Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Urtica Dioica Extract | Nettle Extract | Didžioji dilgės ekstraktas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingredientų Urtica Dioica ekstrakto šaltinis yra kopūstai, kurie yra turtingi įvairiais biologiškai aktyviais junginiais. Ekstrakcijos procesas prasideda nuo šių kopūstų džiovinimo ir smulkios miltelių formos gavimo. Toliau, naudojant ekstrakcijos tirpalą, yra išskiriamos įvairios cheminės medžiagos, tokiomis kaip flavonoidai, fenoliniai junginiai ir organiniai rūgštys, atsakingi už ekstrakto stiprų antioksidacinį ir priešuždegiminį poveikį.

Paskirtis ir nauda

Urtica Dioica Extract, žinomas kaip dilgėlių ekstraktas, kosmetikoje vertinamas dėl savo priešuždegiminių, antimikrobinių savybių bei gebėjimo raminti odą. Šis augalinis ekstraktas turi antioksidacinių komponentų, kurie padeda apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų ir aplinkos taršos poveikio. Be to, dėl vitamino K, flavonoidų ir mineralų, ekstraktas skatina kraujotaką ir stiprina odos barjerą, taip prisidedant prie sveikesnės odos išvaizdos. Taip pat gali padėti reguliuoti riebalinių liaukų veiklą, todėl yra naudojamas produktuose, skirtuose riebiai ar probleminei odai.

Saugumo informacija

Urtica dioica ekstraktas, žinomas kaip dilgėlių ekstraktas, yra vertinamas dėl savo priešuždegiminių ir antioksidacinių savybių, kurios teigiamai veikia odos būklę. Nors šis ingredientas yra gana saugus naudoti kosmetikoje, yra atlikti tyrimai, kurie rodo, kad jis gali sukelti alergines reakcijas tiems, kurie turi padidėjusį jautrumą ar alergiją dilgėlėms. Todėl prieš naudojant kosmetikos produktus, turinčius Urtica dioica ekstrakto, rekomenduojama atlikti odos jautrumo testą, ypač jei žinoma, kad yra polinkis į alergijas. Be to, reikėtų atkreipti dėmesį į produkto koncentraciją, nes didelės ekstrakto koncentracijos gali padidinti šalutinių poveikių riziką. Laikantis nurodymų ir tinkamai naudojant, Urtica dioica ekstraktas laikomas saugiu ir naudingu kosmetikos komponentu.

Moksliniai tyrimai

Urtica dioica, žinoma kaip dilgėlė, yra augalas, kurio ekstraktas plačiai naudojamas kosmetikoje dėl savo priešuždegiminių, antimikrobinių ir antioksidacinių savybių. Mokslinių tyrimų metu nustatyta, kad šio augalo ekstraktas gali veiksmingai mažinti odos paraudimą ir uždegimą, kas yra ypač svarbu kuriant produktus jautriai odai. Polifenoliai ir flavonoidai padeda saugoti odos ląsteles nuo laisvųjų radikalų sukeliamos žalos, o tai prisideda prie lėtesnio odos senėjimo. Atlikta klinikinių tyrimų, kurie patvirtina, kad dilgėlės ekstraktas gali būti naudingas gydant seborėjinį dermatitą ir padeda reguliuoti riebalinių liaukų veiklą, dėl ko yra vertinamas formuojant produktus riebiai odai ir pleiskanojimui mažinti.

Tvarumas

Urtica dioica ekstraktas, žinomas kaip dilgėlių ekstraktas, yra vertinamas dėl savo priešuždegiminių ir antioksidacinių savybių kosmetikos pramonėje. Šio augalo naudojimas tvarumo aspektu yra palankus, nes dilgėlės yra lengvai atsinaujinančios ir gali augti be intensyvios žemės ūkio praktikos ar cheminių trąšų, mažinant ekologinį pėdsaką. Tvarumas priklauso ne tik nuo augimo, bet ir nuo ekstrakcijos proceso. Svarbu taikyti švelnius metodikus, kurie nekenktų aplinkai, pavyzdžiui, vengti toksiškų tirpiklių ir didelių energijos sąnaudų. Atsakingas augalų šaltinių valdymas, įskaitant tvarų derliaus nuėmimą ir atliekų mažinimą perdirbant, prisideda prie aplinkos apsaugos ir išlaiko ekosistemų pusiausvyrą.

Reguliavimas

Urtica Dioica Extract, žinomas kaip dilgėlių ekstraktas, dažnai naudojamas kosmetikos pramonėje dėl savo savybių, tačiau jo naudojimas reglamentuojamas įvairių rinkų teisės aktų. Europos Sąjungoje kosmetikos ingredientų, įskaitant dilgėlių ekstraktą, panaudojimas yra reglamentuojamas Kosmetikos reglamentu (EC) No 1223/2009, kuris reikalauja, kad visi kosmetikos produktai būtų saugūs vartotojų sveikatai. Gamintojai privalo atlikti saugumo įvertinimą, kuriuo būtų įvertintas kiekvieno ingrediento poveikis. Kitose rinkose gali būti skirtingi reikalavimai ir ribojimai, tačiau šiuo metu nėra tarptautiniu mastu suderintų specifinių limitų būtent Urtica Dioica Extract naudojimui kosmetikoje. Gamintojai privalo atsižvelgti į kiekvienos šalies nustatytus teisės aktus ir reglamentus.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa