Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Veronica Officinalis Extract | Speedwell Extract | Veronikos ekstraktas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Veronica Officinalis ekstraktas yra gaminamas iš Veronica officinalis augalo dalių, naudojant specializuotus ekstrakcijos metodus, siekiant išgauti aktyvias medžiagas, kurios gali būti naudojamos kosmetikos gamyboje.

Paskirtis ir nauda

Veronica officinalis ekstraktas pasižymi antioksidacinėmis savybėmis, kurios padeda apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų žalos, taip prisidedant prie senėjimo proceso sulėtinimo. Turi raminačią ir uždegimą mažinančią poveikį, todėl yra vertinamas produktuose, skirtuose jautriai ar uždegimą linkusiai odai. Flavonoidai ir fenolkarbono rūgštys padeda stiprinti kapiliarų sienelių struktūrą, mažinti paraudimus bei pagerinti odos išvaizdą.

Saugumo informacija

Veronica Officinalis Extract yra augalinės kilmės medžiaga, kuri dėl savo priešuždegiminių ir raminamųjų savybių dažnai naudojama kosmetikos pramonėje. Mokslinių tyrimų duomenimis, šis ekstraktas laikomas saugiu odos priežiūros produktuose, nes jame esantys fenoliniai junginiai padeda sumažinti odos sudirginimą ir uždegimą. Alerginės reakcijos yra retos, tačiau rekomenduojama atlikti odos jautrumo testą prieš naudojant naujus kosmetikos produktus.

Moksliniai tyrimai

Veronica officinalis ekstraktas yra vertinamas dėl antioksidacinių savybių. Tyrimai rodo, kad jis gali apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų žalos ir turi antimikrobinių bei priešuždegiminių savybių. Nepaisant teigiamų laboratorinių tyrimų rezultatų, reikia atlikti daugiau klinikinių bandymų, kad būtų aiškiai suprastas šio ekstrakto veiksmingumas ir saugumas kosmetikos produktuose.

Tvarumas

Veronica officinalis ekstrakto tvarumas priklauso nuo atsakingo žaliavų rinkimo ir perdirbimo praktikų. Būtina užtikrinti, kad rinkimo procesas nekenktų natūralioms augalų vietovėms ir nepažeistų jų atsinaujinimo galimybių. Perdirbant ekstraktą, svarbu naudoti metodikas, kurios sumažintų aplinkos teršimą ir energijos suvartojimą bei išvengti cheminių medžiagų, turinčių ilgalaikį neigiamą poveikį ekosistemoms.

Reguliavimas

Veronica officinalis Extract yra leidžiamas kaip kosmetikos ingrediento pavadinimas pagal ES teisės aktus. Svarbu atkreipti dėmesį į vietos reglamentavimo aspektus, eksportuojant produktus su šiuo ingrediento.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa