Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Calcium Chloride | Calcium Chloride | Kalcio chloridas

Kategorija

Drėkikliai

Šaltinis

Kalcio chlorido, naudojamo kosmetikos pramonėje, šaltinis yra chemiškai sintetinis. Tai gaunama reakcijoje, kurioje kalcio karbonatas keičiamas į kalcio chloridą veikiant chloro rūgščiai. Sintezės procesas atliekamas specializuotame įrenginyje, kuris garantuoja optimalias sąlygas reakcijai. Įgryninimo ir rafinavimo etapai leidžia pasiekti reikiamą grynumo lygį, o šie procesai reikalauja pažangių technologijų ir cheminių žinių.

Paskirtis ir nauda

Kalcio chlorido vartojimas kosmetikoje yra pagrįstas jo higroskopinėmis savybėmis, kurios leidžia efektyviai išlaikyti drėgmę odos paviršiuje, gerinant hidrataciją. Be to, jis funkcijuoja kaip stabilizatorius, išlaikantis emulsijų būseną ir užtikrinantis produkto tekstūros vientisumą. Taip pat šis junginys naudojamas pH lygio reguliavimui ir kaip tirpiklis tam tikriems komponentams. Nors kalcio chlorido koncentracija kosmetikos produktuose būna nedidelė, ji yra esminė siekiant išlaikyti aukštą produktų kokybę ir efektyvumą.

Saugumo informacija

Kalcio chloridas, vertinamas kaip stabilizatorius, drėgmės surišėjas ir viskoziteto reguliatorius, yra pripažintas saugiu odai. SCCS komitetas nustatė, kad šis ingredientas nesukelia alergijų, dirginimo, fototoksiškumo ar fotogenotoksiškumo, todėl jo naudojimas nėra ribojamas. Nors jis neabsorbuojamas pro odą dideliais kiekiais, būtina atidžiai stebėti jo koncentraciją ir atsižvelgti į individualų odos jautrumą bei alergines reakcijas.

Moksliniai tyrimai

Moksliniai tyrimai patvirtina kalcio chlorido naudą palaikant odos drėgmę, tačiau būtina kontroliuoti jo koncentraciją produktuose, siekiant išvengti galimo dirginimo. Naujausi dermatologiniai tyrimai rodo teigiamą poveikį odos barjerinei funkcijai, tačiau reikia daugiau duomenų apie ilgalaikį saugumą. Kalcio chlorido vartojimas turi atitikti reglamentuojamus standartus ir būti moksliškai pagrįstas.

Tvarumas

Kalcio chlorido gamyba ir perdirbimas turi būti atliekami atsakingai, atsižvelgiant į jų poveikį aplinkai. Gavybos metodai gali turėti įtakos ekosistemoms ir vandens telkiniams, o perdirbimo procesai reikalauja papildomų energijos ir vandens resursų. Aplinkosaugos aspektus vertinant, būtina minimalizuoti šio ingrediento gamybos ir naudojimo ekologinį pėdsaką.

Reguliavimas

ES reglamentas (EC) Nr. 1223/2009 nustato griežtus kalcio chlorido, kaip drėkinamojo agento, stabilizatoriaus ir storiklio, naudojimo reikalavimus. Visi kosmetikos produktai, kurių sudėtyje yra šio junginio, turi būti įvertinti dėl saugumo. Jungtinėse Valstijose kalcio chloridas yra laikomas GRAS medžiaga, bet gamintojai prisiima atsakomybę už jo saugumo įvertinimą. Leistinos koncentracijos nėra nurodytos, tačiau produktų saugumas vartotojams turi būti pagrindinis prioritetas.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa