Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer | C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer | C10-30 Alkilo akrilo krosopolimeras

Kategorija

Tirštikliai

Šaltinis

Kosmetikos ingrediento C10-30 Alkilo Akrilo Krosopolimero pagrindas yra dirbtinis polimeras, sintezuojamas iš akrilo rūgšties ir alkilo akrilato. Ši medžiaga susidaro polimerizacijos būdu, kurio metu monomerai sujungiami į ilgas molekulines grandis, o po to kryžminamas, formuojant krosopolimerą. Rezultatas – baltos spalvos milteliai ar gelis, kuris dėl savo tekstūros savybių yra populiarus įvairiose kosmetikos formulėse.

Paskirtis ir nauda

C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer funkcijos kosmetikos pramonėje apima tirštėjimo, emulsijų stabilizavimo ir gelio formavimo savybes. Šis ingredientas efektyviai reguliuoja produkto tekstūrą ir klampumą, užtikrina lengvą aplikaciją ant odos bei ilgalaikį produkto stabilumą. Jis taip pat optimizuoja aktyviųjų komponentų įsisavinimą, padidindamas produktų efektyvumą. Dėl šių priežasčių, jis yra įtraukiamas į daugelio odos priežiūros, makiažo ir plaukų priežiūros preparatų sudėtį.

Saugumo informacija

C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer yra nejoninis polimeras, kuris yra laikomas saugiu naudojamas odos priežiūros gaminiuose. Toksikologiniai tyrimai ir saugos vertinimai rodo, kad produktas neturi dirginančio ar alergizuojančio poveikio, o dėl jo didelės molekulinės masės, mažai tikėtina, kad jis prasiskverbtų pro odos barjerą. Vis dėlto, yra svarbu stebėti individualias odos reakcijas, ypač turintiems jautrią ar pažeistą odą.

Moksliniai tyrimai

C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer yra ištirtas dėl savo saugumo ir efektyvumo, parodant, kad jis tinka naudoti įvairaus pH produktuose. Nors jo biologinis skaidymas nėra greitas, tyrimai atskleidžia minimalų toksiškumą vandens organizmams, o tai rodo santykinį nekenksmingumą aplinkai. Visgi, tolesnė analizė yra reikalinga norint išsamiau įvertinti ilgalaikį poveikį aplinkai ir žmogaus sveikatai.

Tvarumas

C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer yra naudojamas dėl jo stabilizavimo ir tekstūros tobulinimo savybių, tačiau tvarumo klausimai iškyla dėl naudojamų akrylatų, kurie yra išgaunami iš naftos. Polimerizacijos procesas taip pat gali turėti poveikį aplinkai dėl energijos suvartojimo ir galimų šalutinių produktų. Svarbu atsižvelgti į visą produkto gyvavimo ciklą, įskaitant galimą poveikį vandens ekosistemoms ir biodegradacijos problemas.

Reguliavimas

C10-30 alkilo akrilato kryžminis polimeras yra reguliuojamas pagal ES Kosmetikos produktų reglamentą (EC) Nr. 1223/2009, kuris nustato reikalavimus saugumui ir ingredientų sąrašui, nepaisant to, kad šiam polimerui nėra nustatyti specialūs kiekybiniai apribojimai. Gamintojams svarbu vadovautis moksliniais tyrimais ir naudojimo rekomendacijomis, siekiant užtikrinti vartotojų saugumą. Kitose šalyse, tokiose kaip JAV ar Azija, taikomi nacionaliniai reglamentai, dažniausiai atitinkantys ES standartus.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa