Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

VP/Hexadecene Copolymer | VP/Hexadecene Copolymer – Copolymer of VP and Hexadecene | VP/Hexadeceno kopolimeris

Kategorija

Emulsikliai

Šaltinis

VP/Hexadecene Copolymer yra sintetinis polimeras, kuris yra gaminamas polimerizacijos būdu, jungiant vinilpirolidoną (VP) ir heksadeceną. Šis procesas apima monomerų, kurie yra chemiškai aktyvios molekulės, reakciją, kurioje jie sujungiami į ilgas polimerų grandines. Vinilpirolidonas suteikia polimerui hidrofilines savybes, o heksadecenas – hidrofobines, todėl galutinis produktas yra labai lankstus naudojant įvairiose kosmetikos formulėse. Polimerizacija atliekama naudojant katalizatorius ir vyksta kontroliuojamoje aplinkoje, kad būtų užtikrintas norimas molekulinis svoris ir polimerų savybių homogeniškumas.

Paskirtis ir nauda

VP/Hexadecene Copolymer dažniausiai naudojamas kaip filmą formuojanti medžiaga kosmetikos produktuose. Dėl savo cheminės struktūros, šis polimeras padeda stabilizuoti emulsijas, užtikrina ilgalaikį makiažo išliekamumą ir pagerina tekstūrą produktų, pavyzdžiui, lūpų dažuose arba akių šešėliuose. Be to, jis gali veikti kaip kondicionuojanti medžiaga, suteikianti odai lygumą ir švelnumą.

Saugumo informacija

VP/Hexadecene Copolymer yra laikomas saugiu kosmetikos ingredientu. Jis buvo išsamiai ištirtas ir patvirtintas kaip nekenksmingas bei nealergizuojantis, todėl jis plačiai naudojamas įvairiose kosmetikos formulėse. Tačiau, kaip ir bet kuris kitas kosmetikos ingredientas, jis turėtų būti naudojamas nurodytomis dozėmis ir atsižvelgiant į galimas individualias odos reakcijas.

Moksliniai tyrimai

Moksliniai tyrimai apie VP/Hexadecene Copolymer dažniausiai susiję su jo efektyvumu ir saugumu kosmetikos produktuose. Tyrimai parodė, kad šis polimeras efektyviai formuoja plėvelę ant odos ar plaukų, taip užtikrindamas ilgesnį produkto išliekamumą ir geriau išlaikant naudingųjų medžiagų savybes. Be to, buvo atlikti dermatologiniai testai, kurie patvirtino, kad VP/Hexadecene Copolymer yra neirituojantis ir neturi sensibilizuojančio poveikio.

Tvarumas

VP/Hexadecene Copolymer gamyba yra reguliuojama siekiant minimalizuoti aplinkos poveikį. Nors šis polimeras yra sintetinis, gamybos procesai yra optimizuoti taip, kad būtų sumažintas energijos suvartojimas ir atliekų kiekis. Tačiau vis dar vyksta tyrimai ir plėtojamos naujos technologijos, kurios leistų dar labiau padidinti šio ingrediento tvarumą.

Reguliavimas

VP/Hexadecene Copolymer yra reguliuojamas tarptautinių ir nacionalinių kosmetikos ingredientų standartų. Europos Sąjungoje jis turi atitikti ES kosmetikos reglamentą, kuris užtikrina, kad visi kosmetikos produktai būtų saugūs vartotojams. JAV, šis ingredientas turi atitikti FDA (Maisto ir vaistų administracijos) nustatytus reikalavimus, kurie taip pat užtikrina produkto saugumą ir efektyvumą.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa