Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Trifluoropropyl Dimethicone | Trifluoropropyl Dimethicone | Trifluoropropilo dimetikonas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas Trifluoropropyl Dimethicone gaminamas iš trimetilciklopentasiloksaninio (D5) ir trifluoropropilo (CF3CH2) chlorido. Proceso metu D5 skaidomas į trimetilsilanolį ir trifluoropropilą, kurie vėliau reaguoja su dimetilsilanoliais, sudarantys galutinį produktą. Katalizatoriai skatina silikono grandinių susidarymą. Galutinis produktas yra baltas, bekvapis, skystas silikonas, suteikiantis odai minkštumą bei lygumą.

Paskirtis ir nauda

Trifluoropropyl Dimethicone kosmetikos produktuose dažniausiai naudojamas dėl savo savybių suteikti odai lygumą, švelnumą ir formuoti apsauginę plėvelę ant odos paviršiaus. Jis padeda išlaikyti drėgmę odoje ir sumažina transepiderminį vandens praradimą, suteikiant odai hidrataciją. Be to, šis ingredientas yra atsparus vandeniui, garantuojant ilgesnį išliekamumą ant odos net patiriant drėgmės poveikį. Dėl silikoninės struktūros jis padeda lyginti odos paviršių ir užtikrina makiažo ilgesnį išsilaikymą.

Saugumo informacija

Trifluoropropilo dimetikonas, naudojamas kosmetikos pramonėje, pasižymi žemu dirginimo ir alergizacijos potencialu. Tyrimai rodo, kad šis silikonas sumažina tikimybę sukelti odos jautrinimą ar kontaktinį dermatitą. Nepaisant to, rekomenduojama atlikti bandymą ant nedidelės odos vietos, siekiant išvengti individualių neigiamų reakcijų.

Moksliniai tyrimai

Trifluoropropilo dimetikonas vertinamas moksliniuose tyrimuose dėl unikalių savybių suteikti kosmetikos produktams norimas charakteristikas. Jis pasižymi atsparumu vandeniui, ilgalaikiu išliekamumu ant odos ir gebėjimu sumažinti odos prarandamą drėgmę. Mokslininkai taip pat tiria jo poveikį odos barjerinei funkcijai ir sąveiką su kitais kosmetikos komponentais.

Tvarumas

Trifluoropropilo dimetikonas, kaip sintetinis silikoninis polimeras, kelia tam tikrų tvarumo iššūkių dėl gamybos proceso poveikio aplinkai. Fluorintos šiltnamio dujos gali išsiskirti per gamybos procesą, turintį potencialą prisidėti prie klimato kaitos. Nepaisant to, tikslios informacijos apie šio komponento poveikį aplinkai yra ribotos, reikalaujant papildomų tyrimų.

Reguliavimas

Trifluoropropilo dimetikono naudojimas kosmetikos produktuose reguliuojamas siekiant užtikrinti vartotojų saugumą. Europos Sąjungoje šis ingredientas turi atitikti griežtus reglamentus, kad produktai būtų saugūs naudojimui. Tarptautiniai standartai įpareigoja gamintojus įvertinti trifluoropropilo dimetikono saugumą prieš jį pateikiant į rinką.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa