktyvus chemiškai, todėl retai sukelia alergines reakcijas ar dirginimą. Triethylhexanoin sudėtyje nėra žinomų toksinių medžiagų ir yra plačiai priimtas naudoti kosmetikoje įvairiose pasaulio šalyse, įskaitant Europos Sąjungą, kur griežtai reguliuojama kosmetikos ingredientų sauga. Dermatologiniai testai patvirtina, kad šis ingredientas yra dermokompatiškas, tai reiškia, kad jis gerai suderinamas su oda ir neturi įrodymų, kad galėtų sukelti odos barjero pažeidimus ar sutrikdyti jos normalią funkciją.

Moksliniai tyrimai

Triethylhexanoin yra sintetinis emolientas, kuris dėl savo cheminių savybių dažnai naudojamas kosmetikos pramonėje, ypač odos priežiūros ir dekoratyvinėje kosmetikoje. Moksliniai tyrimai atskleidžia, kad šis ingredientas pasižymi puikiomis odą minkštinančiomis ir kondicionuojančiomis savybėmis, dėl ko jis yra vertinamas formuluojant produktus, skirtus sausai odai. Be to, Triethylhexanoin yra žemo klampumo, kas leidžia kosmetikos produktams lengvai pasiskirstyti ant odos paviršiaus. Molekulinės struktūros analizė rodo, kad šis junginys yra stabilus ir neaktyvus, todėl jis nesukelia dirginimo ir yra laikomas saugiu naudoti ilgalaikėje perspektyvoje. Nors tyrimai apie Triethylhexanoin poveikį odai yra teigiami, vis dėlto mokslinė bendruomenė akcentuoja būtinybę atlikti papildomus tyrimus, siekiant išsamiau ištirti šio ingrediento poveikį odos fiziologijai ir galimą sąveiką su kitais kosmetikos komponentais.

Tvarumas

Triethylhexanoin yra esteris, gaminamas per sintetinį procesą, kuris nesukelia didelio poveikio aplinkai, nes yra pagrįstas cheminių medžiagų konversija, o ne ištekliai išgaunami iš gamtos. Tačiau tvarumo aspektu svarbu įvertinti naudojamų žaliavų ir energijos suvartojimą gamybos metu. Šios medžiagos gamyboje naudojamos chemijos pramonėje paplitusios žaliavos, tokios kaip trietilaminas ir hexano rūgštis, kurių poveikis aplinkai priklauso nuo jų išgavimo ir perdirbimo sąlygų. Jeigu žaliavų išgavimas yra atliekamas neatsakingai, tai gali turėti neigiamą poveikį ekosistemoms, pavyzdžiui, dėl chemikalų patekimo į vandenį ar dirvožemį. Be to, perdirbimo procesai, kurie reikalauja didelių energijos kiekių, taip pat gali turėti šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisijas, todėl svarbu, kad gamybos įmonės siektų naudoti atsinaujinančius energijos šaltinius ir efektyviai valdyti atliekas.

Reguliavimas

Trietilheksanoinas (Triethylhexanoin) yra kosmetikos ingredientas, kuris Europos Sąjungoje yra reguliuojamas pagal Kosmetikos produktų reglamentą (EC) Nr. 1223/2009, užtikrinantį, kad visi kosmetikos produktai būtų saugūs vartotojų sveikatai. Ši medžiaga dažnai naudojama dėl savo emolientinių savybių, padedančių minkštinti ir lyginti odą. Trietilheksanoinas nėra įtrauktas į draudžiamų ar ribojamų medžiagų sąrašus, o tai reiškia, kad jo naudojimas nėra tiesiogiai ribojamas konkrečiais kiekiais, tačiau visi kosmetikos produktų gamintojai privalo laikytis bendrų saugos reikalavimų ir atlikti produkto saugumo įvertinimą prieš pateikiant produktą rinkai. Kitose rinkose, pvz., JAV ar Azijos šalyse, Trietilheksanoino reguliavimas taip pat priklauso nuo atitinkamų nacionalinių reglamentų ir gali skirtis, tačiau pagrindinis dėmesys visuose reglamentuojančiuose dokumentuose yra skiriamas vartotojų saugumui ir produktų atitikčiai nustatytiems standartams.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa