Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Valine | Valine | Valinas

Kategorija

Aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas Valinas dažnai gaunamas iš augalinio šaltinio, tokių kaip sojos pupelės arba kviečių grūdai. Ekstrakcijos procesas prasideda nuo miltelių arba ekstrakto išgryninimo iš šių augalų. Toliau, cheminiai procesai, tokie kaip fermentacija arba sintezė, yra naudojami norint išgauti gryną Valiną. Šie procesai apima hidrolizę, filtravimą ir kristalizaciją, siekiant gauti galutinį produktą aukštos kokybės. Technologiniai žingsniai yra būtini siekiant užtikrinti Valinos stabilumą ir veiksmingumą kosmetikos produktuose.

Paskirtis ir nauda

Valinas – viena iš esminių aminorūgščių, naudojama kosmetikoje dėl savo gebėjimo prisidėti prie odos atsinaujinimo ir maitinimo. Ši aminorūgštis yra būtina kolageno sintezei, kuris yra svarbus odos elastingumui ir tvirtumui išlaikyti, taip pat padeda apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų sukeliamos žalos. Valinas reguliuoja drėgmės balansą odoje, užtikrindamas jos hidrataciją ir švelnumą, todėl yra vertingas ingredientas odos priežiūros ir atjauninimo produktuose.

Saugumo informacija

Valinas, esminė amino rūgštis, naudojama kosmetikos produktuose, yra laikoma saugiu ingredientu odai. Tyrimai rodo, kad valinas neturi dirginančio poveikio, nesukelia alerginių reakcijų ir neturi fototoksiškumo ar fotogenotoksiškumo savybių. Valinas naudojamas kaip odos kondicionierius, padedantis palaikyti drėgmės balansą ir stiprinti natūralų odos barjerą. Dermatologinėse studijose nustatyta, kad valinas, esant įprastoms naudojimo sąlygoms, nepažeidžia odos vientisumo ir nesukelia sudirginimo.

Moksliniai tyrimai

Valinas prisideda prie odos regeneracijos ir kolageno gamybos procesų. Moksliniuose tyrimuose nustatyta, kad ši amino rūgštis gali padėti stiprinti odos barjerinę funkciją ir sumažinti transepiderminį vandens netekimą, kuris yra svarbus išlaikant odos hidrataciją. Valinas pagerina žaizdų gijimą ir skatina pažeistos odos atsinaujinimą. Tyrimai, atlikti in vitro ir in vivo, leidžia teigti, jog valinas gali turėti teigiamą poveikį odos būklei, tačiau reikalingi papildomi moksliniai tyrimai optimalioms koncentracijoms ir poveikio mechanizmams nustatyti.

Tvarumas

Valinas naudojamas kosmetikos pramonėje kaip odos kondicionierius ir antistatinis agentas. Tvarumas priklauso nuo išgavimo ir perdirbimo procesų. Valinas dažniausiai gaunamas fermentacijos būdu, naudojant mikroorganizmus ir atsinaujinančius išteklius, pavyzdžiui, mielių kultūras, mažinant neigiamą poveikį aplinkai. Fermentacinis procesas leidžia išvengti taršos, kuri atsiranda cheminių medžiagų sintezės metu. Svarbu valdyti šalutinius produktus atsakingai, siekiant minimalaus poveikio aplinkai. Valino gamybos tvarumą lemia ne tik medžiagos savybės, bet ir gamybos grandinės ekologinis efektyvumas.

Reguliavimas

Valinas Europos Sąjungoje reguliuojamas pagal Kosmetikos reglamentą (EB) Nr. 1223/2009, kuris nustato, kad visi kosmetikos produktų ingredientai turi būti saugūs vartotojų sveikatai. Specifinių ribojimų valino atžvilgiu nėra, tačiau privaloma laikytis bendrųjų saugumo reikalavimų. Kiekvienas kosmetikos produktas, kuriame yra valino, turi būti įvertintas dėl saugumo prieš patekant į rinką. Kitose rinkose, pvz., Jungtinėse Amerikos Valstijose ar Azijoje, valino naudojimas nėra griežtai reguliuojamas, tačiau gamintojai privalo užtikrinti, kad produktai atitiktų nacionalinius saugumo standartus.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa