Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Triticum Vulgare Sprout Extract | Wheat Germ Extract | Kviečių daigų ekstraktas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingrediento Triticum Vulgare Sprout Extract šaltinis yra kviečių daigai. Ekstrakcijai naudojami kviečių daigai, etanolis ir vanduo. Procesas prasideda nuo kviečių daigų susmulkinimo, po to ši masė yra išgryninama etanolio ir vandens mišiniu. Šis mišinys yra išgarinamas, kad išgauti gryną Triticum Vulgare Sprout Extract. Cheminis procesas apima ekstrakciją, filtravimą ir koncentraciją, užtikrinant, kad galutinis produktas būtų kokybiškas ir veiksmingas.

Paskirtis ir nauda

Triticum Vulgare Sprout Extract, gaunamas iš jaunų kviečių daigų, yra vertinamas dėl savo antioksidacinių savybių, kurios padeda apsaugoti odos ląsteles nuo laisvųjų radikalų, kurie gali sukelti ankstyvą senėjimą. Šis ekstraktas taip pat turi vitaminų, ypač E vitamino, ir mineralų, kurie maitina ir atkuria odą, bei aminorūgščių, kurios padeda išlaikyti odos drėgmę ir elastingumą. Be to, Triticum Vulgare Sprout Extract gali prisidėti prie odos regeneracijos ir uždegiminių procesų mažinimo, todėl jis yra naudojamas įvairiuose drėkinamuosiuose, atkuriamuosiuose ir apsauginiuose kosmetikos produktuose.

Saugumo informacija

Triticum Vulgare Sprout Extract, dar žinomas kaip kviečių daigų ekstraktas, yra vertinamas dėl savo maitinamųjų ir odą atgaivinančių savybių, tačiau svarbu pabrėžti, kad saugumas naudojant šį ingredientą kosmetikoje priklauso nuo individualaus asmens odos jautrumo ir alergijų. Nors kviečių daigų ekstraktas yra laikomas saugiu daugumai vartotojų, žmonės, turintys alergiją kviečiams arba jautrią odą, turėtų būti atsargūs. Be to, svarbu atkreipti dėmesį į produkto sudėtyje esančių kviečių daigų ekstrakto koncentraciją. Kosmetikos pramonėje atliekami dermatologiniai testai ir suderinamumo tyrimai, siekiant užtikrinti, kad produktai, kurių sudėtyje yra šio ekstrakto, būtų saugūs vartotojų odai.

Moksliniai tyrimai

Triticum vulgare (kvietinių gemalų ekstraktas) yra gana dažnai tyrinėjamas kosmetikos pramonėje dėl jo potencialių antioksidacinių ir odą regeneruojančių savybių. Tyrimai rodo, kad šis ekstraktas gali turėti teigiamą poveikį odos būklei, padėdamas mažinti uždegiminius procesus ir stimuliuojant odos ląstelių atsinaujinimą. Tačiau reikalingi papildomi klinikiniai tyrimai, kad būtų galima nustatyti optimalias ekstrakto koncentracijas ir formuluotes, kurios būtų efektyviausios ir saugiausios vartotojui.

Tvarumas

Triticum Vulgare Sprout Extract, išgautas iš jaunų kviečių daigų, yra vertinamas dėl savo odą maitinančių ir antioksidacinių savybių kosmetikos pramonėje, tačiau jo tvarumo aspektai reikalauja gilesnės analizės. Šio ekstrakto gamybos procesas gali turėti įvairių poveikių aplinkai. Tvarus kviečių auginimas ir ekstrakto apdorojimas gali būti užtikrintas naudojant aplinką tausojančias technologijas, mažinant neigiamą poveikį aplinkai.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje kosmetikos ingredientų, įskaitant Triticum Vulgare daigų ekstraktą, naudojimas yra reglamentuojamas ES kosmetikos reglamentu, kuris nustato saugos reikalavimus visiems kosmetikos produkto sudedamosioms dalims. Triticum Vulgare daigų ekstraktas priskiriamas prie augalinių ekstraktų, kurie dažnai naudojami dėl jų antioksidacinių, drėkinamųjų arba odos būklę gerinančių savybių. Produkto sudedamosios dalys turi atitikti Bendrąją produkto saugos informaciją, o ingredientų sąraše jis turi būti nurodomas teisingai. Kitose rinkose, reguliavimas gali skirtis, tačiau saugumo standartai visuose regionuose yra svarbūs.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa