Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Aspalathus Linearis Extract | Rooibos Extract | Rooibos ekstraktas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Aspalathus linearis ekstraktas, žinomas kaip Ruoiboso ekstraktas, yra išgautas iš Pietų Afrikai būdingo augalo Aspalathus linearis lapų. Ekstrahavimo procesas prasideda nuo lapų nuėmimo, vėliau džiovinimo ir malimo į smulkią miltelių konsistenciją. Tada milteliai yra apdorojami tirpiklių ekstrakcijos būdu naudojant vandenį ar etanolį, siekiant išskirti bioaktyvius junginius, esančius lapuose. Šis ekstrahavimo procesas yra būtinas polifenolių, flavonoidų ir antioksidantų, būdingų Ruoiboso ekstraktui, gavimui. Ekstrakto cheminę sudėtį daugiausia sudaro aspalatino, notofagino ir kvercetino dariniai, kurie prisideda prie jo uždegimą mažinančių ir antioksidacinių savybių. Ekstrakto grynumas ir stiprumas užtikrinami per griežtas kokybės kontrolės priemones gamybos proceso metu, todėl jis yra vertingas ingredientas odos priežiūros produktuose.

Paskirtis ir nauda

Aspalathus Linearis Extract yra vertinamas kosmetologijoje dėl savo antioksidacinių savybių, kurios padeda neutralizuoti laisvuosius radikalus ir taip gali lėtinti odos senėjimo procesus. Be to, šis ekstraktas turtingas fenoliniais junginiais, kurie prisideda prie odos apsaugos nuo UV spindulių ir pagerina odos išvaizdą mažindami uždegiminius procesus bei hiperpigmentaciją. Dėl savo raminamųjų savybių tinka ir jautrios odos priežiūrai, mažindamas paraudimus ir odos dirginimą. Taip pat, ekstrakte esantys flavonoidai stiprina kapiliarų sienelių struktūrą, todėl jis naudojamas produktuose, siekiant sumažinti odos paraudimą ir patinimą.

Saugumo informacija

Aspalathus Linearis ekstraktas yra laikomas saugiu kosmetikos sudedamąja dalimi, atlikus tyrimus nustatyta, kad jis yra mažai alergizuojantis ir paprastai neturi dirginančio poveikio odai. Be to, turi priešuždegiminių savybių, kurios gali prisidėti prie odos raminimo ir uždegimo mažinimo. Vis dėlto svarbu atkreipti dėmesį, kad individualus jautrumas visada gali skirtis, todėl rekomenduojama atlikti odos pleistro testą prieš naudojant bet kurį naują kosmetikos produktą, ypač jei žmogus turi jautrią ar alergišką odą.

Moksliniai tyrimai

Moksliniai tyrimai atskleidžia, kad Aspalathus Linearis ekstraktas turi gausų antioksidantų kiekį, ypač aspalatino ir nothofagino, kurie padeda neutralizuoti laisvuosius radikalus ir taip gali apsaugoti odos ląsteles nuo ankstyvo senėjimo. Be to, tyrimai rodo, kad ekstraktas turi priešuždegiminių savybių, kurios gali sumažinti odos paraudimą ir uždegimą. Dėl šių savybių šis ekstraktas yra vertinamas kosmetikos pramonėje kaip komponentas, kuris padeda išlaikyti odos sveikatą ir jaunatviškumą. Tuo pačiu metu roiboso ekstraktas yra tiriamas dėl jo galimybės apsaugoti odą nuo UV spindulių sukeltų pažeidimų, taip pat dėl hidrataciją skatinančių savybių, kurios gali padėti išlaikyti odos drėgmės balansą.

Tvarumas

Aspalathus Linearis ekstraktas yra endemiškas Pietų Afrikos Fynbos regionui, kuris yra vienas iš pasaulio biologinės įvairovės lopšių. Tvarus ekstrakto išgavimas reikalauja atsakingo žemės ūkio praktikų taikymo, kad būtų išvengta pernelyg didelio augalų išnaudojimo ir jų natūralių buveinių naikinimo. Priešingu atveju gali būti pažeidžiamos ekosistemos, kuriose auga šis augalas, o tai turėtų neigiamą poveikį biologinei įvairovei ir gali sukelti eroziją bei dirvožemio išsekimą. Apdorojant ekstraktą, svarbu taikyti aplinką tausojančias technologijas, kurios sumažintų vartojamų chemikalų ir energijos kiekį, taip pat užtikrintų, kad atliekos būtų tvarkomos taip, jog nekenktų aplinkai.

Reguliavimas

Aspalathus Linearis Extract Europos Sąjungoje reglamentuojamas kosmetikos produktų sudėties ingredientų sąrašo (INCI) pagrindu, kuris turi atitikti Kosmetikos reglamentą (EC) Nr. 1223/2009. Šiame reglamente nurodoma, kad visi kosmetikos produktai turi būti saugūs vartotojui, o ingredientų naudojimo koncentracijos ribos turi būti grindžiamos moksliniais saugumo įvertinimais. Nors konkrečių apribojimų ekstrakto atžvilgiu ES reglamentai nenumato, bet koks kosmetikos ingredientas, įskaitant ir šį ekstraktą, privalo atitikti Bendrijos teisės aktų keliamus reikalavimus, tarp jų ir dėl alergenų nurodymo, jei tokių yra. Kitose rinkose, pavyzdžiui, JAV, ekstraktas taip pat turi atitikti Federalinės maisto, vaistų ir kosmetikos įstatymo (FD&C Act) nuostatas, kurias administruoja Maisto ir vaistų administracija (FDA), tačiau šios institucijos nustatytos konkrečios ribos vartojimui kosmetikoje nėra nurodytos. Gamintojai yra atsakingi už savo produktų saugumo įvertinimą ir teisingą ženklinimą, atsižvelgiant į visus galimus ingredientų poveikius.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa