Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Cellulose Gum | Cellulose Gum | Celiuliozės guma

Kategorija

Tirštikliai

Šaltinis

Kosmetikos ingredientai, pavyzdžiui, celiuliozės derva, kuriama iš augalinės kilmės žaliavų. Šis polimeras išgaunamas iš celiuliozės, esančios augalų ląstelių sienose. Pradžioje celiuliozė atskiriama iš medienos ar augalinių pluoštų, tokių kaip bumbulių ar linų. Vėliau ji chemiškai modifikuojama, perėjusi tirpimo, filtravimo ir džiovinimo etapus, kad būtų sukurtas norimas produktas.

Paskirtis ir nauda

Karboksimetilceliuliozė, dažnai vadinama celiuliozės guma, yra vertinama už savo funkcijas tirštiklio, emulsijų stabilizatoriaus ir plėvelės formuotojo pavidalu. Ji ne tik padeda palaikyti odos hidrataciją, bet ir prisideda prie jos minkštumo ir elastingumo. Kaip odos kondicionierius, celiuliozės guma suteikia lygumo ir švelnumo pojūtį. Pagerindama tekstūrą ir konsistenciją, ji teigiamai veikia vartotojo patirtį, o taip pat ilgina gaminių tinkamumo vartoti laiką, užtikrindama ingredientų stabilumą ir vienodą veikliųjų medžiagų pasiskirstymą.

Saugumo informacija

Celiuliozės gumos saugumas yra išsamiai ištirtas ir patvirtintas. Ji nesukelia odos dirginimo ar alerginių reakcijų, o Europos Sąjungos kosmetikos ingredientų saugos vertinimo komitetas (SCCS) pripažino ją saugia kosmetikos sudedamąja dalimi. Biologiškai nesikaupianti ir nepraeinanti į gilesnius odos sluoksnius, ši medžiaga minimizuoja sisteminio poveikio riziką.

Moksliniai tyrimai

Celiuliozės guma (CMC) yra išskirtinė dėl savo viskozinių tirpalų ir gelių formavimo savybių. Moksliniai tyrimai pabrėžia jos efektyvumą kontroliuojant produkto tekstūrą, tepamumą ir absorbciją. Ji yra nealergizuojanti ir neturi dirginančio poveikio odai, todėl tinka naudoti net jautriems odos produktams. Moksliniai tyrimai taip pat skatina tolesnį jos poveikio ir sąveikos su kitais kosmetikos komponentais tyrimą ilgalaikėje perspektyvoje.

Tvarumas

Celiuliozės guma, gaunama iš natūralių šaltinių, yra tvarumo aspektu vertinama atsižvelgiant į žaliavų auginimo ir apdorojimo būdus. Tvarūs miškininkystės metodai yra esminiai medienos celiuliozės naudojimui, o medvilnės auginimo praktikos gali reikšti didesnį vandens ir pesticidų naudojimą. Procesų metu svarbu taikyti technologijas, mažinančias chemikalų panaudojimą ir taršą, bei efektyviai tvarkyti atliekas ir energijos suvartojimą.

Reguliavimas

Europos Parlamento ir Tarybos reglamentas (EB) Nr. 1223/2009 reglamentuoja celiuliozės gumą kaip kosmetikos ingredientą, nustatant saugos reikalavimus ir leidžiamų ingredientų sąrašus. Nors šio polimero kiekis produktuose nėra ribojamas, būtina laikytis nustatytų saugos standartų. Kitose rinkose, kaip JAV ar Azijos šalyse, celiuliozės guma taip pat laikoma saugiu ingredientu, laikantis Gero gamybos praktikos principų ir tinkamo produkto ženklinimo.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa